

Не се натъжавай - има един лаф, дето се приписва на Катрин Деньов - "Някои хора остаряват като катедрали, а други като галоши!"
не си избираме роднините, но за това пък сме отговорни за избора ни на приятели! Болката и обидата ще останат, но когато дамата има такива приятели като теб - ще се справи!!!
наспи се и утре ще си като нова!
ако имате търпение го прочетете....


ако имате търпение го прочетете....

. Няма да ви изброявам, само да кажа "добре завърнала се" на Калинчицата, че липсваше - хванал те е и тебе синдрома на отличничката, ама добре, че те е пуснал. Хубав ден на всички - спокоен, приятен, неделен...
Тази нощ успях да спя и сега съм по добре. Вчера се видяхме с татко, после със свекърва ми, после ходихме на РД на един много добър приятел и най накрая се почувствах у дома 




Много поздрави от Родопите- моето любимо и магнетично място, към което все ме тегли. Пълня си душата, прекрасно е, приказно. 


За другото ти си го знаеш какъв е най-добре ! 



Послушай ма ко , нейните съвети винаги са на ниво. благодарение на нея подадохме жалба където трябваше ,но за жалост никакво развитие .Циганска държава сме станали и все повече циганията в пряк и преносен смисъл ще ни завладява. 


Явно само при теб е лято
и тук от два дни се изливат едни дъждове... пак съм с дебелата фланела, дъждобрана и ботушите
Внимавай с цигарите!!! 


Те такова освинване няма!!! Хем мазни, хем сладки, хем много ни харесват
Вече почвам да пазя окръжност, а не талия
Сега си записах другия път да направя шекерпаре 



Препоръчани теми