просто си направих непосилна програма за ваканцията...та ми трябваше време докато осъзная, че вече не съм на 20г. и ми идват в повече ангажиментите дето сама си ги трупам... Изморих се зверски и от днес сложих точка на половината... По-добре да намаля темпото и да имам време на спокойствие и самота... Та днес спах до късно, пих първото кафе с една прекрасна дама, дето се изяви бетер вълкодава на Марче и ме откри
Морена
и сега ще пия кафе и ще се върна да прочета всичко, което пропуснах - липсвате ми и повече грешки от този вид няма да правя!!!!
Радвам се, че се завърна
пък оправданието – то е като г@за – всеки го има 

а майсторлъка ти с тестото... нямам думи!!!
та ходим с малкия и една луда приятелка и нейното дете 





е нямам думи 



Все пак е ваканция. 












Препоръчани теми