Така и така не ми се ляга ,си рекох да пусна поне едно кафе и закуска :
Благодаря ви ма ко и Калинка

Дано наистина скоро намерите вашата къща.

Не се притеснявай! Всичко ще е наред!!!
добре, че сутрешното кафе го пия черно, без захар
но и тук стана 15гр. с тия проливни дъждове, но казаха, че урагана е отслабнал в океана и сега от четвъртък очакваме пак хубаво време! Хуквам на разходка и ви пожелавам усмихнат ден



Шефа си гледа детско и си мирува 








на всички ви!





Ама сте изписали от вчера много страници и забравих
А ремoнта има време,да се позахлади и бавно ,но славно изпразваме . 





добре е че се подобряват нещата при майка ти.
и пеперуди харесвам, но избягвам да снимам че дребните като ги видят и почват да ги тормозят 
Препоръчани теми