Системата просто е непоклатима
- години наред само се говори за промени, пък сме "преоблякъл се Илия...". Казвам го като човек, който 10 г. е бил във ВУЗ, върнал се е в уч-ще и на двете места промени не е видял. Но ние също сме въвлечени в нея, значи нека правим каквото зависи от нас като родители, учители, все е нещо. Ох, като лозунг взе да звучи, ама наистина го мисля и се старая те това да правя. Поли, най-добрата ми приятелка е в твоята ситуация, но ето вече 4 г. детето е при тях, мина и през градина, а сега е второкласник и нещата някак се нареждат, а децата са жилави и адаптивни. Не е лесно, но става, не се товари предварително. Хубав ден, свършете всичко запланувано и дано не вали! 
Че ще има много тревоги и терзания- ясно е. Но хубавите мигове ще ги заличават!
Пристигнахме снощи и още се климатизираме. Като температури не е студено /19градуса/, но е мрачно и влажно и веднага извадихме дългите панталони..Сега почваме да оправяме раницата и стаята на ученика и утре почва. Тази година ще му е много тежка и отговорна, защото догодина сменя училището и е много важно да се представи добре, особено 1вият срок. Малчо ще е предучилищна и също ще трябва да се понапъне за да му е по лесно догодина. Аз съм решила да се заема по сериозно с немският, че съм доникъде...
Как така нямаш повече болнични
Ако свършат без значение какво ти е ще трябва да ходиш на работа ли 










Днес съм много, много по - добре. Какво беше това вчера обаче изобщо не мога да си обясня. Толкова силно никога не ме е боляло гърло...и още повече че така от никъде ми дойде. Абе шЪ сЪ оправим


Аз си хващам книжката, по - късно може да намина пак.
То така, не епидемия, а не знам какво ще има в у-ще. Всички ще се разболеят, като са недоизлекувани повечето


тя докога ще отмаря ?


Препоръчани теми