Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 300
  • 712
# 375
Исе, много я обичам "Дървото на Юда". Толкова много пъти съм я чела. Но аз си харесвам Кронин по принцип.
Записвам и твоя списък.  Peace Много сте сериозни, вече 7 момичета публикуваха списъците си. Аз ще съм май накрая, просто не знам какво искам. Искам да са книги, които си струва да се притежават в семейната библиотека, а не еднодневки. И затова ще мисля дълго и ще черпя идеи от вашите списъци, наготово.  Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Хей, сладурки

Исках по-рано да се изкажа за наблюдателите от балкона. По принцип не ми пречат, аз също воайорствам в няколко теми без да пиша, като цветарската, гобленската, плетаческата, но то е от любознателност. В смисъл не мога да се включвам адекватно по темите, но научавам толкова много неща от момичетата, пишещи там.
Тук обаче, не сме образователна тема, така да се изразя. ПО-скоро сме като една литературна секта Mr. Green и всякакви воайори са по-скоро дразнещи Crossing Arms
Добре дошла evilan Hug Ето така се прави!


Гале Марианна е на 4 и след месец за първи път ще ходи на детска градина, т.е. за първи път наистина ще липсва от къщи Cry Та може и при мен да се получат драми като при Паячето.
Иначе за снаха я давам, зетя ми хареса smile3521 пък за свакята да не говорим! Само трябва да се разберете с Мариета. Тя има много силен коз - сладки изкушения. Ти какво предлагаш?

Радвам се, че идеята за фейса отпада Blush хич не ме влече този клюкарник. Имам профил от преди години, но не го ползвам, даже е деактивиран, мисля. Още една куфа лейка Crazy

Паяче Hug Гуш и за сладките ти дечица Hug

Точ страхотни снимки, отново smile3501

Миж колко неприятно това с кученцето Sad Дано се оправи Praynig
Аз откакто умря моят Шарик, не искам и да чуя за домашен любимец, пък за кучета въобще. Много тежко го приех, имах го 12 години, заедно пораснахме дето се вика. Не искам пак да преминавам през тази драма - раздяла с любими същества, нищо, че е неизбежна Cry

Авлига другарче мило, дано малката е вече по-добре Praynig Hug

Кали адмирации за стихотворението smile3501 На твое любимо коте ли е посветенео? Въпреки че написаното май се отнася за котешката природа въобще Laughing

Зори липсваше Hug

Спирам до тук, че стана много дълго Blush
Виж целия пост
# 377
Кости, много свеж пост  Hug
За стихотворението - правилно си уловила, че става въпрос по принцип за котешката природа.
Ето и едно смешно клипче по този повод. Който има котка, всичко ще му е познато от личен опит  hahaha

Скрит текст:
За съжаление успях да го намеря само във ФБ
https://www.facebook.com/photo.php?v=489836944495221
Виж целия пост
# 378
Нел, Деси, Кали, благодаря ви момичета. Още днес се връщам в B & N да си купя тефтера с кожена подвързия, който си набелязах и ще ги прехвърля там довечера.  Hug


Иначе едно време и аз надниквах в темата за стохове, но не съм влизала от години.

Моят списък все още го обмислям. Има една книжка, която искам от години с идеята при среща с Краля да я дам да ми я подпише, защото беше първата негова книга, която четох и има сантиментална стойност. Книгата впоследствие беше унищожена от баба ми и искам да се сдобия с нея пак. Можех и сама да си я купя но държа да ми е подарък от някоя игра оттук, защото ще има още по-голяма стойност. Не се сетих по време на лятната игра да я бутна в списъка.  Mr. Green

Зори, на мен ми е супер зареждащо като се прибера от България, не знам защо. Simple Smile

Виж целия пост
# 379
Ееех, Паяче, с какъв кеф ще ти взема Кинг за подарък, ако ти се паднеш мое другарче  Hug
А и както вече казах, аз съм готова с измислянето на допълнителната изненада за другарче, което е в чужбина  Flutter
Виж целия пост
# 380
Ха-ха-ха Laughing Кали много готино клипче!

Аз обичам всички сезони, но пролетта и есента повече. Не ми се иска да е само топло или само студено. Опитвам се да намирам радост и красота във всичко, дори и в най-дребните и сиви неща Peace
Виж целия пост
# 381
Момичета, какви разделители ползвате? От плат, плетени, метални?

Интересно ми е да ги покажете. Имам си едно на ум като задавам този въпрос.  newsm48
Виж целия пост
# 382
Момичета, какви разделители ползвате? От плат, плетени, метални?
Аз най-често ползвам този, който си идва с книгата (ако има такъв). Имах един метален, обаче го загубих.
Паяче, имам една пеперудка-разделител от теб  Heart Eyes, не знам дали помниш. Хартиен, на пръв поглед нищо специално, но за мен е много специален. Заради това не го ползвам, ами си го пазя  Crazy ooooh!. Стои ми на лавицата с книги, които смятам да чета в скоро време и непрекъснато си го гледам  Hug.

Вчера и днес се мотах по магазините, ходих да видя баба ми, леля ми, братовчедка ми.
Навсякъде са наизвадили есенните колекции, а аз си търсех къси панталонки, плажна чанта и очила  Mr. Green.
Виж целия пост
# 383
Кости, много хубав пост си написала.  Simple Smile Ама не забравяй, че и у нас има зет. 10 годишен младеж.  Whistling Да вземем да се преброим - мъжки и женски отрочета и да решаваме как ще ги разпределяме.  Heart Eyes

Вени, в момента при нас е студено както в късна есен, че и не спира да вали. Краката ми са ледени, но си ходя боса все още. Обаче ще се оправи времето. Ще е хубаво докато си на море. И чанта ще намериш,  и очила и панталонки.  Hug

 Паяче, и аз бих ти пратила с кеф книгата, която желаеш. Само да ми се случиш отново другарче.  Simple Smile И сега ме обхвана нетърпението да разбера кое ще е  новото ми другарче. Дали вече няма да стават повторения от предишни игри.  Grinning

 
Момичета, какви разделители ползвате? От плат, плетени, метални?



 Аз имам разделители от книги - хартиени. Имам и един, плетен от Девичка. Скъп ми е, не го ползвам.  Heart Eyes Обаче метален как хубаво звучи. Или пък кожеееен.  Party Обичам всичко книжарско, ама всичко. Оня ден си купих едни сигнални залепващи лентички, които засега никак не са ми нужни, но като ми привлякоха вниманието и  хоп, взех ги.

Кали, накефи ме този котарак. Сетих се за моя Буболин, той спеше върху краката ми. Аз исках да е до главата, но той спеше точно върху краката ми. Сутрин не ми е мрънкал до главата, но заставаше до вратата и подканящо започваше да мяука, искаше до тоалетна. Май го правеше в един и същи час. Обожавах го. И пак идваме до раздялата с любимо животно. Много боли, когато ни напусне. Вече не бих гледала нито котка, нито куче, раздялата с тях за мен е депресираща.
Много тъжен спомен имам с него и ще го разкажа накратко.
Скрит текст:
Когато се омъжих и заминах в друг дом, котаракът ми вечерта е отишъл до вратата на стаята ми и стоял и чакал. Но нямало кой да му отвори, майко го взела, той се дърпал и пак отишъл до вратата. Татко се разплакал, плакал за мен, че трудно му беше като ме няма, но плакал и за котето, че и то страда неприкрито. А после пък какви драми бяха като родих Десито и не ми даваха да целувам Буболин, че да не пренеса някаква зараза на бебето.  ooooh! Много спомени имам, много,  и все едни такива сантиментални.
Виж целия пост
# 384
Паяче, както Вени съм. Когато към книгата върви разделител, ползвам него.
В другите случаи ползвам подаръка ми от Миж от първата игра тук. Много си го харесвам, закача се като кламер за страницата, но е по-мек и не поврежда хартията на книгата.
Ето снимка; разделителят е 3D с планети, вижда се зад книжката:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 385
Идваааам!
Днес бяхме в Пловдив! Доста ни наваля. Имах идея да звънна на Деси, но не успях да стиковам нещата.
Направо ме разби резюмето на Кали!
Радвам се, че кучето на Мижжж е добре.
Зори ти си корава девойка. Сигурна съм ,че ще се адаптираш бързо.
Списък ще пусна по-натам.
Виж целия пост
# 386
Привличат ме металните но ме е страх, че ще повредят хартията на книгата. Някой друг с подобни усещания?
Виж целия пост
# 387
Момичета прочетох "Изгубената дъщеря" - просто съм хипнотизирана, накрая и си поплаках  Blush...

Синя слива  Hug повечето време по принцип съм извън Пловдив и така без предупреждение не винаги имам транспорт за предвижване  Embarassed вярвам, че някой ден все ще се срещна с някоя четяща принцеса от тук.

Разделител за мен е всичко, което ми върши работа за тази цел - билетчето от автобуса, някаква хартия и един дървен от Милето от първата ни игра с една прекрасна костенурчица...отскоро се роди една идея за разделители в главата, но ми трябва още малко време до реализация...
Нямам опасения за повреда на книгата, ако става въпрос за този тип метални разделители  Peace
Виж целия пост
# 388
................. И чанта ще намериш,  и очила и панталонки.  Hug
Ооо, намерих аз, вече съм оборудвана за плаж!
Виж целия пост
# 389
Привет и лека нощ от мен! Много ми се спи и само се маркирам  Hug

Зори не съм била аз  Sad Следващият път обаче ще съм аз  Heart Eyes

Отново ви благодаря за снимките. Скоро надявам се да оправя планинските и морските снимки и от там да ви покажа малко  Hug

Прегръщам ви всички и до утре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия