Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 300
  • 712
# 390
Здравейте момичета,
минавам само за да споделя, че Джойленд ме очарова. Харесва ми такъв Кинг - нежен, чувствителен, меланхоличен. Така ме е завладял, че гася компютъра и отивам да чета. Hug
Виж целия пост
# 391
Евилан, щом е заради Кинг и Джойленд, няма да ти пишем отсъствие.
Добре дошла при нас!
Виж целия пост
# 392
Прочетох Последна песен и си поплаках Cry...утре започвам Талисманът, че ме чака Тангра.
Виж целия пост
# 393
...утре започвам Талисманът...

На кого?
Виж целия пост
# 394
Талисманът е на Никълъс Спаркс, предполагам...

Аз съм на средата пък на Зимата на нашето недоволство, на Стайнбек.. Днес пък ми препоръчаха една друга книжка, та си я купих...

Как сте вие момичета. И да питам, до кога трябва да дадем списъците си за новата игра ?
Виж целия пост
# 395
Набързо минавам да се обадя, че утре от работа не знам колко ще имам възможност Rolling Eyes
Как сте, днес се разхладихме, а от утре постепенно ще се стопляме Rolling Eyes Кифче, сори мила Hug


...
Гале Марианна е на 4 и след месец за първи път ще ходи на детска градина, т.е. за първи път наистина ще липсва от къщи Cry Та може и при мен да се получат драми като при Паячето.
Иначе за снаха я давам, зетя ми хареса smile3521 пък за свакята да не говорим! Само трябва да се разберете с Мариета. Тя има много силен коз - сладки изкушения. Ти какво предлагаш?
...
Аз предлагам, освен красиво, едно много добро и чуствително дете, добре възпитано което винаги дава път на дамите(казва го много сладко и те пуска с жест да минеш) и никога не забравя да благодари. Зодия Водолей и би направил всичко за нея!!! А пък той какво ще й даде реално, не знам, ще се разберат взаимно Laughing
Още не може да готви, но ако се съди по това аз колко много обичам, докато ти го изпратя на сгляда вече ще се е научил на туй -онуи от майка си Wink (ще му преподавам солени и морски изкушения, за да могат да се допълват Wink )
От друга страна за сватя те вземам веднага с най-огромно желание Heart Eyes, още повече че вкусовете ни за книги съвпадат по мои наблюдения и харесваш есента като мен Grinning, красива си и няма да ме излагаш като те заведа на опера примерно smile3534 и пасваш на моята душевност...какво повече мога да искам, остава и децата да се сработят Laughing


Мартинчо, върни малко на първа страница и прочети новите правила на играта.
Нищо лично, но нек да мине малко време, дет се вика да те поопознаем и след това ще мислим за игри. Съгласен Hug

Ай лека от мен Hug

Виж целия пост
# 396
Добър вечер и от мен  Peace

Първо да се представя казвам се Десислава на 23 год от Варна,от няколко месеца работя в верига книжарници във Варна ,пристрастена съм към любовните романи  Mr. Green
(Тук си представих как ми отговаряте като в анонимните групи за пристрастени "Здравей Десислава " Laughing Laughing Laughing
Много обичам да чета ,до преди време четях само любовни романи ,но съм решила да пробвам и друг стил като за начало може би Елиф Шафак ...
Надявам се да ме приемете ,от прочетеното много ми допада тук  Simple Smile
Та така покраи съфорумка  Heart Eyes  в една друга тема разбрах за вашата.Аз по често пиша в тази за любовните романи.Виждам че ще има игра ,но явно няма да успея да се включа  Tired Кога е краят за записване ?
Желая ви лека вечер !
Виж целия пост
# 397
Понеже аз споделих за играта ни тук на адашчето, да знаете че е с "връзки" в темичката ни  Laughing и гарантирам за нея.
А за работата ти завиждам благородно  Hug
Виж целия пост
# 398
Връщам се с прекрасен тефтер подвързан в италианска кожа и железен разделител за книги върху който са написани 50те най- добри книги на всички времена и които трябва да бъдат прочетени от всички. Тезi, които имат Фейсбук акаунта ми вече са ги видели.  Mr. Green

Днес се разходих в 3 такива магазина и съм опиянена.
Бях споменала за страстта ми към химикалки, нали? Влюбих се в една писалка на космическа цена, която искаха веднага да ми купят но ми досвидя да се дадат такива пари за химикал.... Луда работа съм, хем боли- хем сърби.  Crazy

Страхотен красавец!!!!!

Ще го мъдря дали го искам истински.
По принцип имам няколко колекционерски химикалки, които не пазя изобщо, а си ползвам ( все пак нали са затова).

Иначе фикс идея ми е този Инкрустриран е със слонова кост и злато.  Crazy
Виж целия пост
# 399
Добро утро!!   bouquet

Благодаря за хубавото, което сти писали за моята скромна личност!   bouquet
И други неща имам за споделяне, но сега нямам време.


Аз ще се забавя със списък, т.е. ще го пусна в последните дни (29-30).. Не се знае до тогава, какво ще прочета и какво ще си купя.  Laughing

Също моля срока за изпращане да бъде по-дълъг от две седмици.  Praynig

Чета "Тангра и неговият син" и такъв рев му ударих снощи в леглото..  ooooh! Не, че съм прочела нещо свръх тежко, обаче сякаш ме заляха спомени и преживявания, от друго време.. И така плаках в 23:30 ч., че се притесних тази сутрин, с какви очи ще стана.  Laughing
Много хубава книга!

Вчера цял ден чаках дъжда.  Crossing Arms В събота - по-малко. Пък той бил по морето.  Close

Хубава да ни е седмицата!   bouquet
Виж целия пост
# 400
Добро утро!
Здравей,Десислава!
Евилан,още първият ти пост го прочетох и си викам,ей сега ще поздравя с Добре дошла,новото попълнение и край,отнесох се.Дано ти е уютно при нас.
Гигова,ние ще се кандидатираме на Киф за щерката.
Киф,ако искаш спортен сладур,който играе баскет,футбол,може да плува сам и не се интересува от разходки в Молове,значи си уцелила подходящия зет.Не обича новите неща,не се интересува много от модерните джаджи и е изключителен кавалер.
Може да рисува,да пише грамотно и да решава задачи сам,но хич не го бива с немския език.Злояд.Не е агресивен,никога не се бие,и винаги се стреми да поддържа добро поведение в училище.Иска всичко да е яко Mr. Green,носи бомбе и сега от морето е придобил уникален тен.
Та ако проявяваш интерес,на линия съм Hug
Момичета,имам нужда от идеи.Наумила съм си,че трябва да сложа калъфи на кухненските си столове.Защото вече доста се износиха.
Заела съм се със задачата малко да подновя интериора вкъщи.Сменихме и секцията и сега имам чувството,че попадам в нов хол.
Виж целия пост
# 401
Добро утро , сладурки

Добре дошла , Лоренка Simple Smile  Искрено завид за хубавата ти работа , какво ли е чувството всеки ден да си заобиколен от толкова много хубави , нови книги и да можеш да си ги отгърнеш , помиришеш , да си прочетеш анотациите на спокойствие , прекрасно  Wink

Рейнче , ще ти пиша тук , за да не спамя в "Нови книги" , да не ме бие някой там  Laughing  Доверявам ти се изцяло за това което си написала относно "Пътуването" , така че в близко бъдеще ще се въздържа да я купувам , пък и ме чакат още 4 части от поредицата да купя , те са ми на преден план  Hug

Гледам се сватосвате , браво на вас, прекрасни сватя ще сте . Аз нямам какво да предложа тъй че ще си замълча  smile3505   Joy   Hug

Относно разделителите ползвам този който е от книгата , ако има де , ако ли не хващам първия който ми попадне пред очите и него ползвам , нямам любим разделител .

Хайде аз допивам  Coffee и отивам да
Обичам вииииии
Виж целия пост
# 402
Добро утро и от мен. Сърбам кафето и ви чета.

Лоренка добре дошла и от мен. По-нататък, ако кажеш в коя книжарница работиш, ще ти идвам постоянно на гости  Blush  Mr. Green

Мартин ти понеже се появи за няколко дни, когато аз не пишех в темата, нямах възможност да те поздравя. Изтървал си обаче някои неща последните две седмици. Погледни първата страница с правилата и бъди по-активен, ако искаш да се включиш в играта  Peace

Гледам тук кипи едно сватосване  Joy Аз пак да кажа - имам племенница злато!  Heart Eyes Майка й и баща й ми имат пълно доверие, та мога да изготвя и аз една оферта. пък да видим  Thinking Търсим обаче някой с характер, че срамежливите и ревливите много ги командваме  Joy Joy Joy и им изяждаме солетите  Joy Joy  hahaha Ходи на ясла от 3 дни, а лелките още първият ден казали, че била правена за момче  Joy Joy Милата на леля. Дано наистина да е силна духом и успява да преборва пречките в живота си с твърда ръка и нежна усмивка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
Добро утро  Flutter
Лоренка, добре дошла! Завид, завид за работата и аз също мога да намина   bouquet
Не ми се тръгва от тук, аз това май вече го казах де  Laughing
Обожавам разделители! Всякакви! Имам стотина поне. Любими са ми магнитните и такива с пейзажи. И в този, който е показала Паячето се влюбих  Heart Eyes
Хобита освен четенето са ми и пъзелите и конзолните игри  Party
Виж целия пост
# 404
Добро утро,

Добре дошли на новите попълнения: lorennka и  evilan

Авлига дано с детенце всичко е наред.  Hug

Аз отивам да работя. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия