Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 305
  • 712
# 420
Добро утро девойки,  Hug
хубаво ми е сред вас,,,ето ставам днес, пратих мъжо на работа и сам самичък кукурдяк, къде къде пак при вас, направих си каничка чай и се отдавам на удоволствието да прочета какво сте изписали в тази темичка, че вчера стигнах само до 15 та страничка отзад напред Simple Smile

Точице, щяло ми се е да те видя, затова съм те припознала  Blush Пък и сигурно съм се оглеждала с надежда да те зърна  Embarassed Точице, да се окопитя малко и ще ми дойде приказката Simple Smile

Мимето е права и два месеца да стоя все няма да ми стигнат, но пък 15 дена адски малко ми се сториха този път, а и честно казано се уморих да бъда разкъсвана ( не можах да огрея навсякъде и дори време за едно кафе с моите приятелки не остана). Много ми тежи тая напревара между едната и другата рода, кой да окупира времето ни най- много, едните дърпат да сме повече време с тях, другите също, като негласно съревнование е , а ние се чувстваме буквално като разкъсани между тях, че и се сърдят.

Добре дошла и на lorennka! Вярвам, че ще ти е приятно сред нас!

Ааа Нели, тази химикалка и на мен ми беше любимка и тук я има още по магазините и все с носталгия за нея се сещам, но вече има доста по-хубавки и все другите ме влекат, но с усмивка я поглеждам в книжарничките.

Паяче, много са хубави, особенно със слоновата кост!



Виж целия пост
# 421
Ураааааааа и аз ще участвам  smile3525
Kally May благодаря за доверието  Hug

Адашче ще ти пиша в ФБ да ме добавиш ,сега ще разгледам дрешките  Hug
Виж целия пост
# 422
Здравейте и прекрасна нова седмица! Изкарах супер спокоен уикенд сред природата.  Heart Eyes

Имам да боря едни отчети със срок и ще направя всичко възможно да ви прочета назад. До скоро!  Hug
Виж целия пост
# 423
Минавам на бързо, колкото да оспамя темата  Embarassed
Скрит текст:
Притесненията ни се оказаха напразни. Изследванията, които чакахме излязоха чисти  Praynig Колективната добра мисъл върши работа, поне в нашата скромна групичка със сигурност  Hug
Хубав следобед. Ще отмарям преди работа
Виж целия пост
# 424
Еха, Точ, това е страхотна новина Party! Отдъхни си сега Hug!
Виж целия пост
# 425
Добро утро!

Мартине, явно идваш тук да кажеш какво четеш, но не прочиташ ние какво сме писали. Това не  е в твоя полза, обаче. Ако имаш интерес към тази игра, бъди леко по-сериозен, обърни внимание на някои детайли, моята препоръка е да се върнеш в старата тема, да прочетеш там, после да прочетеш и тази. В тази тема, първата страница е от съществено значение и е добре да я прочетеш. Особено Правилата за участие в игрите.  Peace


приемам забележката  Praynig
Виж целия пост
# 426
 Завърнах се от работа, както вече личи.  Grinning

 Точ
, усмихнах се! Чудна новина. Дано все добри неща да ви се случват. А положителната енергия винаги помага като е насочена към правилното място и идва от сърце.  Hug

Зори, наистина ли ги има още тези химикали от стария тип? Би трябвало тогава и тук да ги има. Ще потърся непременно. Още утре ще отида до книжарница, и без това имам да избирам разни неща за първия учебен ден. Искам да взема на децата тефтерчета, но да са интересни на външен вид, да са здрави задължително, без спирала, че те се късат и да не са скъпи, по възможност. Много претенции, но това е положението.

 mаrtin1991m
, не ти направих забележка, не си ми ученик, отправих ти препоръка. Благодаря, че я прие, а не се нацупи.  Peace

 Кали, Кифчето искаше да отложим със седмица времето за получаване на подаръка. А не е ли удачно да си остане тази дата - 15. 09., а Киф да прати когато е готова. Не пречи да има и закъснял подарък, важно е, че ще пристигне.

Миле, доста четене назад имаш.  Laughing Да не ти обърка това работата.  Naughty

Мариетко, някоя питка да покажеш?  Flutter Не се похвали с питката за празника.  Hug

 Деска
, в единия линк с дрешки за книги има една дрешка с дакел. Ама така да ме е грабнала. Брат ми си има дакелка, но толкова ни е любима на всички - Неси. Иска ми се в нейна чест една такава дрешка. Обичам я тази Неси, а и тя мен много ме обича. Като дете иска да си играем. Ще взема да ви я представя.  Simple SmileОбаче не обича да й правим снимки, как усеща момента, в който ще я щракнем и обръща главата. От какво ли се притеснява.  Rolling Eyes

Авлига, оправи ли се малката принцеса?

Петя, Вив, Мери и Мижжжж, къде сте? ВениHug Hug Hug
Виж целия пост
# 427
Здравейте всички  Hug!
Седмицата преди отпуската е най-напрегната, нали знаете  ooooh!!

Момичета ( и по-специално Кали, Виви и Гигова) - Снежкото е в Киф, тя започва да я чете сега. Разбрахме се с нея не да ми я връща, а направо да я прати по пощата на една от вас. Аз хубаво омазах пейзажа, като ви я обещах едновременно  Embarassed и сега ще ви помоля да кажете коя първа би желала да я получи за прочит  Hug.
Извинявайте, че така се получи, но съм сигурна, че без книги не сте останали и няма да ми сърдите  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 428
Ето ме и мен  Crazy

Завърнахме се от плажа - днес времето беше чудесно за плаж - нито прекалено горещо, нито прекалено студено, подухваше и ветрец.... супер  Party
Сега си пийвам следобедна биричка и ви чета  Mr. Green

Браво за изследванията, Точ!!  Hug Много се радвам, че са добри!  Grinning

Венка, честити ти плажни придобивки!  Grinning Вярно, че пред отпуска е най-тегаво...  ooooh!
Ти кога пътуваше? Ние към четвъртък-петък ще отскочим до Ахтопол, та можеше да се видим?

Нели, успешна година ти желая   bouquet

Гледам сватосвате се  Laughing Кифче, много кандидати, може да избира твоята прекрасница  Heart Eyes

Мартин, освен да се присъединя към написаното от Нели, нямам какво друго да кажа...
Опитай се ако имаш желание, разбира се, да се впишеш сред нас, да ни опознаеш, както и ние теб ... Не зная дали ще ти е лесно, тъй като си единствен мъж, но защо пък не ?
В прав текст ти казвам, че епизодични включвания от рода на "Кога ще пускаме списъците" ... лично на мен не ми се нравят ...  no

В очакване съм на утрешната бургаска среща  Grinning
Много се радвам, че най-после ще се запозная с Нара и Авлига  Heart Eyes
Виж целия пост
# 429
Вени , може ли и аз да се включа с четенето на "Снежния човек" ама да съм накрая , след момичета  Praynig   Hug  Стига да не е нахално искането ми  Embarassed

Мижче , не ти ли беше студено на плажа , днес цял ден краката ми са ледени , брррр , хладно ми е на мен  Laughing

Точ , радвам се че всичко е ОК  Hug

Нели , за кои химикали си писала, не се сещам за тях  Thinking Много обичам химикали  Heart Eyes
Виж целия пост
# 430
Вени, аз със сигурност няма да съм първа. Нека Вив и Гиговче да се разберат.
Имам много за четене, плюс това вече имам и една на Несбьо, която ме чака, дадена ми от Миж.

Нели, за мен е без значение. Дали до 15.09., дали до 22-ри или до края на септември... както е най-добре за всички.  Hug
Виж целия пост
# 431
Вени , може ли и аз да се включа с четенето на "Снежния човек" ама да съм накрая , след момичета  Praynig   Hug  Стига да не е нахално искането ми  Embarassed
Разбира се, че можеш и се радвам, че и аз най-сетне ще мога да ти пратя книжка  Hug. Моля те, ако се поотплесна по-нататък, не се колебай да ме подсетиш.
Кали, разбрах те  Peace! Ще изчакам Вив и Гиговчето да се обадят.

Миж, тръгвам на 23-ти, в събота  ooooh!.
Виж целия пост
# 432
Е, значи няма да можем ... нищо, хубаво да си изкарате  Hug

А , днес не ми беше студено, Нарче, което не може да се каже за вчера... ММ ме води вчера да сме гледали Поморийското езеро, то един вятър, дъжд, студдд и жив човек няма ... абе ужас--- баш като в роман на Несбьо се почувствах ...   Joy
Виж целия пост
# 433
Благодаря  Hug!

А , днес не ми беше студено, Нарче, което не може да се каже за вчера... ММ ме води вчера да сме гледали Поморийското езеро, то един вятър, дъжд, студдд и жив човек няма ... абе ужас--- баш като в роман на Несбьо се почувствах ...   Joy


И, Миж, докато не се гмурнеш амнайсе пъти и не направиш фотоси с обектива за подводно снимане, никакво прибиране в София  Joy Hug!
Виж целия пост
# 434


Нели , за кои химикали си писала, не се сещам за тях  Thinking Много обичам химикали  Heart Eyes

 За металните четирицветни химикали писах. Зори каза, че още продават такива, затова предполагам, че и в България може да ги има. Преди доста години бях видяла и ми стана едно такова хубаво, сега ще проверя пак. Аз много ползвам химикали. Имам несесер, който винаги е доволно пълен. Колежките знаят това и  се възползват често. Че и цветове имам - червен /поне два на брой/  bowuu, черен - обичам да пиша с черно, имам и зелен за разнообразие. Купувам и обикновени химикали най-редовно, защото децата често имат нужда от химикал. Те не пазят, щракат ги, изтърват ги и ги чупят, или забравят да си вземат и аз давам. И подарявам, но никога не подарявам подарен ми на мен химикал.

 Приятна среща Мижжж! Hug Няма да можете да се надприказвате.  Simple Smile

 Хайде предлагайте тогава до кога да е срокът за изпращане на подаръка този път? 15-ти или 23-ти септември? Или друга дата?

 Днес май няма нови списъци. Дали да не пусна аз.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия