Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 304
  • 712
# 405
 Добро утро!

 Пия кафето на малки глътки, за да ми стигне докато прочета всичко, което сте изписали. Имах цели 15 непрочетени коментара.  Simple Smile Кеф!

 Добре дошла, Лоренка!  Hug Срещала съм те в някои теми. Случвало ми се е да надникна в Мързеливите красавици /отдавна беше/, ако не се лъжа, там съм те `видяла`. А може и в темата за подписи и аватари, не знам. Не беше лошо да споменеш кой ти е препоръчал нашата тема, това не бива да е тайна. Деси,  Hug! А за работното ти място, ох, така мечтая да работя и аз в книжарница. Дори и книжарничка да е, пак става. Чувствай се уютно тук, Лоренка, дано да ти допаднем!

Мартине, явно идваш тук да кажеш какво четеш, но не прочиташ ние какво сме писали. Това не  е в твоя полза, обаче. Ако имаш интерес към тази игра, бъди леко по-сериозен, обърни внимание на някои детайли, моята препоръка е да се върнеш в старата тема, да прочетеш там, после да прочетеш и тази. В тази тема, първата страница е от съществено значение и е добре да я прочетеш. Особено Правилата за участие в игрите.  Peace

Сливче, имаш ли идея за калъфите - материал, цвят? Аз нямам идеи сякаш. Като видя готови неща, ахвам и казвам, че искам такова, но като трябва самата аз да измисля нещо, удрям на камък. Или пък ако имам идея, не мога да я облека в думи, не мога да обясня. Просто виждам нещата, но не мога да ги кажа, че да ги видят и околните.  Laughing

Мария,  Hug, виж ги как се сватосват. Ти даваш ли ми Иси? Аз се влюбих в нея, в сладките й устнички, как говори само.  Heart Eyes Моето момче няма да го представя,  Crossing Arms, да видим дали ще ми го поиска нЕкоя сватя.  Whistling Обичам ви, сватиии!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Точ, ти си като втора мама на малката чародейка. Щом за всичко ти имат доверие. Колко е хубаво това, щастлива леля си ти!  Heart Eyes Hug

Паяче, замъти ми се погледа от твоите химикали, бе.  Crazy О-бо-жа-вам. Всякакви химикали обичам и харесвам. Баща ми винаги ми купуваше. Като се появиха едно време четирицветните химикали, веднага бях зарадвана с такъв. Като ценност го пазех.
Скрит текст:

Лек ден на всички,  и на почиващи,  и на работещи. Аз съм на работа от 12 ч.
Виж целия пост
# 406
 ooooh! Забравих да напиша, че харесах много нещата показани от Паячето  Peace

Обичам разделители. Имам много от книжарниците, които ги дават или пък са към книгите. Купувала съм си и картонени с изгледи от България, едни магнитни и един метален  Heart Eyes Но ако съм забравила да си взема, всичко, което имам под ръка ми върши работа (листче, билетче, календарче ... ) Simple Smile И тефтери обичам, и химикалки....  Mr. Green

Нелка, най-щастливата съм аз  Heart Eyes
Скрит текст:
Дядо Боже да ни пази от зли очи и помисли  Praynig
Като те прочетох ...
Скрит текст:
и моята любов към химикалките и писалките, като че ли е наследена от мама и татко. И двамата обичат. За всеки изпит, особено за най-важните в живота ми - мама ми вземаше нов хубав химикал (а не винаги й е било лесно от финансова гледна точка Confused) Сестра ми пък като си взе изпита за медицинския преди години, си науми, че е заради химикала, който аз й подарих. После за всеки изпит искаше аз да й вземам химикал - и то в конкретен цвят! Изхитрих се и й взех такива, на които им се сменя пълнителя. Караше ме да й вземам пълнители  Tired Но пък завърши отлично  Heart Eyes
С писалки пишех съвсем до скоро и всички ме гледаха  Shocked Не познавам друг човек, който просто да си пише с писалка. Освен леля ми, може би - всички картички за поводи ни ги надписва с писалка. Татко харесва и пиромоливи и всякакви такива неща. Даже моливите си ги избирам със зор. Хората отиват вземат един НВ и заминават, аз искам обаче не на коя да е марка и да е 2В или 3В... Маниите ми се оказват повече от колкото съм предполагала  Tired  Mr. Green

Пак се отнесох. Зори я да те видя как ще ме надприказваш  gydi Липсваш тук. Дано си преглътнала раздялата и да дойдеш тук   Hug Чакам по Коледа да успеем да се видим   bouquet
Виж целия пост
# 407
 Какви са тези магнитни книгоразделители? Каква е идеята да е магнитен? Ех, че ме предизвиквате сега да ходя да търся.  Thinking
Виж целия пост
# 408
За калъфите , нещо подобно ми се върти като идея
Скрит текст:
Виж целия пост
# 409
Магнитният няма начин да падне случайно. Захваща страничката като щипка без да наранява хартията  Peace
Ами да, забравих  ooooh!
Имам госпожица на 5 и момък на 6. Умеят да ме ядосват много успешно  Laughing И да ме размазват с погледи, целувки и мили думи след това  Heart Eyes
Виж целия пост
# 410
Какви са тези магнитни книгоразделители? Каква е идеята да е магнитен? Ех, че ме предизвиквате сега да ходя да търся.  Thinking

Нелка ето
Скрит текст:


на този принцип. Защипваш си страничките Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Как сте, днес се разхладихме, а от утре постепенно ще се стопляме Rolling Eyes Кифче, сори мила Hug

Гале, болното ми място. Гледах и аз прогнозата- отново седмица жега, как ще преживея - не знам, последните две седмици ме съсипаха Rolling Eyes  Уж се пазя , климатик работи в едната стая и охлажда другите при отворени врати, но оня ден се събудих с болки в дясната сливица..Компреси с ракия слагам, но си ме боли. Загубена работа. Сори за мрънкането, знам, че сте по морета и басейни и искате жеги, но то в крайна сметка не става каквото искаме  Sunglasses
Днес следобед трябва да излизам за удължаване на болничния  #Crazy

Слив, ще имам предвид офертата Heart Eyes Само да кажа, че имам дъщеря - злато  Heart Eyes

Измислих още две книги към списъка си, може да го пусна и по- рано  Grinning

Хубав ден момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 412
Киф още малко! Дръж се  Hug

Миме до кога си тук? Дали ще успеем да се видим  newsm78
Виж целия пост
# 413
До края на месеца. Вдругиден сутринта ще се изпращаме с морският  Confused
Задължително ще се видим  Hug
Виж целия пост
# 414
Киф,аз по мамата си я избирам Heart Eyes
Относно разделителите,не се вглеждам.Ако има в книгата го ползвам,но ако няма,имам няколко хвърчащи,които ми вършат работа.
Виж с дрешката нещата стоят другояче.Имам две.Много държа на тях.Наскоро гледах дрешка за книга,плюс калъф за телефон.Един и същи десЕн.Замислих се дали да не се черпя един комплект.Много сладко изглеждат.
Виж целия пост
# 415
 Харесаха ми тези книгоразделители. То какво ли не ми харесва.

Точ, и към хубави моливи имам слабост. И аз обичам да пиша с мек молив. Завършила съм строителен техникум
Скрит текст:
специалност Строителство и архитектура. Чертаехме много, не знам дали сега е така, но навремето луди ставахме. Не съм лягала по цели нощи, сутрин само се къпех с хладна вода, за освежаване, за да мога да изкарам деня в училище. Оттогава ми остана любовта към хубавите моливи, чертожните инструменти, рапидографи, хартии и прочие. А свекърът ми беше геодезист, правеше чертежи, помагала съм му и на него. И измервания ходехме да правим на обекти, много  е интересно. Жалко, че не продължих да уча това, имах хъс и желание.

Мария,  Hug Heart Eyes!

Кифче, и аз снощи си направих списъка, даже се чудех дали да не го публикувам. Но май днес ще го пусна вече. То може и последна да съм, да го добавя като пусна общия списък, ама ей така, да видите какво искам, да ме разубедите за някоя книга.  Laughing Стайнбек искам да имам, всичко негово да събера. Но две от желаните не са налични  и ще ги търся на други места, няма да разчитам на играта.

Слив, хареса ми показаното!  Hug
Виж целия пост
# 416
Нели , пускай списъка , много ми е хубаво като гледам и вашите списъци  Hug

И аз погледнах какви разделители има в нета , попаднах на хубави , но не знам дали ще е удобно това прикрепяне към страниците  Thinking Иначе са много красиви няма спор  Heart Eyes
Виж целия пост
# 417
Добро утро и от мен  Hug
Благодаря за топлото посрещане ,много сте готини усещам че тук ще ми хареса.
Темичката ми я препоръча Десиссслава за което отново и благодаря  Heart Eyes
Иначе работя в bookpoint до Валентина -център ,но не знам ще продължа ли понеже съм студентка-задочно и започвам лекции така че ще се разбере другия месец  Praynig Но ще се радвам все пак да наминете разбира се  Hug

neli mar4  Hug Е така ми стана приятно че си ме запомнила и в двете теми пиша да ,вече ще съм редовна и в тази пък дано успея за играта ако не за Коледната живот и здраве  Hug
Книгоразделители ползвам от рекламните ни или тези в книгите,на работа имаме интересни и магнитни и с пейзажи ,железни ако са ви интересни мога да снимам да ги видите.
Гледам пишете за дрешки за книги ние нямаме такива а редовно ни питат ,трябва да проуча къде има и аз да си взема.

Иначе сега съм на вълна Нора Робъртс "Сватбената агенция 1и2"
А вие четете ли любовни романи ?
Имате ли група в ФБ ?
Желая ви прекрасен ден по късно пак ще пиша   bouquet
Виж целия пост
# 418
Здравейте на всички  Hug

lorennka, добре дошла при нас  Hug
За подготвяната игра сроковете са следните:
Постване на списък - до 31.08.
Теглене на жребий - на 01.09.
Изпращане на подаръка - до 15.09.
Ти си с препоръка от Деси, пък и Нели те "познава", така че можеш да се включиш още от сега, стига да имаш желание, разбира се.
Голям кеф сигурно е да работиш в книжарница, но не е за мен тая работа. Ще бъда най-лошата служителка. Как така някакви досадни клиенти ще ме занимават със себе си, докато аз чета? А? Rage

Паяче, останаха ми очите в тефтера! Много е красив. И писалките са чудни, но наистина са много скъпи. А разделителят с тези 50 заглавия е находка, въпреки че аз не вярвам много на подобни класации (топ 10, топ 20, топ 100 задължителни за прочитане). Понякога съм си мислела да си направя една моя класация на стоте must-read книги по мой вкус. Сигурно ще е интересен  Rolling Eyes

Търсим обаче някой с характер, че срамежливите и ревливите много ги командваме... и им изяждаме солетите  Joy ...
smile3532
Това си го представих и избухнах в див смях.
Моичкият не е партия в такъв случай, защото по описанието на Слив, прилича на нейния Марти, с разликата, че е обратното на злояд и солетите няма да си ги даде  hahaha

Кифче, много добре те разбирам за жегата, тъй като аз карах 7-ми и 8-ти месец точно през лятото. Зверска жега, а аз като танк  ooooh! Много тежко ми беше - и буквално, и метафорично.
Стой си вкъщи, хубаво е, че имате климатик, но се пази. Бързо да отминава болежката в гърлото.
Мейлът ти съм го затрила Прати ми го и ще ти пратя  Wink

Отивам да се разшетам из вкъщи.
После пак ще ви нагледам.
Виж целия пост
# 419


Когато всички дни станат еднакви, това означава, че хората са престанали да забелязват хубавите неща в живота." - Паулу Коелю

Хубаво сте подхванали новата седмица с приказка и усмивки, ето ви и кафенце от мен  Hug

Сватосвате се...няма какво да предложа, освен любимият ми племенник, но се въздържам, че почти съм сигурна, че ще ми го върнете  Joy близнак, красив, инатлив и вироглав; има енергия като за футболен отбор...

Синя слива, прекрасен аватар и подпис  Heart Eyes

И аз съм имала мерак да пиша с писалка, но никога не съм пробвала или имала  Confused
Понеже нали съм си кифла, обичам тефтерите и химикалите да са ми кокетни  Laughing абе да ме грабнат, имам един рекламен с кексчета, еми кокетен ми се струва  hahaha

lorennka, ето ти няколко места с прекрасни  Heart Eyes дрешки за книжки
https://www.facebook.com/deliabgrukodelia?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/pages/AniL-%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0% … E/177349358993649

А тук има интересни тефтери https://www.facebook.com/TaliArt.bg/timeline

Имаме група във фейсбук, но там никак не сме активни, ако искаш ще ти я пратя на лично или ще те добавя? Снощи чак викам на моя човек "Нямаш ли приятел, който има книжарница?  Погледна ме така /нали чете единствено техническа литература/  Shocked Ако търси човек, да ме предложиш  Sunglasses и той, тамън там да си ти остава заплатата  Laughing" Наистина ти е прекрасна работата!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия