Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 300
  • 712
# 525

И само да се возиш хич не е лошо, Мариетке, дори си има своите предимства. Wink И ние миналото лято не можахме да пътуваме понеже правихме ремонт вкъщи, но пък аз си мисля, че това си е друг вид приключение... Дано другото лято да имате възможност да отидете някъде с мотора.

Хайде, чао, нали си имам книжка...  Joy
Виж целия пост
# 526
ДУ, момичета и хубав ден!

ЧРД Вени, желая ти здраве, щастие и много късмет във всичко! Нека мечтите ти се сбъдват! Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 527
Добро утро,


Вени, честит рожден ден. Мнтого здраве, щастие, и достатъчно време за повече книжки. Simple Smile Хубав празник.

Бягам, че НАП ме зове.

Хубав и успешен ден.
Виж целия пост
# 528

Вени,честит рожден ден!Да си ми жива и здрава!Само хубави неща да ти се случват и да прочетеш много хубави книжки.Нека всичките ти желания да се сбъднат!Да бъдеш обичана и уважавана майка и жена!И да имаме още много ползотворни срещи Heart Eyes
Скрит текст:
Саске тази нощ беше спокоен.ММ го заплаши,че ще бъде сготвен с ориз.Затворихме вратата на спалнята и се наспахме.
Точи,за калъфите,провери във Варна дали има магазин Jysk.
Виж целия пост
# 529
Добро утро , момичета  

Честит рожден ден , Вени ! Да си ни жива и здрава , много щастлива , винаги с усмивка на лице и нека никога не загубиш прекрасното си чувство за хумор!   

Прекрасна среща имахме снощи с Мижчето и Авлига . Бъбрихме, говорихме , смяхме се , спомевахме ви всички , много много ми беше хубаво и спокойно . Децата на Авлига са едни истински принцеси , изписани , красиви деца . Запознах се и с либето на Миж , много ми допадна , широкоскроен е , как ни изтърпяха мъжката част не знам ..... голямо говорене спретнахме . Миж , много те обичам и много съм щастлива , че на живо можах да те целуна и прегърна . Знам , че за всички срещата ни е била приятна и ми се иска пак да се съберем в по - голям състав .
Обмисляхме даже една идея която ни щукна снощи , но ще се включа малко по - късно за да я споделя с вас да видя какво ще кажете и вие , дали ще я удобрите .  Hug

Прегръщам ви и ви обичам всички , много сте ми милички  Hug
Виж целия пост
# 530
Наричка,страхотна новина.Много хубаво,че успяхте да се видите.
Това лято направихме нашествие към Бургас Hug
Дано все така да имаме време и възможности да пътуваме и да се виждаме.
Аз още от сега съм си набелязала няколко дестинации за по-натам,през които смятам да се отбивам.Докато не ви обиколя всичките,няма да мирясам Hug
Виж целия пост
# 531
Добро утро и от мен  Grinning

Нели, правилно си забелязала, че вчера стоях само на балкона  Laughing
Колкото пъти понечвах да напиша нещо и нета ми висваше и не успявах  #Cussing out

Срещата в Бургас беше невероятно емоционална!!! Много съм щастлива, че успяхме най-после да се видим на живо с Нара и Авлига  Hug
Наричка е най-слънчевото и мило момиче, което можете да си представите!  Heart Eyes
А е толкова сладкодумна, че определено ни беше малко времето да се наприказваме, но нищо - другия път повече  Mr. Green Благодаря от сърце и за подаръчето  Heart Eyes Вече знам и къде ще си го сложа вкъщи  Hug Виж обаче как сме на една и също вълна, направо си четем мислите една на друга  Laughing Heart Eyes
Авлига и принцесите й /защото те наистина са като принцеси, излязли от роман на Филипа Грегъри както правилно ги определи Нара / имат страхотно излъчване и трите! Толкова са нежни и красиви  Heart Eyes
Трудно предавам с думи емоцията, но ви уверявам, че беше страхотно преживяване за всички ни  Heart Eyes
Само ММ после ми промърмори защо не сме го били сложили до приятеля на Нара, че да си говорят... те горките, вярно, че почти не успяха да вземат думата от нас  Joy
А, и да не забравя Аричка на Нара! Това е най-спокойното  и най-добре възпитано пинчерче, което съм виждала!  Crazy Това кученце цяла вечер не мръдна, не излая /въпреки множеството котета наоколо  Crazy/, не прояви никаква нервност и беше доволно нагалено и нагушкано от принцесите на Авлига  Grinning

Снимки направихме и вероятно Нара ще ги качи скоро  Hug
Искам скоро пак среща!  Mr. Green
Обичам си ви, момичета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.П. А идеята, за която споменава Нара, ако се реализира, би било страхотно  Party


*****************

Вени, честит рожден ден, миличка!!!  newsm59
Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и много любов!!!  Heart Eyes
Весел празник!!!   Hug



Виж целия пост
# 532
Преди да изчезна -

Честит рожден ден, Вени! Пожелавам ти най-важното - здравето и обичта на близките, останалото е суета!

Виж целия пост
# 533
Ооо, много, много ви благодаря Heart Eyes!
Виж целия пост
# 534
С извинение,че ви занимавам Hug
Скрит текст:
Шест клАса е випуска.Занималните до 2 кл.вкл.са четири.В една занималня събират около 30 деца.
Напр.Половинка от "А"кл.и половинка от "Б" и т.н.
За трети клас обаче занималнята е само една.Пак 30 деца.Събират по 5 деца от клас.
Всеки се натиска.Нормално.
Лошото е,че учебния материал за трети клас е по-труден.Засегнати са вече и разказвателни предмети,което на практика обезсмисля ходенето на безплатна занималня,защото самото дете практически не може да се подготви за следващия ден.
Аз съм го мислила да си го взимам на обяд и да го подготвя вкъщи.Но моите смени се редуват.И отделно първа смяна ми е до 13.15ч.,а ако имам и съвет стоя до 15.00.Няма как да смогна.
Да търся жена,която да го гледа на половин ден то няма гаранция,че ще се справят с немския,а той ми е важен,защото ние не можем да му помагаме.Мъчим се,караме го да учи думи и да пише,но това си е език.
Съжалявам,че споделям,ама знам,че всички минаваме по този път,а и тук има учителки,които знаят на практика как стоят нещата.
В малките градове е друго.Там е по-спокойно.

Айде сега ще се извиняваш , че пишеш нещо, което те вълнува?! Слив, нали сме си наши хора  Sunglasses
А за малките градове- не знам дали е по- спокойно, някъде няма допълните пари за възпитатели дори. Мисля, че е въпрос на организация на училището, защото по европейски програми се отпускат пари за качествено целодневно обучение и се кандидатства за тях, до колкото знам.
И да кажа, че и и аз съм ви леко колежка на вас с Нели, само , че мога да преподавам на студенти- е, имам още една година да защитя докторантурата си, че сега ми е малко на заден план

Вени, Честит Рожден Ден!

Да си много здрава, красива и щастлива! Да си все такъв добър и отзивчив човек! Весел празник с много подаръци  Heart Eyes



Много вълнуваща среща сте имали в Бургас. Хайде качете снимки да ви се радваме  Hug
Виж целия пост
# 535
Пак се включвам , сутринта бързах за работа и не можах правилно и както аз си знам да изразя емоциите си от вчерашната среща  newsm68 smile3521 Момичета , момичета , беше вълшебно , като прегърнах Мижчето имах чувството , че я познавам лично , а не за първи път . Усмивките не слизаха от лицата ни , бяхме една малка сплотена компания , всеки се чувстваше на мястото си .
Мижче , още веднъж да кажа,  много те обичам , на сърцето си ми и това е , искаш не искаш там си  Heart Eyes И моя познат после мрънка , вика ами аз нищо не можах да кажа, защо не седнахме мъже на една страна вие на другата , ние само си мълчахме  Laughing  Ама съм недосетлива и аз , трябваше , но свършило вече ..... нали ние си приказвахме ( ЕГОИСТКА СЪМ)  Joy
Децата  по - точно принцесите на Авлига са ...... божествено красиви деца ( пу, да не им е уроки) , искам след време и моите да са така изписани . Децата са много добре възпитани , браво , Авлига , винаги съм харесвала отговорни родители , които държат на въпитанието  Hug
Имам си хубав , ама мноооого хубав подарък от Миж , верно с теб си плюхме в устите относно бухълската вълна  Laughing Да са ни честити подаръците , както се вика  Hug

Щукна ми идея и го обсъдихме снощи с момичетата , дали няма да е добре 1 или 2 пъти в годината да си правим една голяма среща всички някъде на централно място из България , където да отседнем за 1 един с нощувка , да се видим , да си направим вечерта банкетче , да се наспим там в някой хотел и това да ни стане нещо като традиция . Знае се че примерно на 1 май срещата е в еди си кой град , в еди си кой хотел , прави се резервация и се тръгва. Така ще може малките бебета и деца да останат при баби и дядовци , а ние да си знаем че това ни е деня за голямата среща . Който иска разбира се . Не знам вие дали ще го харесате това , но мисля че един ден на 6 месеца или на 1 година не е много и от към време и от към финанси. Казвам че го предлагам като идея , не означава , че трябва да се съгласявате с това  , но така ми се иска повече хора да сме на голямата среща както му викам вече Laughing  Hug

Хайде кажете какво мислете  Hug

Днес ми е много хубаво и приповдигнато настроението , желая на всички ни да сме много здравички и дълги години да си общуваме така положително , и като станем стари баби с бастунки пак да си връткаме срещите . Еххххх , обичам си ви  Hug  Спирам , че ..... днес мога да ви пиша май до безкрай  Joy
Виж целия пост
# 536
Горкия Саске, не го заплашвайте с ориз  Sad  Grinning Hug

Вени, честит  рожден ден! Да си здрава, щастлива, обичана и много, много усмихната!  newsm67  Gift newsm38


Аз мислих, мислих и реших в тази игра да не участвам. Не искам да пренебрегна другарчето си, а както се очертава, няма да съм особено на линия и в час какво се случва тук. Но от сега си запазвам място за Коледноновогодишната игра  Heart Eyes
Виж целия пост
# 537
Добро утро  Flutter
Една хубава гледка от мен
Скрит текст:
  Heart Eyes

Снощи ви четох ,но нямах сили да пиша за това наваксвам днес с кафето.Много хубаво ми стана като прочетох за срещата ще чакаме снимки  Wink

Вени, Честит Рожден Ден!   bouquet Жива и здрава да си Simple Smile

Вече си подготвям списъка останаха ми още 2 книжки... А да питам как става изпращането по пощата ли ? А адресите по късно ли се разменят ?

Сега ви желая прекрасен ден и отивам да си дочета "Изневяра" (не съм впечатлена !)
Виж целия пост
# 538
Нара, аз съм с три ръце за идеята ти!!!
Ще ми бъде много приятно да се видим всички семейно, да се запознаем, да се набъбрим и така...
Кога ще е срещата Mr. Green
Виж целия пост
# 539
Вени,честит празник!Желая ти много здраве и сили, за да постигаш успешно все по-високите цели, които си поставяш!
    bouquet



Нара,приветствам идеята която сте решили с Миж  Heart Eyes
Много,много бих се радвала да се включа и аз  Peace


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия