Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 301
  • 712
# 510

Нези, не е толкова страшно! Особено като мъжът ти има практика... Лесен маршрут, планирате най-много по 4-5 часа каране на ден, повече разглеждане и спането да не е по къмпинги и палатки. Мисля, че ти би се справила. Simple Smile
О,Скарамушче,не мисля,че бих се справила ... Физически няма да издържа.  Peace
Точ,страхотна дрешка,да ти е честита!  Simple Smile Аз имам няколко и обичам да си ги сменям- според настроението и големината на книгата,разбира се. Wink Сега съм си поръчала да ми ушият дрешка и за четеца. Като е готова ,ще ви я покажа непременно.
Сливче,честити ти калъфи за столове,много ми харесват! Извадила си късмет с тази цена.  Peace
Виждам ,че вече пускате списъци. Май е време и аз да помисля за моя.
Виж целия пост
# 511
Аз имам няколко дрешки за книжки, но не съм влюбена в тях. Харесвам много едни рошковци, но хората ме гледат странно, когато ги използвам. За тези говоря

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/ … 1f30fbe833aa3102f

https://scontent-a-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t1.0-9/531026_3 … 31_77089571_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/53 … 1_848321181_n.jpg
Виж целия пост
# 512
Здрасти wavey

Едно бързо здрасти wavey lovekiss

Нямам много време, но държа да кажа на Гигова - ДА, ДА, ДА!!! Съгласна съм да стана твоя законна свакинка, в здраве и болест, в радост и тревога, за вечни времена bowuu
Сори на другите кандидатки, но Галето печели безапелационно - ще ме води на опера Flutter
Ама хич не ви жаля, като гледам какъв страхотен за снахи имате в тая тема Heart Eyes

...

Ей знаех си аз че съм избрала правилната сватя Laughing
Даже показах и красивата Марианна на Виктор, който е на 9 г. и разликата им ще е идеална Grinning
Сватя, теб пък те показах на ММ, който е ценител на женската красота и той каза едно огроооомно даааа Wink
Така че сделка има отвсякъде, стига и децата да се харесат Laughing
П.П. аз наистина обичам да ходя на опера, на театър и изобщо на културни събития, и съм много редовна де Wink, така че задължително ще те заведа Whistling


Нелко, не се цупи мила, твоят Тони е толкова прекрасен, че по нататък ще станат толкова много кандидат снахите, че в чудо ще се видиш Peace Hug, пък нали искаше Девичината Мария Wink
Виж целия пост
# 513
Ааааа Паяче много са ти яките дрешките  hahaha Аз 'кУ бях щях да си ги носА постоянно  bowuu
На мен това ми е първата и единствена. Като видях десена не можах да се стърпя  Whistling
Сега в главата ми са калъфите за столове  ooooh!
Нелка аз исках и тази, за която говориш, ама реших да съм скромна  newsm03 Не мога да шия аз, каквато съм скопосна, ще зашия не само пръстите, ами и акъла си там  Tired
Виж целия пост
# 514
Ааааа Паяче много са ти яките дрешките  hahaha Аз 'кУ бях щях да си ги носА постоянно  bowuu


 И аз тъй, Паяче!  smile3521

Гиговааа, Гиговааа, любя тЪ!  Hug Heart Eyes
 
 Ай да не дрънкам много, дойдох да пожелая приятна и емоционална среща на момичетата в Бургас!  Hug А Мижж хич май не се разписа днес. хм.  Thinking
Виж целия пост
# 515
Губерчовците са яки, но привличат внимание, което аз избягвам.  Mr. Green

Тъкмо си поръчах тази

   

Много обичам да ходя на опера и театър. Страдам защото откакто съм тук няма с кого да ходя на подобни места. Приятелките ми са прекалено заети за подобни събития. Sad

Като си бях в Бг успях да ида на "Албена" лятото ги разреждат постановките и само това имаше в Добрич). За опера така и не успях да навия приятелки. А не съм ходила във варнеската от години!
Виж целия пост
# 516
Успях!!! Изчетох цялата темичка и аз  вече съм напълно в час, нищо не ми убегна  Blush

Най- ми хареса " Обичам да съм леля и любима" , прекрасно е!!!

Паяче, много хубави роклички имаш, а косматковците са убиец просто!

Прекрасна вечер от мен, отнасям се в спалнята с Петър Делчев  Joy
Виж целия пост
# 517


Прекрасна вечер от мен, отнасям се в спалнята с Петър Делчев  Joy

 Отдай му се! Наслаждавай му се!  Simple Smile Wink И лека нощ!  Hug

Паяче, показваш все радости за очите ми.  Party

 Мен нещо не ме свърта.  newsm78
Виж целия пост
# 518
Що така бе ,Нели? Нямаш ли си книжка?  Wink
(Не ми се обиждаш ,нали! Това беше шега между две съседки от стария ни блок-едната не може да спи и цяла нощ обикаля,а другата я пита няма ли си книжка,за да спре да и тропа  Joy)
 Hug
Виж целия пост
# 519
Нези,уникален лаф.
Трябва да го кажа на моята комшийка.Над нас живее.
Виж целия пост
# 520
Слив, а ти приготвила ли си си книжка, ако Саске пак те вдигне по никое време  Grinning?
Четох днес за притесненията ти около адаша. Лоша работа е това със занималнята. Марти в първи клас беше в такава обща и трябва да ти кажа, че беше един малък ад. Близо 35-40 деца в една стая; нямаше чинове за всички, седяха по подиума и там пишеха уж  ooooh!. Те малки, без никакви навици..., чудо на чудесата. Дано намерите разумно решение  Hug.
Виж целия пост
# 521
Вени,ти още ли си тук? Не си ли на морето ?  Hug
Слив,ами щом имаш такава комшийка,ще трябва да я снабдяваш с книжки.  Mr. Green
Ох,дано Нели не ми се е обидила нещо!  Thinking
Виж целия пост
# 522
Абе още  ooooh!, чак в събота паля джапанките  Crazy.
Нямам търпение, така ми се почива! Миналата година не можах да ида на море и сега съм като малките деца.
Аз нали си купих плажна чанта, ратанова. Леле, ми като сложих двете хавлии + Киндъла и вътре не остана място за нищо, даже кутийката за слънчевите очила не мога да бутна  hahaha
Виж целия пост
# 523
Eй това не им харесвам на плажните чанти-мнооого са малки!  Joy
Виж целия пост
# 524
Ей, пак сте изписали света начи  Crossing Arms
Само да уточня - не карам мотор, даже книжка нямам, возя се, просто имаме няколко, кхъм, 3-4 ако трябва да съм точна Crazy. Едно старо-престаряло мъниче Пиаджо, кара го сега чичото на ММ, един китайски, съвсем малък, ММ понякога ходи на работа с  него, и 2 големи - Хонди - скутер и ендуро. Обаче скутерът е малка кубатура и се зори по баирите, а иначе е страшно удобен за дълъг път. Ендурото е звяр, 650 кубика, ама другата крайност - скапваме се на него и аз се връщам с рани на д**то от дълго пътуване, толкова е ужасна седалката му - тясна и твърда ooooh!.

Та така - дрешки видях /Делията я следя отдавна, набелязала съм сума неща Whistling/, калъфи, обаче се отнасям в царството на Морфей...утре ще се появя чак вечерта, да не ме мислите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия