Къде в Бургас? (41)

  • 67 958
  • 727
# 285
Искам да попитам за детски стоматолог в Бс /за най-обикновена пломбичка става въпрос/, че снощи в Бургасдент адски ме изнервиха. http://www.burgasdent.com/bg/ Оставиха ми детето с отворен зъб - правен, недоправен. Супер невчасово и непрофесионално отношение от д-р Стефанов!!!
Виж целия пост
# 286
В Хиполенд и в Джъмбо ги имаше  Peace
Виж целия пост
# 287
Аз съм доволна от д-р Мирчева на ул."Оборище"90.Четири пломби вече направихме при нея.Мога и телефон да напиша ако има интерес.
Виж целия пост
# 288
Искам да попитам за детски стоматолог в Бс /за най-обикновена пломбичка става въпрос/, че снощи в Бургасдент адски ме изнервиха. http://www.burgasdent.com/bg/ Оставиха ми детето с отворен зъб - правен, недоправен. Супер невчасово и непрофесионално отношение от д-р Стефанов!!!
аз съм водила деца при д-р Д.Будинова -не работи по ЗК и д-р Люси Бохосян -работи по ЗК 
Виж целия пост
# 289
Искам да попитам за детски стоматолог в Бс /за най-обикновена пломбичка става въпрос/, че снощи в Бургасдент адски ме изнервиха. http://www.burgasdent.com/bg/ Оставиха ми детето с отворен зъб - правен, недоправен. Супер невчасово и непрофесионално отношение от д-р Стефанов!!!
Аз съм доволна от д-р Владимирова- Стоматологията-понед., сряда и петък е първа смяна от към 8,30 часа, др. дни обратно. Работи със ЗК, млада, много внимателна и предразполагаща децата с обяснения.  Peace
Виж целия пост
# 290
Аз препоръчвам http://dr-baleva.zona.bg/
Виж целия пост
# 291
Може ли да ми препоръчате фирма за външна топлоизлолация в Бургас има десетина, но не знам към коя да се насоча, благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Да ми препоръчате добро място за педикюр?
Виж целия пост
# 293
Може ли да ми препоръчате фирма за външна топлоизлолация в Бургас има десетина, но не знам към коя да се насоча, благодаря предварително! Simple Smile

Нашата я прави тази фирма и сме много доволни: http://www.katerach.com/contacts.html
Виж целия пост
# 294
Да ми препоръчате добро място за педикюр?

Радост от студио РадРос на ул. Левски 36 и Галя от студио Галерично в Славейков, бл. 144. При Галя си правя само маникюр засега, но пък смятам, че и за педикюр също ще се справи така блестящо.
Виж целия пост
# 295
Да ми препоръчате добро място за педикюр?

Радост от студио РадРос на ул. Левски 36 и Галя от студио Галерично в Славейков, бл. 144. При Галя си правя само маникюр засега, но пък смятам, че и за педикюр също ще се справи така блестящо.

На какви цени работят?
Виж целия пост
# 296
Момичета, да сте мяркали по зеленчуковите магазинчета бамя и ако да, къде? Навих си да правя туршия, ама намерих само едни почернели шушулки в магазинчето пред 15-ти блок в Изгрев. Изобщо дали й е сезон сега  newsm78
Виж целия пост
# 297
Да ми препоръчате добро място за педикюр?

Радост от студио РадРос на ул. Левски 36 и Галя от студио Галерично в Славейков, бл. 144. При Галя си правя само маникюр засега, но пък смятам, че и за педикюр също ще се справи така блестящо.

На какви цени работят?
Не мога да отговоря, мога да дам телефон, за да питате.
Виж целия пост
# 298
Момичета, момчета добър майстор ми трябва за зидане с ютонг, Peace на кръгла кула 2м висока и 2м в диаметър. Започване веднага!!!!! И поставяне на гредоред отгоре...
Виж целия пост
# 299
Момичета, да сте мяркали по зеленчуковите магазинчета бамя и ако да, къде? Навих си да правя туршия, ама намерих само едни почернели шушулки в магазинчето пред 15-ти блок в Изгрев. Изобщо дали й е сезон сега  newsm78
На пазара Краснодар има Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия