Къде в Бургас? (41)

  • 67 914
  • 727
# 315
Добър учител по английски да препоръчате.
Виж целия пост
# 316
Да ми препоръчате добро място за педикюр?
  Студио Face Control  до 1во районно, с две ръце за маникюристката Simple Smile ако искаш мога д а дам тел  Peace
Виж целия пост
# 317
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате къде да потърся стол за детско бюро. Всъщност предпочитам да е да хора над 50 кг.
Благодаря предварително   bouquet
Аз си взех от Зоната в Славейков-има розови и сини и са на чудесна цена-олкол 50-60 лв.бяха.
Виж целия пост
# 318
Момичета, къде мога да намеря стопери за килим?
Виж целия пост
# 319
Магазин Oviesse преместиха ли го някъде или го закриха със Странда?
Виж целия пост
# 320
Къде има хубави цветни чорапогащници? Не детски.  Laughing
Търся място, където да има избор и да са качествени.
Виж целия пост
# 321
Магазин Oviesse преместиха ли го някъде или го закриха със Странда?

закриха го.
Виж целия пост
# 322
Къде има хубави цветни чорапогащници? Не детски.  Laughing
Търся място, където да има избор и да са качествени.

Виж в магазина за бельо на Гурко. За качеството не знам, но имат много цветове. Плътни, зимни чорапогащници.
Виж целия пост
# 323
Къде има хубави цветни чорапогащници? Не детски.  Laughing
Търся място, където да има избор и да са качествени.

Виж в магазина за бельо на Гурко. За качеството не знам, но имат много цветове. Плътни, зимни чорапогащници.

Виждала съм също и на ъгъла до Света София.
Виж целия пост
# 324
Ммм, супер! Благодаря, момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 325
Момичета, търся джедайски меч - играчка , някой да е мяркал из магазините за играчки или парти магазините?Джъмбо не ми е опция, търся нещо из центъра.  Tired
Виж целия пост
# 326
Нещо подобно взех началото на лятото от арменците на ул.Калоян до Раковска за 15 лв
http://www.igra4kite.com/images/hasbro-32718.jpg
Виж целия пост
# 327
Нещо подобно взех началото на лятото от арменците на ул.Калоян до Раковска за 15 лв
http://www.igra4kite.com/images/hasbro-32718.jpg

Благодаря ти много   bouquet
Виж целия пост
# 328
Нещо подобно взех началото на лятото от арменците на ул.Калоян до Раковска за 15 лв
http://www.igra4kite.com/images/hasbro-32718.jpg

Благодаря ти много   bouquet

Тези арменци толкова скъпо продават.
Виж в магазините за 1 лев.
Виж целия пост
# 329
Къде има козметика за коса на Керастаз и Милкшейк? За Милкшейк някой попадал ли е на български инет магазин?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия