Коремът вече доста натежава, ОКТОМВРИ месец бързо наближава - ТЕМА 11

  • 29 590
  • 755
# 165
у.к. , обърна ли внимание на цените на протекторите? Аз все съм си мислела че са един вид, но миналата седмица във Вис Виталис ги гледах бяха няколко вида от различна материя. Цените им бяха около 25-27 лв. и сега доста се чудя какъв да взема, от каква материя  newsm78. Иначе и аз искам да покрива целия матрак, но все още не сме взели матрачето.
Виж целия пост
# 166
 Протекторите за цял матрак бяха 10 лв., а малките бяха 5-6 лв нещо такова, нямат разлика от айко на Лорели или Бертони. Незнам за материята.... не можах да пипна но май е хавлиена
А за упокойте няма да коментирам ....и не ги четох коментарите защото всичко в тоя живот има риск, просто не трябва да мислим за това ,  а за хубавите неща. 
Всеки колкото наближава края започва да се стресира и да избухва и да действа без да мисли. Но нали знаете че трябва да мислим само за хубави неща и всичко ще е наред. Скоро ще гушкаме малките си сладурчета и ще видим че е нямало смисъл толкова да мислим " да ползвам ли упокойка или не"."
Радвам се че има различни мнения, така разни хора-разни идеали и че споделяте, но тези които за или против нещо си само да кажат  и пр не от рода " ти луда ли си как ще го направиш това знаеш ли какво ще стане". Има си лекари те ще ви дадат най-добрия съвет.
Лично аз смятам да ползвам упокойка и в двата случая, защото ще ме боли знам а и съм бъзливка, аз дори на зъболекар като ходя ползвам упокойка хахахах. Смешно ама факт. Всеки има своите страхове и притеснения нека да се подкрепяме малко остана. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 167
 newsm10 у.к.
Виж целия пост
# 168
По принцип има врееме-аз имам 2 месеца до термин,но всеки дем ме блазни да изкарвам от каката нещата да ги преровя и да видя какво ми трябва...не че имам пари да купувам неща ,ама... все пак ще изчакам да дойде септември месец Simple Smile За нея като бебе не исках нищо розово и лилаво Simple Smile та всичко е неутрално и зелено хахаха само че тя е родена края на априм миналата година,а бебкото октомври и малко се разминават в сезоните,но така или иначе бодитата са за отдолу,а отгоре имам накупени няколко нещица... от нея не помня какво имам...искам само няколко бодита с предно закопчаване,но тия от Киндерленд ( борса Елена) ми идват малко скъпи-по 6-7 лева,та по-нататък ще ходя по детските борси да видя дали случайно от там не съм купувала на щерката такива...или от някой бебешки магазин newsm78
Виж целия пост
# 169
ПОнеже ни няма в групата да ви пусна Анкета,тук да ви питам ,пък който отговори-отговори:
Какво мислите,че ще е времето през октомври месец ?! newsm78 чудя се какво да си купя за изписването?Нещо по-зимно или нещо есенно и не толковз плътно...
Виж целия пост
# 170
И аз много се чудя за протектора, а и четох една цяла тема, как той трябва да се слага от възглавничката надолу, и да не се слага под главата, защото много запарвал  newsm78 Thinking  Даже неотдавна влизах в темата на Юлските мами мисля че беше и те обсъждаха, как изобщо не се слагал протектора под главата и от тогава съм в голяма чуденка  Crazy
Виж целия пост
# 171
ПОнеже ни няма в групата да ви пусна Анкета,тук да ви питам ,пък който отговори-отговори:
Какво мислите,че ще е времето през октомври месец ?! newsm78 чудя се какво да си купя за изписването?Нещо по-зимно или нещо есенно и не толковз плътно...

Това вълнува и мен. И аз умувам какво да облека Simple Smile
Както и комплекта за бебчо. Като не знам колко см ще е , ако е 50, 56 ще му е огромно. ..Имам няколко варианта, май ще ги подготвя всичките.
Виж целия пост
# 172
ПОнеже ни няма в групата да ви пусна Анкета,тук да ви питам ,пък който отговори-отговори:
Какво мислите,че ще е времето през октомври месец ?! newsm78 чудя се какво да си купя за изписването?Нещо по-зимно или нещо есенно и не толковз плътно...


 Последните 2-3 години октомври е бил по-топъл от обикновено и сме били по къс ръкав. Така че според мен нещо есенно и не толкова плътно би свършило работа  Peace
Виж целия пост
# 173
sa6eva, много е относително  Grinning Като раждах Пламен (на 02.10) времето беше супертопло, но точно когато стана време да го изкарвам - около 15-ия ден, започнаха и дъждовете и се развали... Така че аз си стоя зад тезата повече плюшени работи - хем не спарват, хем стават за променливото октомврийско време...
Виж целия пост
# 174
Племенникът ми се роди на 3ти Номерви 2009 година и беше адски топлик Simple Smile  Сега не помня тия години как е било...малката като ни изписваха беше вече началото на май,че ни държаха 8 дни и беше мноооооооооооого топло и беше с боди,костюмче,но НЕ поларено отдолу и с дебеличко поларено одеалце...и според мен й е било топло,ама как да си каже детето хахаха сега ще си го облека както сметна за добре,но може би пак така-боди ,отгоре някакво костюмче,не съм решила още,но има едно комплектче спортно и може би с него... и пак с одеало....може би същото или пък тънко поларено бяло на овчици,че екипчето е тъмно синьо и има бежово по него и няма да върви зелено одеало хахаха за сантиметри...аз вземам стандартните за 56 см,дъщеря ми се роди 51 3500,а нали тенденцията е вторите да са по-големи...ужас Simple Smile ще се справим,само че предния път ММ беше тук и всеки ден ми носеше разни неща...а сега няма да го има и даже гладна ще остана хахахаха
Виж целия пост
# 175

Ние също нямаме брак,но чух че в болницата,където ще раждам предоставя документи(частна е).Бащата идва само с лична карта и припознава детето. НАй-добре попитай в самата болница каква е практиката ако можеш....

http://social.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%B4%D1% … D0%B5%D0%BD%D0%B8

Ето тука можеш да прочетеш Simple Smile  Hug

Благодаря ви момичета, изглежда са улеснили максимално тази процедура  thumbsup
Виж целия пост
# 176
Моят термин е на 03.10. и се надявам да е топличко. Дори и може и по рано да се роди - знам ли.  Laughing Свекърва ми много държеше да купи комплекта за изписване и го избрахме с много части. Бодитата са с къси ръкавчета, но има и 2 камизолки, ританки, танталонки, блузка.....какво беше още, ааа пелена... Не всичко ще се облича, и мисля да го взема целия комплект и на място да преценя. Майка ми също ни плете много сладка и свежа пеленка в жълто и бананово  Hug, а комплекта е бял с кафяви бродерийки... Имам избор, дано само да е  sun
Виж целия пост
# 177
При нас Октомври още на море се ходи и е пълно със туристи..  grinning039  grinning039  grinning039  grinning039  Nature Sunny
И е ацки топло такаче мисля да сме по летни  Peace
Виж целия пост
# 178
Tancheto 23, понеже питаш, затова казвам: най-удобни за детето са бодита със закопчаване по цялата дължина. Заспали или току що яли бебенца не бих мятала насам-натам (особено ако си майка-първескиня и нямаш опит с миниатюрните бебенца) да им обличам бодита през главата. Отгоре слагаш дрешка - цяло боди (плюшено или не няма значение) със споменатото вече закопчаване или дрешка от две части - горната пак с копчета и панталонче. На краката - плътни чорапчета и/или плетени терлички. Ръкавички - задължително, шапка - ако прецениш, лигавник - като се нахрани и чакаш да се оригне. Това камизолки, ританки - седят ми чисто нови, просто не са удобни. Два пъти ще го вземеш това дете в ръце и усещаш как я камизолката ти се е развързала, я е излязла от ританката - айде събличай дрешката, че да оправяш.
Не знам на какви протектори попадате, моя не е спарил и 20 кг дете, така че...
Времето е много относително, все ще прецените нещо за себе си, според мен е излишно да се коментира сега. За бебето - определено бих предпочела зимен комплект за изписването. Лесно е да му метна нещо по-леко в деня на изписването, ако е топло, но тоя комплект ще го ползвам през зимата все пак - не го взимам само за Големия ден Rolling Eyes. И ще го избера с минимално на брой части, че предния път нищо освен гореизброените неща не ползвах Peace
Виж целия пост
# 179
аз съм чак за 19ти,ама колко е вярно като термин...не знам ,освен това съм и нормално и не се знае нищо...същеря ми се роди седмица по-рано,но момчетата нали закъсняват...при нас с брат ми е било обратното-брат ми е подранил,а аз съм закъсняла с 3 дни и съм второ дете...  не знам нищо!!! А как мразя да не знам кога какво ще става....майка ми и тя работи и като го няма ММ трябва да се действа бързо и да гледа малката,че е приета на ясла при нея,но няма да я вземат сега,защото е малка,а чак като наближи да навършва 2 години...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия