Коремът вече доста натежава, ОКТОМВРИ месец бързо наближава - ТЕМА 11

  • 29 605
  • 755
# 210
Момичета, с приближаването на термина е добре да изберем вестителки - момичета, на които да изпратим смс, когато се случи прекрасното събитие. Те от своя страна ще споделят с останалите добрата новина. Мами, които имат вече опит в това, споделиха, че най-подходящи са момичетата с термин края на месеца, но ако има други желаещи нека да си кажат Simple Smile

Моля, тези от вас, които искат да бъдат вестителки, да пишат тук или на лични  Hug
Виж целия пост
# 211
Мен не би ме затруднило да бъда вестителка, но терминът ми е съвсем в началото на месеца и не зная дали съм подходяща.
Виж целия пост
# 212
Мисля, че по-важното е да имаш желание и възможност да отделиш минутка да споделиш във форума Simple Smile Пиша те първа вестителка Simple Smile
Виж целия пост
# 213
здравейте и мен не ме затруднява въпреки че и моя термин е до 03,10,2014 ако не е проблем само незнам с кой кога и как да се свържа  Laughing
Виж целия пост
# 214
Чудесно! Първа ще научавам най-хубавите новини  Mr. Green
Виж целия пост
# 215
Чудесно! Първа ще научавам най-хубавите новини  Mr. Green


браво на теб  smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 216
А ние останалите как ще се свързваме с вестителките?  Flushed
Виж целия пост
# 217
Здравейте от мен!
Хубава е идеята за вестителките. Завид,завид,че ще научавате хубавите новини преди всички  Simple Smile 
Аз едва ходя  Sad Следобед или вечер много почват да ме болят костите, там където са сгъвките на краката и срамната кост.  Rolling Eyes  Не мога да ходя и ми е много трудно ставането от дивана/стола.
Виж целия пост
# 218
Вестителката нще получава Смс-и  от вече родилите октомврики и тя ще споделя инфото. Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 219
А ние останалите как ще се свързваме с вестителките?  Flushed

Вестителката ще трябва да си даде и телефона че да можете да се свържете със нея Simple Smile  Grinning
Виж целия пост
# 220
А ние останалите как ще се свързваме с вестителките?  Flushed

Вестителката ще трябва да си даде и телефона че да можете да се свържете със нея Simple Smile  Grinning


Това ме интересуваше  Hug
Виж целия пост
# 221
Охх момичета, мен как ми изкараха акъла днес. За нищо да ме срежат и да извадят бебо. Ходихме на тонове, всичко в норма ама не мърдал и не се знаело дали спи или му е лошо (какво значи да му е лошо на едно неродено дете не знам). Пратиха ме да се разкарвам с инструкции да не ям, да не пия.. Само скалпел дето не ми искараха. Върнах се втори път, мааалко по-добре ама пак муден. Добре, че имаше и една жена от докторите, че да помисли трезво, иначе двамата мъже вече като пуйка ме гледаха готови да режат. Разбрахме се утре пак да отида. Само дето ме наплашиха.. Стана 18:30 и бебо се активизира. А и моята АГ в отпуск, но ако утре не се наложи да и звъня в понеделник ще се видим и ще се оплача от тези двамата касапи (тя е завеждаща отделението). Утре ще го чакам да се размърда хубаво и чак тогава ще отида, че да няма пак такива фалове. Стискайте палци  Hug
Виж целия пост
# 222
 Shocked
Виж целия пост
# 223
Охх момичета, мен как ми изкараха акъла днес. За нищо да ме срежат и да извадят бебо. Ходихме на тонове, всичко в норма ама не мърдал и не се знаело дали спи или му е лошо (какво значи да му е лошо на едно неродено дете не знам). Пратиха ме да се разкарвам с инструкции да не ям, да не пия.. Само скалпел дето не ми искараха. Върнах се втори път, мааалко по-добре ама пак муден. Добре, че имаше и една жена от докторите, че да помисли трезво, иначе двамата мъже вече като пуйка ме гледаха готови да режат. Разбрахме се утре пак да отида. Само дето ме наплашиха.. Стана 18:30 и бебо се активизира. А и моята АГ в отпуск, но ако утре не се наложи да и звъня в понеделник ще се видим и ще се оплача от тези двамата касапи (тя е завеждаща отделението). Утре ще го чакам да се размърда хубаво и чак тогава ще отида, че да няма пак такива фалове. Стискайте палци  Hug

Деси,за твое успокоение навсякъде чета,че вече стават все по мудни,защото нямат много място  през повечето време спат.Видях че си в 34 седмица вече така че ми се струва напълно нормално не знам....
Виж целия пост
# 224
Ауу, Деси представям си какво си преживяла. Аз още не съм ходила на тонове, на ЖК съм следващата седмица. И моята бебка е по-спокойна тия дни, чак и аз се бях панирала преди 2 дена почти не я усещам, та как ли не се въртях само и само да я притисна и да се сети да ме изрита. Вчера и днес е малко по-добре положението
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия