На море в Гърция 2014 - X

  • 60 787
  • 778
# 165
В резервационната форма за ферибота има едно поле - License No. - отнася се за колата. Какво е това?
Регистрационният номер на колата.

Наши приятели резервираха през този сайт. Дават отстъпка, ако си закупиш билети в двете посоки.
http://www.viva.gr

Миналата година даже и не съм се и сещала да резервирам билети. Пътувахме в края на юни и нямаше проблем. Но явно през  юли и август пътуват доста хора и фериботите са пълни. Аз лично занапред бих се подсигурявала с предварително закупени билети. Peace


Виж целия пост
# 166
ели, абсолютно ти влизам в положението. И ние направихме 2 гръцки почивки, и ако има трета през септември, то тя ще е по-ограничена откъм бюджет. Дано намериш нещо на добра цена, понякога ''офертите в последната минута'' са наистина много изгодни  

И ние
 И ние
От 3 септември Simple Smile
Засега се целим Фанари , Миродато , ако някой нацели нещо , да свирка.Засега мернахме това и ни заинтересува Simple SmileSimple Smile:)http://onfire.bg/bg/offers/SEDEMDNEVEN-PAKET-V-GARTzIYa--HOTEL-Ostria--STAVROS-NOShtUVKA-SAS-ZAKUSKA-NA-NEVEROYaTNATA-TzENA-OT-?affid=7864&utm_source=pochivka.bg&utm_medium=pochivka.bg-website&utm_campaign=offers
Виж целия пост
# 167
Момичета ПОМОЩ!!!
Трябва да преведа сумата от 68 евро в Пиреос банк Гърция, за да си направя резервация.
Моля ви кавете ми как да стане най-евтино. Банката ми - Райфайзен ми иска 26 евро комисионна!!!!! Shocked

Моля ви споделете опит. Нямам време да чета назад, че и за лекар бързам. Чуден бронхит си докарах!
Виж целия пост
# 168
Марина81,
ако преведеш от български клон на Пиреус, е 10 евро. Не е малко пак, но е далеч от 26.За други гръцки банки има и по-евтини опции, но за тази не се сещам - някой друг ако има опит, да се включи. И бързо оздравяване!

Happymammy,
много съжалявам за неприятните ви преживявания. Само един въпрос - "икономично семейно студио" ли бяхте резервирали?
Правилото за навсякъде е като видиш "икономична стая" да бягаш надалеч Grinning
Ако сте резервирали по оферта и цена за нормална, съветвам да си потърсиш правата през букинг.
Виж целия пост
# 169
Параход, точно така каза собственикът на хотела, че е икономично студиото. Аз казах, ок, ама никъде не пише, че ще ни настаните в стая без прозорец и балкон. Отговори ми, че за 50Е - толкова, като искам по-хубаво - най-отгоре имало апартамент. То там, където е външната стена имаше вместо прозорец - стъклени тухлички и пред тях щора, а до вратата прозорец, който се отваря само няколко сантиметра отгоре и гледа към коридора към вратата на стая срещу нас и ел.табло. Никакъв въздух от никъде не влиза.
Аз много се ядосах в началото, исках да се махаме, но... наистина благодарание на вас момичета, изкарахме добре. Карахме си ние по маршрута на Параход до селото, после разгледахме плажовете наоколо и заведенията, децата се радваха на лунапарка и на аквапарка... Реших въпреки всичко да се порадваме на тази почивка. Цяла година ги чакахме тези 5 дни - реших да не се ядосвам, но ви пиша тук, да не се подлъже още някой като нас.
Виж целия пост
# 170
Момичета ПОМОЩ!!!
Трябва да преведа сумата от 68 евро в Пиреос банк Гърция, за да си направя резервация.
Моля ви кавете ми как да стане най-евтино. Банката ми - Райфайзен ми иска 26 евро комисионна!!!!! Shocked

Моля ви споделете опит. Нямам време да чета назад, че и за лекар бързам. Чуден бронхит си докарах!
През Пиреос е 10 евро, а през ПИБ  12 евро. Ние превеждахме 50 евро капаро и платихме 12 евро в ПИБ, щото в Пиреос искаха и сметка там. Сигурно и другите банки искат сметки в тях, но 26 евро е прекалено  Cry
Виж целия пост
# 171
Едно време се споменаваше пощенски запис, незначителни пари, доколкото си спомням, но хазяинът трябва да се съгласи да отиде до пощенския си клон.
Виж целия пост
# 172
Да попитам дали някой е купувал лекарства в Гърция? Преди 2 години търсихме в 7-8 аптеки някакво имуностимулиращо лекарство(забравих му името) в няколко населени места и навсякъде казваха , че го няма. Заподозрях ги в нежелание. #2gunfire
Виж целия пост
# 173
Едно време се споменаваше пощенски запис, незначителни пари, доколкото си спомням, но хазяинът трябва да се съгласи да отиде до пощенския си клон.
Аз превеждах през пощата 7 евро е превода, но хазяинът трябва да  отиде до пощенския си клон за да си вземе парите  Peace
Виж целия пост
# 174
Благодаря на всички, ще пробвам през Пиреос Банк.

Хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Да попитам дали някой е купувал лекарства в Гърция? Преди 2 години търсихме в 7-8 аптеки някакво имуностимулиращо лекарство(забравих му името) в няколко населени места и навсякъде казваха , че го няма. Заподозрях ги в нежелание. #2gunfire

Да, купувала съм няколко пъти и не съм имала проблем - възможно е конкретното лекарство да не е било налично в търговската мрежа към момента.

happymammy, странно, че не можах да се добера до информация какво представлява това "икономично студио", пишеше ли, че няма балкон? Иначе параход е права, че "икономично" трябва да се избягва. Виждам между перфектните отзиви в Букинг и няколко с подобно съдържание, пиши на всяка цена. 50 евро за практически едно мазе в Струмския залив било екстра - тези нямат вече никакъв срам ...

ред., сега виждам, че не си имала такава информация - значи си е живо подвеждане.
Виж целия пост
# 176
Ооо, вече ще ми е обица на ухото и ще знам! Пише ли икономично - надалеч! Изобщо не съм обърнала внимание. Аз наистина не съм притенциозен човек, който не разбира, че не може да очаква за малко пари - супер лукс, но просто това някак си ми дойде в повече. Вече ще питам, каквото и да си мислят- а има ли стаята прозорец, а има ли балкон и тогава ще резервирам.

Някой пита за Мелитон на Порто Куфо - една съседка ходи от 2 - 3 години само там и е много доволна, каза че много нейни приятели са също много доволни. Ето за това става дума:

http://www.studios-meliton.gr/bg/

И аз се бях огледала на там, но за същия период - нощувката е 120Е за нас четиримата и просто нямаше как. Иначе на картинка не изглежда никак зле мястото.
Виж целия пост
# 177
Здравейте,ето едно видео от мен на Офринио

https://www.youtube.com/watch?v=6OCE_GckoLU

Виж целия пост
# 178
Върнахме се от кратката гръцка почивка.  Винаги ходим с търсене на място и този път попаднахме на чудно място - вила Аконтизма в Неа Карвали. На мястото на старо


поселище е направен хотел във вид на старо гръцко село с каменни къщички и улици, делви с мушката и сакъзчета, маслини и смокини  навсякъде. Всяка къщичка е отделна стая - за 4-ма със закуска на блок маса(перфектна)  - 45 евро.  Този сайт е в брошурата-akontisma. gr

Виж целия пост
# 179
морето е хубаво и чисто, но е много солено, с висока плътност и пари на очите Peace

пари и на микробите  затова е и по чисто
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия