На море в Гърция 2014 - X

  • 60 787
  • 778
# 420
Агитката се активира....пребройте се...
Таис е права...но пусто като обичаме Гърция.
Както казах Без коментар, няма как да се коментират нелепости.
Единствено ще се обърна към модераторите, все ги изкарват виновни, защо ли?
Казвала съм и друг път, ако трябва ще го направя писмено...
Отворете ми пощата, следете я, всеки божи ден....
Това, което изобилства в нея е "Благодаря ти Блед"/в момента също/, това ли са офертите ?
И нека да излезе потребител, който да каже, че сме имали професионални отношения, а не приятелски.
Обратното на това, в "графата" приятели са ми вече стотици....
Един път за винаги да се сложи край на този Мит/Тур.Агенция-дори не ползвам/, поддържан само от няколко човека.

lidiya_ilieva
Забрави, че имаш вина, това тук е ежедневие, до кога.....Ще ти помогна, "безплатно"....
Виж целия пост
# 421
 А може ли и на мен?   bouquet
Виж целия пост
# 422
 Joy Joy Joy
После да не забравиш да благодариш. На ЛС, разбира се. hahaha
Виж целия пост
# 423
  Аз не разбирам какво става? Просто попитах, знам,че имате опит.
Виж целия пост
# 424
Мохарет, не съм съгласна. Има и един друг индивид, който ревниво си пази властта и ''реномето'', и който някои хора са готови да оправдават и защитават със зъби и нокти. Нелепо е.

Както и да е, и аз самата ще гледам да не влизам вече тук защото фалшът е пълен.

Къде има фалш? Това, че ние не сме съгласни с теб и не те подкрепяме в конфликта, който сама създаде, не ти позволява да даваш квалификации. Бих ти казала и някои други неща, но предпочитам да запазя добрия тон, защото вярвам, че интелигентният човек знае кога да спре.


zvanche  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 425
baileys
Основни забележителности:
Керкира, всичко
Манастирът Св. Богородица или Панагия в Палеокастрица
Византийска крепост  Ангелокастро
Старата венецианска крепост в Корфу Таун
Дворецът на Сиси Ахилион
Замъка Корфу Corfu castle
Angelos's castle Angelokastro....

"Византийска крепост Ангелокастро" и "Angelos's castle Angelokastro" са една и съща крепост, много е хубава, но работи само до 15:00.

И да допълня по моя списък:
- Бела Виста - уникално място над Палеокастрица
- Кайзер Трон - близо до Пелекас, с гледка към целия остров
- Афионас - старо село, но по-интересен е плажът под него, Порто Тимони
- Полуостров Канони и Понтикониси (Мишият остров)
- Канала на любовта в Сидари някой вече го беше споменал, а около Сидари е пълно с разни скални образувания, ако ви се гледа такова нещо

Препоръчвам и разходка с лодка с прозрачно дъно. Плажовете няма да ги коментирам, че там всеки различно харесва.

Скрит текст:
Иххх, намерих и аз да пиша точно в разгара....
Виж целия пост
# 426
Блед аз не искам да се заяждам с теб, още повече, че това което пишеш ми е било полезно. Но конкретно по въпроса за начина на резервация не си права. Миналата година резервирах на Тасос чрез имейл и ми дадоха по- добра цена от тази в букинга +една безплатна нощувка като подарък (резервирах за 10 дни).
Моя много скромен опит с резервациите е, че трябва да се проверят и двата варианта, да не кажа и трите- проверяваш сайтовете тип букинг, пишеш имейл и ако имаш възможност звъниш по телефона и се пазариш.
Виж целия пост
# 427
Ох Joy Звънче като му дойде времето да пратиш линк на номинациите. В онзи подфорум рядко влизам и все забравям за тях.   bouquet

Блед добър опит да се подмажеш на Таис.  Peace

Таис добър опит да се възползваш от ситуацията за собствените си цели.  Peace

Виж целия пост
# 428
Мохарет, каква подкрепа, какви пет лева? Да не сме в партията.

Вчера прочетох нещо написано от въпросната тарторка, което тотално ме отврати. Не тук, а във страница във фейса. То бива лъжа, но чак пък толкова.

Всъщност искам публично да предупредя Параход, че ако разбера, че поства във фейса описания и оценки направени от мен, на заведения, хотели, и т.н. на Евия или на Наксос, лично ще уведомя модераторите или каквито там се водят във фейсбук. Плагиатори не търпя  Twisted Evil
Виж целия пост
# 429
  Аз не разбирам какво става? Просто попитах, знам,че имате опит.


Извинявай, не искам да бъда груба, ама защо не си направиш малко труда да прочетеш. На първа страница има всякакви сайтове и когато се спреш на нещо, да питаш директно  Peace
Виж целия пост
# 430
...В нито един нормален хотел, държащ на името си, няма да подбият вече дадена цена, ако не са ти братовчеди...
Ами не са ми Бледче, не ми е чак толкова голяма родата, за щастие  Laughing, но пък нееднократно съм пребивавала в хотели и студия на по-ниски от обявените цени - някак си до мен не стигат супер изгодните оферти, та вдигам телефона и си правя резервацията. Даже и писма не пиша, че то времето все не достига, кое по-напред да свършиш. Направо шапка (с периферия) ти свалям, че успяваш и дома да си въртиш, и по света нон стоп да обикаляш, а и тук 24/7 си на разположение! Браво!  smile3501
  Апропо, би ли ми разяснила категорията "нормален" (в случая употребена от теб за хотел)? Благодаря предварително!  bouquet


lidiya_ilieva
Забрави, че имаш вина, това тук е ежедневие, до кога.....Ще ти помогна, "безплатно"....
От безплатно в кавички да те е страх!  ooooh!
Виж целия пост
# 431
  Аз не разбирам какво става? Просто попитах, знам,че имате опит.


Извинявай, не искам да бъда груба, ама защо не си направиш малко труда да прочетеш. На първа страница има всякакви сайтове и когато се спреш на нещо, да питаш директно  Peace

Надявала съм се на по-добро посрещане. Четох 1-ва стр, но всичко ми е каша в главата. Просто питам от вашия опит да ми предложите нещо изпитано. Двама сме, децата ни са големи и не пътуват с нас. С кола ще пътуваме.
Виж целия пост
# 432
Мохарет, каква подкрепа, какви пет лева? Да не сме в партията.

Вчера прочетох нещо написано от въпросната тарторка, което тотално ме отврати. Не тук, а във страница във фейса. То бива лъжа, но чак пък толкова.

Всъщност искам публично да предупредя Параход, че ако разбера, че поства във фейса описания и оценки направени от мен, на заведения, хотели, и т.н. на Евия или на Наксос, лично ще уведомя модераторите или каквито там се водят във фейсбук. Плагиатори не търпя  Twisted Evil

Ти сериозно ли? Предполагам се шегуваш?
Виж целия пост
# 433
kroky
Толкова е лесно да ти се помогне, но.....
Ще го направя, но не сега......
Ще бъдеш посрещната добре, изчакай....
Виж целия пост
# 434
Да, сериозно. И тя много добре знае за какво говоря, споко  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия