На море в Гърция 2014 - X

  • 60 787
  • 778
# 495
Ама нали идеята е, големият талон да е с теб, ако те спрат в страната, не само на границата  newsm78 или не съм разбрала правилно? Т.е. в сейфа в хотела не върши работа Simple Smile
Говоря в сейфа като стигнем в хотела и сме там. Реално, не ни се е случвало да обикаляме много надалеко от хотела като почиваме в Гърция, до 20-30км. най-много
За толкова години, никога, повтарям никога, не са ни спирали в Гърция. Просто няма кой да те спре, в буквалния смисъл. Обикновено спазваме правилата и не сме имали проблеми досега.
Виж целия пост
# 496
Аз също имам един такъв невероетн спомен няма да го забравя къпане в дъждовно време, беше страхотно. Ама с 2 деца и както го дават да вали 3-4 дена няма как да се случи, гледам 4 сайта и само на един наш го дават облачно което не ме притеснява, по скоро другите ме притесняват защото го дават дъжд.
То ясно ако има сейф в Хотела, ама ние се бутаме по студия разни където такива екстри няма, а и определено ме е страх да си оставя така нещата в стаята  newsm78
Иначе досега документите и паспортите са си все с нас, в едно малко джобче на чантата не заемат кой знае какво място , ама този пусти талонн голям
Виж целия пост
# 497
Здравейте!
Включвам се с ъпдейт по моето пътуване до Сарти. Днес ми се обади Нанси от Irene House и ми каза, че за съжаление вече нямат свободни стаи. Каза ми да се обадя от нейно име в Thalassa Hotel http://www.thalassa-sarti-hotel.com/index.html, който също бил техен. Обадих се и в крайна сметка ще отседнем там. Това е в общи линии от мен.
  Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Понеже малко ме разубедихте за Вурвуру в компания от 6 възрастни, къде на Ситония бихте ми препоръчали да отседнем? и предложения за вили или апартаменти няма да откажа. Много благодаря на тези от вас, които ще ми помогнат (просто не остава много време за четене на всичките теми, извинявам се предварително)
Виж целия пост
# 499
paolina, Мoharet пусна много полезен сайт на предната страница за търсене на частни вили. Пробвай с него. Може да видиш и в airbnb какво ще ти излезе.
Виж целия пост
# 500
Здравейте,
чак сега попадам на тази тема, уви.
Утре се качваме в колата заедно с 2,5 годишния ми син и сме решили на море в Гърция, възможно най-близо до България. Смятаме да вземем храна с нас и искаме на някакви бунгала да отседнем - хем да  не е много скъпо, хем да няма много народ наоколо. Можете ли да ми препоръчате нещо, моля! За пръв път ще ходим в Гърция.
Виж целия пост
# 501
kimbolina и ние като вас сме в голямо чудене. С две деца сме, едното бебе, нямаме резервация, уж смятаме да тръгнем утре за Гърция, но предвид прогнозите за времето се чудим дали да не изместим пътуването с няколко дни. Ако пък го изместим идва другия проблем, че в петък голяма част от българите ще тръгнат за Гърция, за да се използват почивните дни. Аз писах поне 50 мейла за различни дестинации от Парга, през Халкидики и Амулиани и от всички места ми отговориха същото както и на теб, че няма места от 02.09-12-13.09.
Виж целия пост
# 502
Аз да питам и за колата да носим ли големия талон , че е на лизинг. Благодаря на петерки. Той ми писа и очаквам и Блед, която е най-голямата познавачка тук, както виждам.

Тогава всички стоим тихо и чакаме Блед да отговори. А ти защо не си я попита директно нея на лично съобщение?

 Писах и исе надявам да ми отговори. Не сте много любезни!
Може да не са любезни,но ти направи ли си труда да прочетеш 1-ва страница,там си пише.
Но за да не се затормозяваш ще ти го напиша Големият талон е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
Може да не Ви проверят,но отговорноста си е ваша.

 smile3511 Аман от тоя голям талон,бе!!! Хиляда пъти се пита и повтаря едно и също нещо! Започнах да го сънувам - един такъв ламинираничък, лъскавичък  Mr. Green Предлагам под всеки пост, вместо подпис, форумките да изписват:
НОСЕТЕ ГОЛЕМИЯ ТАЛОН !
Всички разбраха, че е необходимо да се носи големия талон, но форумката с право пита, тъй като както е написила колата й е на лизинг и това значи, че не притежава голям талон, той стои при лизингодателя!!!
По-скоро да се обърне към него (лизингодателя) и да поиска заверено копие, ако не могат да предоставят оригинала или пък накакъв друг документ, придружен с пълномощно, че управлява техен автомобил и че притежателя на талона е еди кой си.
Виж целия пост
# 503
Информативно ,имайте предвид  ,че учебната година в Гърция започва на 11.09 . Говорейки днес с наши колеги гърци - те също се възползват от по ниските цени през Септември за тяхната отпуска на морето и от днес са на почивка. Може би  и затова повечето места са пълни до 12,09.
Виж целия пост
# 504
Така днес бяхме на контролен за шината на синето и се оказа, че има киста като слон на един млечен умъртвен зъб и утре ще играе скалпела та това ни забавя почивката и ще тръгнем поне към четвъртък петък, което е добро заради времето Simple Smile)), но за местата не знам как ще е положението  Mr. Green То само ние и Гърците явно започват учебната година от 15 , всички други май са от 1 , та все си мисля, че ще има места , а пък и по нета е доста ограничен избора, така се успокоявам аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 505
Всички разбраха, че е необходимо да се носи големия талон, но форумката с право пита, тъй като както е написила колата й е на лизинг и това значи, че не притежава голям талон, той стои при лизингодателя!!!
По-скоро да се обърне към него (лизингодателя) и да поиска заверено копие, ако не могат да предоставят оригинала или пък накакъв друг документ, придружен с пълномощно, че управлява техен автомобил и че притежателя на талона е еди кой си.

А пък за лизинговите автомобили колко пъти беше обяснено... Mr. Green Едно и също дъвчем по 20 пъти!
Виж целия пост
# 506
Здравейте!
Включвам се с ъпдейт по моето пътуване до Сарти. Днес ми се обади Нанси от Irene House и ми каза, че за съжаление вече нямат свободни стаи. Каза ми да се обадя от нейно име в Thalassa Hotel http://www.thalassa-sarti-hotel.com/index.html, който също бил техен. Обадих се и в крайна сметка ще отседнем там. Това е в общи линии от мен.
  Simple Smile

lidiya_ilieva
Много се радвам, знаеш ли защо?
Много исках да ти предложа този хотел, но не исках да се натрапвам, при положение, че ти вече беше избрала.
Това за мен е най-доброто в Сарти.
Нов, луксозен, прекрасен басейн, огромно пространство, спокойствие и т.н.
Спокойно паркиране от към пътя/собствен паркинг/ и най важното собствен плаж, оборудван,  с Бийч бар на най доброто и спокойно място.
Но, най-добре виж албума който направих за теб, ще ти даде пълна представа както за Сарти, така и за хотела.
САРТИ албум
Ако има друго питай...
Виж целия пост
# 507
Понеже малко ме разубедихте за Вурвуру в компания от 6 възрастни, къде на Ситония бихте ми препоръчали да отседнем? и предложения за вили или апартаменти няма да откажа. Много благодаря на тези от вас, които ще ми помогнат (просто не остава много време за четене на всичките теми, извинявам се предварително)

Ние бяхме тук и останахме доволни: http://www.parathinalos.co/halkidiki/ През август апартаментът беше 60 евро, достатъчно голям, с две спални, кухненски кът и много голяма тераса. Всъщност това е целия горен етаж. Отпред е приятно, има масички, зелена трева и големи дървета, плажът е на хвърлей разстояние, външни хора няма. Недостатък е, че плажната ивица е много тясна и с едър пясък/малки камъчета. Вътре в началото също е каменисто, после за дълго е около 1.20 - 1.30 с пясъчно дъно. За нас не беше проблем, т.к. всеки ден обикаляхме и само привечер за последно правехме по едно изкъпване там. Иначе имаше и две семейства с малки деца, които не мръднаха. На мен лично би ми доскучало. Наоколо няма заведения и магазини, тихо и спокойно е.
Виж целия пост
# 508
Здравейте. Живот и здраве тази седмица ще пътуваме за Йонийското крайбрежие. Въпросът ми е има ли круизи до островите, които тръгват от Игуменица, а не от Лефкада? Благодаря. Simple Smile
Виж целия пост
# 509
  bouquet


Гледам, че днес е по-спокойно...  Mr. Green Фръцкания и демонстративни напускания за пореден път няма, нали? Че днес ми беше супер натоварен ден в работата и не съм ви следила.

Имаме заминаващи evhen   bouquet и такива на които им е време да се обозначата къде ги е отвял вятъра в събота Параход   bouquet

И Анабел скоро ще дава отчети за икарийските потайности.

kimbolina всяко зло за добро. До тогава ще се е оправило времето на Халкидики.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия