
Да ви се похваля, ние направихме ранна разходка въпреки лошото време.
Сега спимммм. 
Мъник, дано всичко е наред, ще разправяш.

Феичка, защо си скептична за месото? Аз мисля да почвам в неделя, нали всеки момент Рали ще навърши 7 месеца и затова...

Сега спимммм. 


Аз на моята кифла не мога да пробутам вода и туй то ..., та реших само веднъж на ден да се храним с нещо друго освен АМ, за да поема чрез него течност докато свърши лятото ... И така - 2 дни с 300 зора хапваме по 1/2 зел. пюре към 10,30-11, а следващите 2 дни по 1/2 плодово; после 2 дни по 1/2 каша от бурканче ... Хич не обича да яде това дете ... И АМ едва изпива по 100-тина мл. ... направо в чудо се виждам - гледам да яде 5 пъти на ден АМ и един път пюре ... Как ще я караме не знам, ама наистина май след годинката ще се храним с всичко ... А ЛЛ иска от 8 месец да въвеждам попара
. Мога обаче да кажа, че наистина моите са му по по вкуса от купешките. Месо давам втора седмица, което означава, че е ял 3-4 пъти месно пюре- давам през ден месо. Месните пюрета са купешки, защото не можах да набавя месо. Опитах и на Слънчо, и на Ганчев месните, по ми харесаха на Слънчо, и на Бобо тези на Слънчо.
Аз ще има да чакам за теЗ грамчета сигурно до 2 годишна възраст
Така че,ако детенце си хапва и ти виждаш,че не е дебеличко,не мисля че е проблем да вдигнеш грамажа с 20-30-40 гр.Те вече не са толкова малки и като се нахранят знаят как да го покажат.
Това е моето мнение


Рали досега всичко яде, което съм предложила. Вярно, не всичко с еднакво удоволствие, но пък си изяжда всичко в купичката. Днес за първи път изяде 200 г. морковено пюре, до момента не съм давала повече от 180. То така се случи, просто на око толкова бях сложила. И аз не мисля, че 20-30 г. са проблем.

- да да разбира се, забравих да споделя, че от 2 дена давам каша с бисквитки и така вкарах глутена. Имам още 2 седмици да го затвърдя и после попарките.
- аз купувам от пазара бурканчета /190гр/ + капачки. Купешките бурканчета не стават за повторна стерилизация. 




Извинявам се, че не споменавам поименно, но винаги почти съм през телефона и нямам възможност.... 



Препоръчани теми