Днес имам рожден ден
, за това влизам да ви почерпя! Нека всички бъдем здрави и по-усмихнати
Лек ден от нас!
Днес имам рожден ден
, за това влизам да ви почерпя! Нека всички бъдем здрави и по-усмихнати
Лек ден от нас!


да си почине малко мама,че голяма мъка като ревне малката



то всяко дете си е индивид и комбинация от мама и тати, така че не може всичките на 6 мес да са 70 см и да тежат по 8 кг, ама иди обеснявай на дофторите
и хапва малко плодови каши на Овко. ММ ги домъкна от някъде и доста повече й е ослаждат от Хипп.
ако някой е навит, да ми остави координати на лично





Ще ти пратя тел., но съм в София след 10-ти 
Липсвахте ми 

Искаше ми се да включа някакъв разхлабващ плод но.... 



Много здрава и мнооого обичана!


И ние кашляме,ама както вече писах, май май си се закача само.
От вчера се буди и спи мн неспокойно. Може и да е от зъбките, но мисля и че се изплаши детето. Свеки му прибая, дано да помогне.
Нищо не мога да свърша из вкъщи. 

Мама ще ми дойде на гости, макар и за 1 ден. Мн съм щастлива. После баща ми ще дойде през Октомври. Не са виждали малката от цяла вечност. Много ми тежеше, че не са я виждали, пък и тя тях. Както се казва, "да си дойде сърце на място"
но прекарахме доста интересно, имаше и положителни и не дотам емоции. 

.
. Дано е някакъв период и да му мине, че незнам. Тежи си вече, аз не мога грам нищо да свърша .

Препоръчани теми