Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от новия Kindle Voyage?
Как да заобиколя регистрацията на Nook Simple Touch?
Как мога да конвертирам електронни книги, за да ги чета на моя четец?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от новия Kindle Voyage?
-
Как да заобиколя регистрацията на Nook Simple Touch?
-
Как мога да конвертирам електронни книги, за да ги чета на моя четец?
-
Защо някои книги имат опция Word Wisde при четене на Kindle, а други не?
-
Как мога да кача книги на моя четец?

Аз в момента чета 11-тата си книга на него и може да се каже, че вече напълно свикнах, в началото по навик използвах пак тъч за прелистване, но вече основно бутоните. Калъфче още не съм си взела, имам си едно импровизирано плетено и засега го пъхам в него. Но трябва да си взема все пак, с другите четци, които имах съм свикнала с калъф.. 
