Добре дошли в "Родени", ЮЛСКИ бебчета засмени! - Тема 1

  • 35 603
  • 736
# 510

За секса - май намираме повече време през почивните дни. По време на обедния сън на баткото, ако съвпадне с на беба. През седмицата е по-рядко, че докато заспи баткото, заспива и таткотоCrazy

smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 511
Здравейте момичета!Не съм се включвала от преди раждането,тъй като бяхме временно без лап топ,но съм ви чела през цялото време от телефона.Та аз родих моето момченце по нормален път точно на термин на 17.07.Кърмата ми слезе чак около седмица след раждането и за съжаление ми беше много малко и дохранвах на всяко ядене та така до към края на първи месец,когато едвам имах някакви капки и спрях да кърмя окончателно.От самото начало му давам АМ на ХИП комбиотик,каквото му и даваха в болницата и няма проблеми засега.Имахме късмета да се размине с много леки колики.До края на 1-ви месец ядеше 7 пъти,включително и в 3 през нощта,но накрая забелязах,че в 3 и той едвам се пробудва,даже рядко си отваряше очите,заспиваше докато яде и спрях да го вдигам,първите дни помрънкваше лекичко пак със затворени очи,но като го залюшквах се успокояваше и заспиваше до към 6,така го отучих от това хранене,че и без това е лаком и яде повечко та ми казаха едното ядене да го махна задълнително.Сега яде горе долу в 7,10,14,17,20,23 часа и общо взвето не многа да се оплача засега.Най спокойно и дълги паузи прави навън,вкъши само се чудя с какво да го занимавам.Като таткото си е у нас,успявам да свършва и домакинска работа или ако спи.Тия дни му предстои ваксина и съм много притеснена.Имаше секрети в носа още от раждането и хърка понякога,но преценихме за всеки случаи да му вземем секрет,който излезе чист,но пак ми е притеснено,някакъв ужас са ми тия ваксини,а и днес кихна около 4 пъти,вашите кихат ли всеки ден?Гледам да го изкарвам всеки ден,дори и като вали с дъждобрана поне за час два,не искам да го изнежвам.И той си яде ръчичките,най често си завира два пръста и на моменти даже се напъва да повърне от тях,но аз гледам да не му давам като го видя и му давам бибата,но много я изпуска.Секс почнахме да правим с ММ след 40-я ден,мен ме беше много страх,но всичко си беше както преди и грам не ме е боляло.Оставям ви засега да не ви отегча с прекалено дълъг пост и ще гледам да се включвам вече по често.Лека и спокойна на бебчовците нощ Heart Eyes
Виж целия пост
# 512
Добро утро!
Вече и аз мога да се включа в темата за секса. Вчера направихме опит. Е, болеше си, но май при първото раждане беше по-зле. С две деца сексът е мираж, но ММ вчера беше в отпуск и през деня бяхме само с бебе.
Снощи имахме кошмарна нощ. Гери заспа чак в 1. Къпахме я към 18ч и от тогава беше кисела, рева, чак изпадна в истерия. Нищо не я успокояваше. Не искаше нито в кошницата, нито на ръце, нито да суче, нито в кошарата, нито биберон. Чудих се как да и помогна. Накрая като си изпи половината АМ повърна на фонтан. И така. После стана в 4:30 и сега в 9 без 15. Какво беше това чудо - не знам. Пробвах и да я сложа в кошарата по корем, да не е от колики, но и това не даде резултат и продължи да реве неутешимо.
Днес трябва да прибера каката на обяд, че ще пръскат в градината против хлебарки. Така че, днес няма почивка.
Наоплаках се.
За килограмите - този път качих много - 18 и след раждането бях + 7. Обаче и аз много сладко ям, та сега съм качила още 1. Другото лято ще направя една 90 дневна, че сега няма как.
За готвенето -и аз залагам на бързи яденета и по възможност такива, които се готвят сами.
Виж целия пост
# 513
http://www.clubastrology.net/zodia-i-horoskope/zodiac-signs/391- … roskope-zodia-rak 
Добро утро, попаднах на една интересна статия за децата зодия Рак поствам я ако представлява интерес да я разгледате.
А относно секса тези дни въпреки че нямам желание ще пробвам  че горкия ММ е на сухо мноогоооо време , бихте ли споделили относно контрацептивите.....

Виж целия пост
# 514
И преди и сега ползваме презервативи. За хапчетата съм чела доста негативни неща, а спирала не мога да си представя да си сложа.
Виж целия пост
# 515
Ние от 15 години ползваме като "контрацепция" прекъснат полов акт, не обичам презервативи, хапчета не искам да пия, защото са вредни, спиралите също. Идеята да имам чуждо тяло там долу хич не ми е по вкуса.   Peace
Виж целия пост
# 516
добрия стар кондом при нас Mr. Green
иначе като не съм бременна или кърмеща, пия Ясмин. Сега ще сложа спирала, ама чакам цикъл
Виж целия пост
# 517
И ние сме с презервативи. Преди това карахме на прекъснат акт в последните 2-3 години, но така се сдобихме с малката хиенка.  Blush Сега чакам да стане време за спирала.
Виж целия пост
# 518
Здравейте мами  Hug Чета ви ,но до компа не мога да стигна,все нещо си имам за вършене.
за секса се включвам веднага,точно това ми се случи и на мен.Не бяхме се гушкали от началото на бременноста(веднъж само де,ама ни беше шубе и до там)та преди 2 дни сефте.Еми,болеше ме,по друг начин си ги прдставях нещата след такова въздържания,ама уви...боляме,направо бях свита,тясна...секцио съм.
Аз  имам проблем са даването на течности на малкия.Нашия расте като гъба,на 2 месеца е 63см и 6 кила  Rolling Eyes аааа,да ви питам вода по колко им давате на вашите.Ние страшен проблем сега.Отшумяха коликите и др ми дойде до главата.Давах му един чай от липа тук мн го хвалят за коликите ,а и храносмилателната система,при нервност..та сладичък го направих и моя се утрепа да го иска,цокна си яко...м/у храненията(ма май си мисли,че е манджа),та водата я изпл.ю и реве за чая.Така сме 3-4 дни,с малко нестава  #Cussing out ,днес рев за вода,че му дадох чиста.Такова дране,спи по 15 мин и пак рев.Реших да спирам всякакви течности,то е ад,той се дави от рев.Педито казва до 240мл на ден м/у храненията,но той не знам колко би изпил наведнъж,ако го оставя, ooooh! Whistling ,веднъж излика 120  Whistling и спа 5 часа,изкара ми акъла, цедя и дохранвам по принцип.
Виж целия пост
# 519
Здравейте мами  Hug Чета ви ,но до компа не мога да стигна,все нещо си имам за вършене.
за секса се включвам веднага,точно това ми се случи и на мен.Не бяхме се гушкали от началото на бременноста(веднъж само де,ама ни беше шубе и до там)та преди 2 дни сефте.Еми,болеше ме,по друг начин си ги прдставях нещата след такова въздържания,ама уви...боляме,направо бях свита,тясна...секцио съм.
Аз  имам проблем са даването на течности на малкия.Нашия расте като гъба,на 2 месеца е 63см и 6 кила  Rolling Eyes аааа,да ви питам вода по колко им давате на вашите.Ние страшен проблем сега.Отшумяха коликите и др ми дойде до главата.Давах му един чай от липа тук мн го хвалят за коликите ,а и храносмилателната система,при нервност..та сладичък го направих и моя се утрепа да го иска,цокна си яко...м/у храненията(ма май си мисли,че е манджа),та водата я изпл.ю и реве за чая.Така сме 3-4 дни,с малко нестава  #Cussing out ,днес рев за вода,че му дадох чиста.Такова дране,спи по 15 мин и пак рев.Реших да спирам всякакви течности,то е ад,той се дави от рев.Педито казва до 240мл на ден м/у храненията,но той не знам колко би изпил наведнъж,ако го оставя, ooooh! Whistling ,веднъж излика 120  Whistling и спа 5 часа,изкара ми акъла, цедя и дохранвам по принцип.
Добро утро и от мен
за водата на мен педи пък ми каза,че колкото грама давам на едно хранене толкова вода трябва да изпива на ден,моят пие и му харесва,но пък аз понякога забравям да му давам. (давам преварена вода и през ден слагам по една шипка вътре за витамин C)
Виж целия пост
# 520
(давам преварена вода и през ден слагам по една шипка вътре за витамин C)
Интересно Thinking...А не го ли запича тая шипка?
Виж целия пост
# 521
Попаднах на тази статия http://-spam070-/2010/11/09/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0 … %B0/#.VBlBx1fNit8  чух се с педито,тя каза да не му спирам водата,че явно моето дете имало по-голяма нужда от вода и да съм го успокоявала след това.Е,хубаво,ама той с 50гр не се задоволява и "дране" от рев нужно ли е да си причиняваме.Ситуацията просто е неконтролируема  ooooh! #Cussing out ще почета още инфо,с още едно педи ли да се консултирам  newsm78 така ме е жал за детенцето да се тормози..
Виж целия пост
# 522
Добро утро и от мен. За контрацептивите да споделя аз ползвах Нува Ринг, вагинален пръстен.
Сега пак ще започна, но едва тази седмица ми дойде първия цикъл, ще чакам да мине, за да отида на преглед и следващия път ще го сложа.
Аз имах няколко външни шева и при секс в някакви положения усещам едно придърпване, а първия път не беше така. Тогава всичко си беше перфектно въпреки бродерията. Не знам дали зависи от майсторлъка на доктора Simple Smile
А според вас проблем ли е детето да не пие вода, при положение, че е на АМ. Моята Яна мога да я накарам да приеме вода само, ако е гладна. Случва се по цял ден изобщо да не пие.
Виж целия пост
# 523
За мен не е проблем,от прочетеното виждам,че дори има деца на шпо 6-7 м които незнаят вкуса на водаТА.И не е проблем.Обясдних на педтито точно това дали е проблем да я сп;ра сега и да я предложа към 5-6 м когато започнем захранването.Той приема 50/50 кърма и АМ.
Виж целия пост
# 524
Здравейте мамита,

пиша повече във фейсбук, тук не съм се подвизавала откакто бях бременна.

За сваляне на корема педито ми препоръча по 200 стягания и отпускания на мускулатурата на корема. Понякога забравям. А АГ откри, че причина за корема не е бременността, всичко е наред, а газове в червата, даже ми ги показа на ехографа. И сега въпросът е как да ги отстраня? Може да споделите своя опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия