Февруари е далече, но коремчето личи ни вече ! 6 тема

  • 31 010
  • 736
# 615
Момичета, днес бях на 4Д ехограф всичко с мъничето е добре. Докторът ми каза и полът, момче е, но аз си знаех от първия ден още Simple Smile Просто имах вътрешно усещане, че ще сме със сини гащички. След месец ми каза да отида пак за голямата морфология, ще ми даде и диск от прегледа. Потвърди, че плацентата ми е ниско в момента, но каза, че след месец-два ще се повдигне и да не се тревожа. Това ме успокои, тъй като от 2 дена не мога да спя добре и все се притеснявах заради тази плацента.

Честити сини гащи! И аз имах усещане за момче от самото начало, а и всеки който ме видеше ми казваше - момче, момче ... Ама ни се оказаха грешни усещанията  newsm44
Радвам се че всичко с плацентата е ок... и аз от няколко дни съм ужасно притеснена с тази плацента превия, ама се надявам мааалко да се вдигне, въпреки това записах час и при друг доктор за второ мнение
Виж целия пост
# 616
Таничка, на Съни и препоръчах една докторка в нашия квартал, ако тя е ходила при нея нека да сподели мнение. Не взема пари за ехограф, преглежда винаги, препоръчаха ми я доста, ако искаш ми пиши във фейсбук, ще ти дам координати.
Още не съм ходила, тъй като предния ми преглед по ЖК беше преди седмица. Сега си взех напраеление за преизбор на АГ, но се чудя кога да си запазя час, чак след 3 седмици ли трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 617
не в понеделник можеш Naughty
Виж целия пост
# 618
Общо взето можеш да си запишеш час за когато искаш, но изчакай да минат поне две седмици. А и часове вероятно се записват от по-рано...
Виж целия пост
# 619
Да, всъщност аз това се чудих. Като ходя на ЖК, ми казаха да си записвам часове през 4 седмици. Ако ида по-рано, пак ли се води ЖК или вече се заплаща  bouquet
Виж целия пост
# 620
Днес по никое време успявам да седна и да ви изчета.

Tanichka91 Оказа се, че за да си смениш лекаря, при който се водиш в момента трябва да вземеш направление от личния лекар, след това да си вземеш всички бумаштини, които са при стария и да ги предадеш на новия. Имаш право само на една смяна на лекаря и това е. Аз се чудех за Клисурски. Той ме гледаше през първата бременност и бях доволна. Другото хубаво е че всеки ден преглежда за разлика от нашия дядка. Надявам се че нещата при него не са се променили за 6 години.


Виж целия пост
# 621
Аз много добре знам, че е голяма разправия и точно за това не съм го сменила още. Надявах се, че след като е възрастен ще си върши работата добре ама ...
Съни, след като си ходила скоро просто няма смисъл да ходиш веднага пак, едва ли има някакво развитие  Hug
Виж целия пост
# 622
Днес по никое време успявам да седна и да ви изчета.

Tanichka91 Оказа се, че за да си смениш лекаря, при който се водиш в момента трябва да вземеш направление от личния лекар, след това да си вземеш всички бумаштини, които са при стария и да ги предадеш на новия. Имаш право само на една смяна на лекаря и това е. Аз се чудех за Клисурски. Той ме гледаше през първата бременност и бях доволна. Другото хубаво е че всеки ден преглежда за разлика от нашия дядка. Надявам се че нещата при него не са се променили за 6 години.





Клисурски ми е по ЗК за ЖК  и не съм очарована. Може би в частния си кабинет е по-различен. Гунев ме насочи към него когато трябваше да се запиша. Аз го използвам само за болнични не разчитам за адекватни прегледи, но пак казвам на частно може да е различен.
Виж целия пост
# 623
Добро утро, сладурки Simple Smile

За срещата в София- да не забравите - утре Икеа 11:30ч. (само мястото не ми е много ясно,но ако стигна сама с колата и паркирам, това ще е най-малкият ми проблем  Mr. Green  все ще ви намеря )

За гърдите - мен ареолите ме сърбят.Не вижам някаква кой знае каква промяна в тях, но този сърбеж  е досаден Simple Smile

Течение - не мога да кажа,че гащите ми постоянно са морки. Имам някакво течение чат-пат. Много се радвам затова, защото аз ежедневни превръзки не мога да нося.Пробвала съм 2-3 пъти и след това ме хваща цистит.Аз не намирам логика,но така се случва. Таа това ме отказа от тях Simple Smile
Засега всичките ми изследвания са на 6. Вчера си взех резултатите и направо си отдъхнах  Embarassed

За болките - нямам болки в срамната кост, но тази сутрин се събудих от болки в тазобедрените стави. Нормално ли е и има ли възможност това да е разширяване?  newsm78 Аз си го тълкувам повече като липса на калций  Confused

dessiss , като каза за симтомите и пола- при мен симпомите са точно за момче, но след твоя коментар  вече определено си чакам ФМ на 24.09 и не залагам на бабините приказки  Laughing Laughing Laughing

За шаването на бебока ... моето човече до снощи беше много примерно. Рита каквото рита и към 22:30-23ч. спира. Да ама не - снощи мен ми се затваряха очите след 00ч. ,а то си правеше парти   girluu
Ами няма как, ще се търпи Simple Smile  Heart Eyes
Виж целия пост
# 624
Не че не ви вярвам, но чак пък да не може да спите от ритане, направо ми е странно. Все пак сме в 5-ти месец още. Може пък аз нещо да съм бъгната, но истината е, че усещам бебето броени пъти на ден така осезаемо. Blush Но може би при всеки е различно, знам ли. Peace
Виж целия пост
# 625
Добро утро майчета.

Аз се включвам набързо, че днес ми предстои търчане по магазините с моята майка и моята дъщеря.
Опитвам се да намеря обувки да детето ми - най-обикновени с деколте, за локличкса - и вчера обиколих МОЛ Сердика всички магазини, в които се продават детски обувки - и НИЩО! 98% от обувките са спортни и всякаква тяхна разновидност, само един или най-много два модела, които обикновени или не ми харасват или нямат номера. Направо се втрещих Shocked. Явно тази година момиченцата няма да носят обувки! Сега мисля да се поразходя из центъра пък да видя дали ще намеря нещо.
Пожелав ми хубав, усмихнат и слънчев ден!
Виж целия пост
# 626
Включвам се и аз да ви се пооплача от моята докторка в Бургас. Историята на кратно е следната - след последния преглед ми обясни че съм с тотална плацента превия и всяко мое движение от сега нататък ще бъде фатално, а ако не дай Боже прокървя трябвало да ми махне матката  Shocked Четири дни бях в страшна депресия, само рев... такъв ад изживяхме с мъжа ми Sad
Снощи имах силни болки в срамната кост, чак крака ми изтръпваше и днес реших да й се обадя и да я попитам дали е нормално и дали има нещо което да пия за болките (освен нош-па и магнерот)
Разговаряйки за болката реших да я попитам за вида на плацентата, с оправданието че лекарите които ме следят в Плевен искат да знаят точна диагноза .... И тогава дойде изненадата - Ами не е тотална плацента превия ама е ниска  Shocked Shocked Shocked Направо откачих, как може да ми наговори всичките тези неща и най-накрая да ми каже едва ли не - НЯМА СТРАШНО!
На 23 съм на ФМ и след това съм си записала час при друг лекар за второ мнение!
И аз като br не мога да разбера как така не спите от ритничета  Grinning Може би се случва при майките, за които това е втора бременност. Аз за сега усещам леко трептене и бълбукане на червата, а вече съм почти в 20 г.с! Не споря, не ме разбирайте погрешно, но просто ми е странно, все си мисля че е рано  Hug
И тук да попитам - сок от червено цвекло пиете ли? Ако да в какви дози и колко често? Реших да го пия заради ниския хемоглобин, за да не взимам медикаменти още толкова рано Simple Smile
Стига съм ви занимавала с моите глупости, надявам се всички да сме добре и бебоците също   bouquet
Виж целия пост
# 627
Оо, сменяй я тази лекарка, какво е това чудо. Този стрес кой ще ти го върне. Най ми е неприятно лекарите като плашат пациентите, а дават ли си сметка така колко могат да навредят Crossing Arms
Виж целия пост
# 628
Ужасно, много е лошо някой като ти пълни главата с глупости, особено когато е лекарят ти, то ние и без това достатъчно сами се филмираме. Стискам палци всичко да се нареди  Praynig

Виж целия пост
# 629
Дано момичета, дано всичко да се нареди  Praynig Само аз си знам какво ми беше в тези няколко дни, но при всички положения ще чуя още едно мнение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия