Февруари е далече, но коремчето личи ни вече ! 6 тема

  • 31 010
  • 736
# 600
момичета има ли тук от вас наясно с китайските сайтове казаха ми че там цените на количките били много ниски  но дали е така ако има споделете някои за да разгледаме
Виж целия пост
# 601
Здравейте момичета!
И аз да се запиша в отбора с мокри гащи, имам такова течение както описвате и вие някъде от един месец, не ме сърби, нито ми е дискомфортно, но гащи ми се намокрят и като чели повече при ходене. Бях и аз се вкарала във филма със гъбички или изтичащи около плодни води но доктора ми обясни че при бременността  е често срещано. Чесно казано с първа бременност не си спомням да сам имала такова течение.
 За  гърдите - и моите ареоли са доста по големи и тъмни, но гърдите ми спокойни не ме болът. За подготовка няма смисъл. Единствено бих посъветвала да се вземе в родилно едно кремче за зърна и след раждане да се маже , аз точно в родилно получих рани по зърната и много ме болеше, но тогава нямаше кой да ми каже за такива кремчета, но после си взех Лансион и се оправи положение.
Съни честито ви преместване и честито хубава оценка на изпит !
dessiss и аз съм на 16 на ФМ и вече броя дни до нея!  Wink

Момичета от Пловдив какво ще кажете да направим и ние една срещичка и да се запознаем на живо?
Виж целия пост
# 602
Добро утро  Hug +1 в отбора на мокрите гащи  Laughing Laughing Laughing В началото се бях притеснила да не е някаква инфекция или гъбички. Оказа се, че всичко е в норма и е нещо нормално. Относно гърдите, аз имам болезнени зърна от самото начало. Дразнят ме стегнати сутиени, сега нося един който е леко хлабав и ако мога бих ходила и без него. Замислям се да пробвам тези бюстиета от безшевното бельо. Мажа се всяка сутрин с бебешко олио от гърдите до колената. После вечер ако усещам кожата пак суха мажа с какаово масло. Сема опитай с бебешко олио, все пак овлажнява силно.. newsm78
Виж целия пост
# 603
Благодаря ви на всичкииии Hug Hug Hug Hug Hug

Честито на мамите с хубави новини Simple Smile Ние още нямаме интернет и влизам по-рядко, а и тук навсякъде е в багаж и има за оправяне доста. Ще гледам да дойда на срещата в неделя.

vesi_25, въобще не ги слушай. То всеки може да си говори каквото иска. Ти даже си имаш и опит. И аз чувам някои безумни съвети, но гледам да не споря с хората, че може да не са прави. Замълчавам си Hug
Виж целия пост
# 604
Момичета има ли някоя от вас с болки в срамната кост? Нормално ли е в толкова ранен етап от бременността да се случва?
Виж целия пост
# 605
Момичета има ли някоя от вас с болки в срамната кост? Нормално ли е в толкова ранен етап от бременността да се случва?

да...мен не спира да ме боли,...Питах доки и тя каза "оо те ще стават и по непоносими  ShockedLaughing
от разширяването е.... ще се изтрае някак  spoko tooth
Виж целия пост
# 606
Ооооо да за ежедневните и аз съм чувала, че не е ок да се носят, особено сега! Никога не бих се сетила за този вариант с парчета от памучна тениска! Супер идея anichkaaa83, според мен е много по-добре от превръзка, с толкова химии в нея!
Виж целия пост
# 607
Относно врачките - предния път по всички външни белези и бабини девитини бях за момче, даже лекарката ми тогава, застаряваща докторица ми казваше - няма смисъл да гледам за пол, то е ясно че носиш момче  newsm78  корема ми малък,нисък и супер остър, супер чисто лице, никакви петна и поддувания, ядех само кисело и т.н.  Имам момиче обаче Simple Smile  Сега отново съм така - нисък, супер остър корем, отново ям само кисело и отново нямам нито петна, нито поддувания, нито пъпки ...и отново нося момиче - така че смятайте колко са верни тези външни белези Simple Smile  всичко си е до структура, организъм и ген Simple Smile
Виж целия пост
# 608
И аз съм в отбора на мокрите гащи и с болки в срамната кост и на всичкото отгоре и бодежи в корема около бебето от тези дни ...
virdjinia Аз съм при този същия въпросен доктор и бера ядове с него от както ми направи картон... На всяка ЖК мрънка, че няма време сега да ме гледа на ехограф, мери ми само кръвното и обиколката на корема, сестрата ми пише болничен и айде чао ,но и аз не знам къде да ида и си стоя при него, че поне болнични ми дава. Почти всеки път съм с час и никога не влизам на време, направо полудявам като дойде време за ЖК. Не знам дали помните, че бях писала че отидох с болки в корема силни и даже не пожела да ме погледне на ехограф да видим поне бебето как е.....
Виж целия пост
# 609
Таничка , ако мен така ме пренебрегват , не бих стояла при въпросния АГ . Ослушай се за някой друг ... ? Hug
Виж целия пост
# 610
Таничка, на Съни и препоръчах една докторка в нашия квартал, ако тя е ходила при нея нека да сподели мнение. Не взема пари за ехограф, преглежда винаги, препоръчаха ми я доста, ако искаш ми пиши във фейсбук, ще ти дам координати.
Виж целия пост
# 611
Абе момичета и аз като Таничка имам леки бодежи от време на време, усещам ги по -скоро като напрежение встрани и се появяват като лежа настрани .... И понеже цял ден съм в леглото - това сега ми е новия филм  Simple Smile Дали е възможно да е някакъв проблем  newsm78
Виж целия пост
# 612
Здравейте момичета  Hug

И аз от няколко дена имам течение  Crossing Arms Явно е нормално щом почти всички имаме  Rolling Eyes
За гърдите мен ме болят от самото начало, даже от гърдите се осъмних да не би да съм бременна, защото никога не бяха ставали така напрегнати  Peace
Днес съм много щастлива  Hug Участвах в търг за апартамент и спечелих  Praynig Много се надявах да спечелим и както казват бебето идва с късмета си  Joy  Все още не мога да възприема, че спечелихме, може би след като го прехвърлим и ни дадат ключовете ще го усетя наистина  Simple Smile
Толкова завиждам на мамите, които вече знаят пола на бебенцето си   bouquet и аз искам вече да науча  newsm78 В 17та г.с. съм, другата седмица съм на преглед и се надявам да научим вече  Praynig Ако не се покаже случайно, вече на ФМ към края на месеца ще научим  stork-boy stork-girl
Виж целия пост
# 613
Абе момичета и аз като Таничка имам леки бодежи от време на време, усещам ги по -скоро като напрежение встрани и се появяват като лежа настрани .... И понеже цял ден съм в леглото - това сега ми е новия филм  Simple Smile Дали е възможно да е някакъв проблем  newsm78
Мисля че е нормално. Мен ме боде като лежа настрани и си слагам възглавница между краката. И е по добре. А  и няколко пъти при по дълго лежане ме схваща нещо като нерв и ми минава при разходка. Ако все пак е постоянно и тн, сподели с АГ за да си спокойна.
Виж целия пост
# 614
Момичета, днес бях на 4Д ехограф всичко с мъничето е добре. Докторът ми каза и полът, момче е, но аз си знаех от първия ден още Simple Smile Просто имах вътрешно усещане, че ще сме със сини гащички. След месец ми каза да отида пак за голямата морфология, ще ми даде и диск от прегледа. Потвърди, че плацентата ми е ниско в момента, но каза, че след месец-два ще се повдигне и да не се тревожа. Това ме успокои, тъй като от 2 дена не мога да спя добре и все се притеснявах заради тази плацента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия