МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 33 564
  • 757
# 510
Ами забелязах, че последните няколко пъти и мойте венци кървят, но четох, че често се случвало при бременност, смятам да си купя и аз разтвор за стягане на венци илиподходяща паста.А с кръста как сте, мен започна да ме понаболява, можеби от еднообразните пози-налявоооо-надяснооо хахаха, спрях да спя и по гръб, че лекаря ми каза, че препоръчват от пети и аз нали съм изпълнителна,, още по-рано реших да опитам
Виж целия пост
# 511
Да се включа и аз  Simple Smile Терминът ми е на 20.03,втора бременност ми е,първата беше преди 13 год. LaughingВсичко е много различно сега Laughing
Виж целия пост
# 512
Паяче, и аз така четох, че често се случва при бременност да кървят венците, явно там ни е слабо място, но не знам вече каква паста да ползвам.
Кръста мен рядко ме наболява, ако съм била повече в движение или седнала тогава.
За спането по гръб и аз го избягвам, ама защото не ми е удобно вече толкова  Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Сега е мъничка,но мисля ,че докато дойде времето за двуетажното легло даже ще се престраши и горе да спи Wink .

А да питам някой гледа ли вече бебешки колички?
И аз гледам бебешки колички,но нищо не ми хваща окото.Моите претенции са да бъде с 4големи колела,защото където живея пътищата са ужасни,дупка до дупка.Повечето колички,които ги гледам обаче са с 2 по малки колела отпред и 2 по големи отзад.Засега нищо интересно,ако някой попадне на такава количка нека я сподели.

Аз също гледам гумите да са големи,засега се спрях на Zippy Carrera,изобщо всички техни модели ми харесват  Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Привет, ние все още не разглеждаме колички, но пък направихме едино пазаруване за дрехи за мен, че в нито едни панталони не влизам. Днес бях на преглед и с бебенцето всичко е наред. Съмненията за проблема, който изникна предходния път беше отхвърлено сега и съм доста по-спокойна. Ще си имаме момиченце и двамата с таткото сме много щастливи:)
Виж целия пост
# 515
Здравейте,някоя от вас правила ли си е амниоцентеза? Много се чудя,защото пих доста лекарства преди да разбера,че съм бременна,а казват,че БХС не дава сигурността,която амниоцентезата дава.А ранен БХС и ФМ не съм правила,сега съм в 15 г.с.
Виж целия пост
# 516
никой няма да ти направи амнио по твое желание, това е достатъчно рискова процедура и се прави само п лекарска преценка
не е късно за късната БХС, прави се точно в 15 седмица- отиди на ФМ и обсъди с лекаря си как да процедирате
Виж целия пост
# 517
Здравейте и от нас Simple Smile
с голямо желание се присъединявам и аз към мартенската ни групичка:)
при нас тази е трета бременност, имаме си една кака, второкласничка и един батко, който ходи на деткса градина:) за сега все още не знаем пола на новия член на семейството ни, но се надявам на следващия преглед след две седмици да се покаже:) каката иска сестричка, баткото - братче......да видим кой ще познае  Grinning. За сега всико е наред, надявам се и занапред:)

поздрави от нас  bouquet

Виж целия пост
# 518
Здравейте, как сте момичета   bouquet
Стиснете ми едни палчета моля, утре сутрин съм на контрола на плацентарните молекули, а в петък съм на преглед при д-р Михова.
Дано са наред нещата  Simple Smile
Виж целия пост
# 519
Ice cream, стиснати палци от мен.  Hug
Аз имам час за ЖК днес от 4.30 и най-накрая ще видя бебчо. Ще водя и каката - дано ни кажат пол, че е най-нетърпелива от всички май  hahaha
Добре дошли на dideto и Elitza1981  Hug
Виж целия пост
# 520
 bubeto2401, благодаря  Hug
Щом е нетърпелива каката дано кажат пола на бебчо  Grinning
Добре дошли и от мен на dideto и Elitza1981   bouquet
Виж целия пост
# 521
Здравейте, моммичета  Hug
Добре дошли на новите мами, леко бременнене ви желая    bouquet
Hug
Ice cream, стискам палци всичко да е наред. Моите венци също кървят, ползвам и вода за уста, малко ги стегна. Така бях и предната бременност, само че в  по-началните седмици. Съвсем нормално е, на някои и от носа им тече кръв.
паячето , мен не ме боли кръста все още. Прдения път след 5-тия месец започна. Удобни възглавници и повече почивка. Лошото е, че при мен продължи да ме боли след раждането. Болката беше много силна. Та се наложи да се мажа със заграващи кремове  Tired
На  29.09 съм на преглед, надявам се да ми потвърдят пола, а и нямам търпение да видимм как я кара малкото човече  Laughing
Хубав ден на всички  Wink
Виж целия пост
# 522
simi, благодаря  Hug
Да те питам каква вода ползваш?
Аз опитвах Листерин но така стяга, че все едно съм се изгорила, Елодрил-а пък е сладникав и ме болят зъбите, че имам и чувствителни зъби  Crazy
Виж целия пост
# 523
simi, благодаря  Hug
Да те питам каква вода ползваш?
Аз опитвах Листерин но така стяга, че все едно съм се изгорила, Елодрил-а пък е сладникав и ме болят зъбите, че имам и чувствителни зъби  Crazy


Елудрил имам и нея ползвам, не съм я купувала специално  Embarassed Имаше  и едни, които препоръчваха за бременни, ама не се сещам как се казваха  #Cussing out
Виж целия пост
# 524
simi, благодаря  Hug
Да те питам каква вода ползваш?
Аз опитвах Листерин но така стяга, че все едно съм се изгорила, Елодрил-а пък е сладникав и ме болят зъбите, че имам и чувствителни зъби  Crazy


Елудрил имам и нея ползвам, не съм я купувала специално  Embarassed Имаше  и едни, които препоръчваха за бременни, ама не се сещам как се казваха  #Cussing out
Благодаря  Hug
Не знаех, че има за бременни, ще питам в аптеката за тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия