МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 33 564
  • 757
# 630
Момичета   bouquet Не съм писала от доста време,но чаках да мине амниоцентезата и сега ще се включвам по-активно...
Бързам да споделя добрата новина от преди 10 минути... Бебечето е здраво и е добре  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm44 newsm44 newsm44 Още не знам на кой свят съм, за пол въобще не се сетих да питам, само това исках да знам... Много сме щастливи, най-накрая и ние ще можем да се порадваме  на бъдещото бебче за първи път спокойни.
Желая ви прекрасен и усмихнат ден  Hug

Прекрасна новина!! Честито   bouquet
Виж целия пост
# 631
Момичета   bouquet Не съм писала от доста време,но чаках да мине амниоцентезата и сега ще се включвам по-активно...
Бързам да споделя добрата новина от преди 10 минути... Бебечето е здраво и е добре  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm44 newsm44 newsm44 Още не знам на кой свят съм, за пол въобще не се сетих да питам, само това исках да знам... Много сме щастливи, най-накрая и ние ще можем да се порадваме  на бъдещото бебче за първи път спокойни.
Желая ви прекрасен и усмихнат ден  Hug
slunchogleda, Поздравления  Hug
Чакаме новини и от Smehuranka newsm78
Чудя се къде се загуби IMAM NADEJDA   Naughty Не се отчита и при Февруарките, дано всичко е наред.
Aз поработвам на лаптопа от вкъщи - така ще е до последния болничен Януарил   ooooh!
Виж целия пост
# 632
Добро утро момичета! Simple Smile и аз малко се позагубих но няма какво ново при мен. Бебо се е кротнал тия дни и изобщо не ме подбутва. Thinking Подгорвям малката за градина от утре, а тя взе че ми хремяса от вчера, направо лошо ми стана. Днес трябваше да и вземем изследванията и да ни напишат бележка че не е била в контакт със заразно болни, а сега тая хрема направо ме уби Cry. Ще видим какво ще правим. През деня няма секрети, но сутрин ми гъгне. Почнах я с клеевата тинктура и шуслерова сол 3, дано и премине бързо. Sick
Slunchogleda, поздрви за добрите резултати, радвам се за вас  Hug!
Еlitza1981, много е неприятно това с вируса. Моят съвет е повече чайчета с мед, витамини, прави си промивки на носа с физиологичен р-р и най вече почивка. И аз много се притеснявам че сега покрай дребната ше лепя всичко де що донесе от градината  Sick
Гледам и тази темичка я поизписахме вече, как си върви времето Wink, аз не съм много по предложенията но ето едно и от мен: Мартенчето във корема весело си рита, а времето минава бързо, без да пита!! Simple Smile
Виж целия пост
# 633
Мартенчета и късни Февруарчета как сте? Не се включвам често, но за сметка натова ви чета постоянно.
При мен нищо ново, освен, че доста расте коремчето.Записах си втората Фм за 20г.с. и се надявам тогава да узнаем пола и да започнем с "тежката задача"-имена.Да ви попитам ако поискам диск със запис от ФМ заплаща ли се допълнително?Целувки и хубав ден
Виж целия пост
# 634
Паяче, доколкото знам не се плаща за записа от прегледа, но трябва да кажеш още преди прегледа, че искаш запис. Някъде бях чела, че трябвало майките да си носят диск и затова най-добре попитай предварително  Peace

Ето едно предложение и от мен за новата тема:

Юнак или мадама шава в коремчето на Мартенската мама?
  Flutter
Виж целия пост
# 635
Здравейте момичета приемате ли нови попълнения това ми е втора бременност.От Варна казвам се Величка и съм на 28 години.Терминът ми е за 13.03.2015 и очакваме  още едно момиченце Ако може да ме впишете на първата страница.За сега всичко е наред даже вървим с 1 седмица и нещо напред и сме 162гр. Имам чувството ,че я усещам вече.С предната бременност усетих доста късно дъщеря си  21г.с.и преди няколко дена разбрах от документите, които разглеждах ,че тогава съм била с предна плацента и затова .Ами това е от мене за сега.Лек и усмихнат ден на всички
Виж целия пост
# 636
Валъри, добре дошла  Hug Лека бременност ти желая!

За вписването на първа страница най-добре пиши съобщение на авторката, защото тук може да пропусне поста ти  Peace
Виж целия пост
# 637
Ох, и аз да се отчета.... Ние ходихме снощи на преглед, но не ме гледа на ехограф. трябваше да си платя и в си викам хайде няма да е сега. После като излязох от кабинета така ме доядя. Така исках да видя бебето. Не мога да си представя да чакам още 4 седмици, за да го видим. Иначе в края на месеца ме вика да правим ФМ. Тогава ще съм в 20 г.с. Тогава и пол ще видим. Хубавото от прегледа беше изненадата, че не съм качила нищо. Първите 2 месеца качих 3 кг и от тогава нищо. И глад не изпитвам кой знае какъв. Корема е пораснал с 4 см. Вече започна да си личи, но още по- скоро е "дебело" коремче Simple Smile Иначе въобще не го усещам бебето. А така ми се иска да се присъединя към мамите, които вече са изпитали тази емоция. Надявам се да ми се случи съвсем скоро.
Амиии, май това е отчета ми. Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 638
Ето ме и мен момичета Simple Smile

Първо - браво на слънчогледчето за радостните новини!  Hug Hug Hug Все така и занапред да ни радваш Simple Smile

valari86, добре дошла при нас миличка Simple Smile Ще те запиша до края на деня на 1-ва страничка  Simple Smile

Теодорче, да ти кажа в един момент хич няма да ти се иска да го усещаш, особено когато ти се ходи много до 00 а няма къде, така че се наслаждавай докато можеш  Joy Joy Joy

Бубче, сега да се похваля и аз, че гледам ме чакаш Simple Smile ххихи  Simple Smile
Всичко мина идеално, освен чакането пред кабинета в рамките на час и половина. Бебо е добре, расте си с една седмица и един ден напред, но това си е от самото начало, та явно О-та ми е била по-рано. АГ-то ме гледа и по едно време се засмя с репликата" Хаха, какъв е футболист!" А той отдавна си ме подритва в мехура и добре че ММ беше с мен та най-после ми повярва, че го усещам как ме подритва стабилно Simple Smile Следващ час ми записа за 20.10 та да ми пусне и антитела, заради кръвната група. Каза, че трябвало да съм в 20г.с. После имам час за поредната ФМ на 24-ти, та в една седмица два пъти ще се видим с бебока Simple Smile

И да се похваля, че днес на лекцията в Мол София се събрахме цели 4 Мартенки и пихме по сокче след лекцията Simple Smile другия път дано сме още повече, та да е още по-весело Simple Smile
Виж целия пост
# 639
Бих се присъединила с удоволствие към вас, но все още ходя на работа.
Надявам се това да се е променило за следващата лекция, така че ще чакам инфо кога ще е къде.
Вие вече сте в болнични, така ли е?
Виж целия пост
# 640
        Здравейте, момичета! Голяма радост е, че вече съм част от тази група. Моето мъниче е в 18-та седмица, но за съжаление още не съм го усещала. В четвъртък (02.10) съм на фетална морфология при д-р Цонев, в клиника Темелков във Варна. Ако някой има впечатления от там, моля, да сподели Simple Smile Много се чудя за БХС. Моята лекарка твърди, че няма смисъл, вече няколко пъти я питах, а тя ми каза, че на моята възраст и с моята анамнеза не съм в рискова група, но решението е мое все пак. Притеснението ми е, че ако си направя това изследване и ми излезе някакъв лош резултат ще се панирам много... имам навика да си внушавам винаги най-лошото. Ще се посъветвам и с д-р Цонев да видим той какво ще каже.
        Между другото пиша за първи път, но ви чета редовно и сте ми помагали при някои решения, така че искам да ви благодаря! Simple Smile
         
Виж целия пост
# 641
Djumi88 сама си решаваш за БХС, тук мненията са на двата полюса, но щом ще се панираш не го прави, така или иначе един негативен резултат ще си остане негативен до края на бременността. Като родиш ще разбереш. Simple Smile
Виж целия пост
# 642
        Здравейте, момичета! Голяма радост е, че вече съм част от тази група. Моето мъниче е в 18-та седмица, но за съжаление още не съм го усещала. В четвъртък (02.10) съм на фетална морфология при д-р Цонев, в клиника Темелков във Варна. Ако някой има впечатления от там, моля, да сподели Simple Smile Много се чудя за БХС. Моята лекарка твърди, че няма смисъл, вече няколко пъти я питах, а тя ми каза, че на моята възраст и с моята анамнеза не съм в рискова група, но решението е мое все пак. Притеснението ми е, че ако си направя това изследване и ми излезе някакъв лош резултат ще се панирам много... имам навика да си внушавам винаги най-лошото. Ще се посъветвам и с д-р Цонев да видим той какво ще каже.
        Между другото пиша за първи път, но ви чета редовно и сте ми помагали при някои решения, така че искам да ви благодаря! Simple Smile
         
С първата бременност ходих в клиника Темелков, но бях при Балев . Останах много доволна, прегледа беше доста дълъг и обстоен. Не пропусна нищо и доста подробно ми обясни всичко което го питах. Знам че е много добър специалист по генетика.
Виж целия пост
# 643
Здравейте, момичета!

Днес разбрах, че хемоглобинът ми от предишния кръвен тест, който ми правиха преди около месец е 109 и ми казаха, че най-вероятно ще ми изпишат таблетки с желязо. Някой има ли представа дали това ниво е много ниско?

Само да припомня, понеже отдавна не съм писала, но за сметка на това чета редовно, че терминът ми е на 11 март и в момента пребивавам в Англия.

Благодаря ви и приятна вечер! Simple Smile
Виж целия пост
# 644
        Здравейте, момичета! Голяма радост е, че вече съм част от тази група. Моето мъниче е в 18-та седмица, но за съжаление още не съм го усещала. В четвъртък (02.10) съм на витална морфология при д-р Цонев, в клиника Темелков във Варна. Ако някой има впечатления от там, моля, да сподели Simple Smile Много се чудя за БХС. Моята лекарка твърди, че няма смисъл, вече няколко пъти я питах, а тя ми каза, че на моята възраст и с моята анамнеза не съм в рискова група, но решението е мое все пак. Притеснението ми е, че ако си направя това изследване и ми излезе някакъв лош резултат ще се панирам много... имам навика да си внушавам винаги най-лошото. Ще се посъветвам и с д-р Цонев да видим той какво ще каже.
        Между другото пиша за първи път, но ви чета редовно и сте ми помагали при някои решения, така че искам да ви благодаря! Simple Smile
         
И аз с предната бременност бях при Балев и сега смятам пак при него.С предната бременност правих и 2-та БХС ,но тогава имаше проблем и съмнение и затова сега моята докторка,която е същата та от предната бременност ми каза ,че няма смисъл и не вижда нищо притеснително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия