


И така въпроса ми е следния: Имам проблем с мъдреците, преди седмица ходих до спешен зъболекарски кабинет за цепване на венеца. Цялата се бях подула и не можех да си отворя устата, та както и да е там ми изписаха антибиотик , пих го до онзи ден. Вчера бях на преглед и ми направиха снимка на всички зъби. Мъдреците ми си растат направо, но зъболекаря каза, че незабавно трябва да се извадят. Не оспорвам преценката му, но в четвъртък ще ми вади 2 мъдреца едновременно. И вече да премина към реалния въпрос - Болката по-голяма ли ще е при вадене на двата едновременно? Иии заздравителния период колко е?

Теб доста са те измъчили..
Утре , ако имам възможност ще споделя как е минало всичко
Мерси все пак
понеже не съм в Бг и не знам дали тук има Елодрил ще се пропия с моята си вода за уста ( не е евтина ) Много Благодаря за съветите ще спазя всичко, поне съм в къщи и имам възможност да се пазя
Препоръчани теми