Кои потребители са ви приятни?

  • 38 485
  • 986
# 555
Да, аз не съм я виждала.

Таман щях да кажа, че и горят ушите Simple Smile

Надценявате я Трещерица. Сори, обаче за мен е образ на една съвсем обикновена злобна лелка в критическата, която се изживява като свекърва тук.

Анде, що така с лошо?
Виж целия пост
# 556
Това за ушите е суеверие. Никаква злоба няма в Трещи, просто е с точен мерник.
Виж целия пост
# 557
Искам да добавя CTramell, страшно умна мацка, с интересен житейски опит и остра мисъл. Харесвам я определено  Simple Smile
Виж целия пост
# 558
И много хубава.
Виж целия пост
# 559
Трещерица!
Виж целия пост
# 560

Имам същото усещане, без да съм я виждала  Simple Smile

Виж целия пост
# 561
Ми не Crossing Arms
Виж целия пост
# 562
 О, не е Атина, тя е Немезида.
Виж целия пост
# 563
Аз съм я виждала и е крехка, нежна, романтична, женствена и фина като визия. Блондинка.
Виж целия пост
# 564
За мен Трещерица е богина на трещенето/гръмотевиците, но според Гугъл има бог,но не и богиня на гръмотевиците.

Обаче, като видях рисунката, нищо, че е Атина, си залепнаха като пришка и неудобна обувка.

Представям си я слаба, с дълга, тъмна коса и пробожда направо в целта. Предполагам, че убоденият си мисли, че и отрова е пуснала.
Виж целия пост
# 565
А, преди беше мадам Х и си я представях като студио Х от ранната ми детска възраст, когато все ме изпращаха да си лягам на най-интересните филми, защото не бяха за деца.
Виж целия пост
# 566
Аззи, за CTramell говориш, нали?
Кажете после, че няма интуиция. Точно така си я представях: светла и нежна, но и някак много силна, опасна. Като старинна сребърна кама.
Виж целия пост
# 567
Значи може и Лилит да е Simple Smile Тя е на гръмотевиците.
Виж целия пост
# 568
CTramell изглежда като бивша балерина.
Виж целия пост
# 569
Аззи, за CTramell говориш, нали?
Кажете после, че няма интуиция. Точно така си я представях: светла и нежна, но и някак много силна, опасна. Като старинна сребърна кама.

Да.
Има силно романтична визия, дълги руси къдрици и като я видиш, имаш чувството, че някой я е извадил насила от коприната и дантелите и я е заврял в съвременна визия с някаква цел. Като от пръстена на Арабела. След това завърта пак пръстена и се връща в замъка на баща си обратно с романтичната рокля от коприна и дантели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия