Кои потребители са ви приятни?

  • 38 485
  • 986
# 540
Нелооо, пак та 'фана деменцията...  Crazy

Към Сопот клоня да знаеш. hahaha

Въъъййй!


Трещи си я представям като аватара на Касита с малко по-къса коса, цигара и 20 години отгоре. Grinning

Виж целия пост
# 541
Не, Трещи не е дебела.
И се облича добре.
Виж целия пост
# 542
...
Не си представям Трещи да прави такива неща  Laughing:
....
Аз не я отъждествявам с писателката, а само с вида на конкретната снимка.
Виж целия пост
# 543
Ази, Илда Бокасини не е дебела изобщо. Тя е истински танк обаче, като твърдост на характера. "Душманката на Берлускони" Laughing
Виж целия пост
# 544
 Трещерица е една от тези дами  Вероятно първата. Laughing

Виж целия пост
# 545
Ето я Трещи за мен:

Скрит текст:

Само аз ли съм запомнила, че е червенокоса?!

не знам дали е червенокоса, но и аз някак така си я представям.
Аз пък си я представям така
Скрит текст:
Виж целия пост
# 546
Надценявате я Трещерица. Сори, обаче за мен е образ на една съвсем обикновена злобна лелка в критическата, която се изживява като свекърва тук.
Виж целия пост
# 547
А, аз не мога да избягам от образа на Гунила, която се гъбарка с финес със Сара Джесика Паркър, че и забравих името на героинята във филма.

Абе едричка е Бокасини. По-точно ниска и трътлеста.


А, Берлускони е един от безспорните ми любимци за всички времена. Като личност.
И е моята зодия, изобщо в листата на любимец 13.
Виж целия пост
# 548
...
Не си представям Трещи да прави такива неща  Laughing:
....
Аз не я отъждествявам с писателката, а само с вида на конкретната снимка.

Разбрах те, пошегувах се. Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Точно дребна и жилава ми е на мен Трещерица. Пък вие си я представяйте като знойна красавица Laughing
Виж целия пост
# 550
Ето я Трещи за мен:

Скрит текст:

Само аз ли съм запомнила, че е червенокоса?!

не знам дали е червенокоса, но и аз някак така си я представям.
Аз пък си я представям така
Скрит текст:
Ама тя нали е баба, не изтребител? Thinking
Виж целия пост
# 551
О, Трещи е определено дребна дама.
Виж целия пост
# 552
Тя сама си е казвала, че е ниска.
Виж целия пост
# 553
Трещиии, горят ли ти ушите? Laughing
Виж целия пост
# 554
Да се обзаложим ли, че Трещи в момента прави селфита, за да не си покаже, та пушек се вдига.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия