Кои потребители са ви приятни?

  • 38 481
  • 986
# 645
Октопод с рокля беше много готина. Но не съм я засичала от доста време.
Виж целия пост
# 646
Октопод и аз я харесвах, въпреки че тя мене -не.
Плюс, че е доста хубава мадама, което знам със сигурност Wink
Виж целия пост
# 647
Иначе, Шанателето, да знаеш, че и аз веднъж в Неро, се зазяпах в една руса северняшка красавица с руски акцент на масата до мен и за малко да не я попитам дали е Шанти.
Виж целия пост
# 648
Шанти надали е с акцент.  Wink
Виж целия пост
# 649
Нямам, разбира се.
Освен в случаите, когато искам да имам.  Wink
Но то е  за ефект, доста сме се забавлявали  по заведенията с приятелки, мъжете  веднага реагират  като бик на червано   WhistlingLaughing
Виж целия пост
# 650
Привлекателните рускини много "вървят". Така съм чувала!


Виж целия пост
# 651
А кои привлекателни не вървят? Щото аз съм чувал, че вървят всички.
Виж целия пост
# 652
Приятна за окото  и й е приятно окото на Епона. Следящите Красива мама ще разберат.
Виж целия пост
# 653
Защото и в тема за хубави неща явно трябва да има доза отрова, за разнообразие.
Виж целия пост
# 654
Мога да изредя 300-400 ника на хора, които са ми приятни винаги. Просто умеят да разсъждават, да изкажат собствено мнение без да обидят и категоризират събеседниците си.
Мога да изредя още над 1000 потребители, които са ми изключително приятни в определени теми, а в други - не...
Хората са различни и това е хубаво! Различията в мненията са нещо чудесно, стига да няма опити за налагане на някакви "абсолютни" истини, опити за личностни обиди и подобни арогантни прояви...
Дразнят ме перманентните заядливци, откровените "хейтъри", хората, които провокират околните с презумпцията, че така ще ги вкарат в правия път... Хората, които не ме разбират - ама там сама съм си виновна, защото явно не съм се изказала правилно и разбираемо.
Дразнят ме хората, пишещи подчертано неграмотно и тези, чиято мисъл върви на пресекулки, но пък държат да си наложат мисленето...
Повечето потребителки в клюкарника (май тях обсъждаме), са ми приятни или поне не са ми неприятни  Laughing
Виж целия пост
# 655
Лиляна, Акаша, чак сега изчетох темата. Последните два дни не ми остана много време за форума.

Няма много активни ямболии в мамма-та всякаш. Знам няколко момичета от темата за Ямбол, а другите, които съм срещала из подфорумите, се броят на пръстите на ръката ми (включвам и вас двете в т.ч.). Малко сме, ама и три им идваме в повече на моменти.  Laughing
Скрит текст:
Лиляна, носиш същото име като на сестра ми. Всеки път се сещам за нея, като те засеча из форума.  Hug



Виж целия пост
# 656
Имаше едно време едни момичета Руска и Ла бомба,много бяха забавни.
Какво ли е станало с тях?

Супер са си и сега, подвизават се предимно във Фейсбук  Laughing
Виж целия пост
# 657
Сега се сетих и за още две много симпатични жени, които, за съжаление, не пишат често напоследък - кукумицинка и Maraya not Carey .
Виж целия пост
# 658
Е как, кукумицинка изока онзи ден, че като си правим комплименти кой ни е симпатичен, сме ближели задници. Макар че този ник е мултиплициран, та може и да не става дума за същата.
Виж целия пост
# 659
Е как, кукумицинка изока онзи ден, че като си правим комплименти кой ни е симпатичен, сме ближели задници. Макар че този ник е мултиплициран, та може и да не става дума за същата.
Laughing
Не знаех, че ника е мултиплициран, как се разбират такива неща?
Иначе, оригиналната кукумицинка е директна, леко рязка, но интересна и интелигентна, приятно ми е да чета мненията и.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия