Кои потребители са ви приятни?

  • 38 481
  • 986
# 630
Аз пък съм запомнила Янечек като много цапната в устата.Няма да забравя едно от предложенията към Катрала миналата година, когато тя подготвяше въпросника за Мис Бгмама.Та предложението беше: Можете ли да пръднете с шунда?  Joy
Не ми се рови сега да търся цитата Crazy
Това е една много стара и забавлителна тема със статус на легенда.
Автор е Дона, ако не ме лъже паметта.
Виж целия пост
# 631
Черна котке, една съфорумка разконспирира жената от аватара ми. Беше някаква източноевропейска моделка. Чехкиня?  Rolling Eyes Нещо такова.
Полякиня. Даже май преди преинсталацията имах в отметките сайта на фотографа, хубави кадри имаше в него.
Виж целия пост
# 632
Аз пък съм запомнила Янечек като много цапната в устата.Няма да забравя едно от предложенията към Катрала миналата година, когато тя подготвяше въпросника за Мис Бгмама.Та предложението беше: Можете ли да пръднете с шунда?  Joy
Не ми се рови сега да търся цитата Crazy
Това е една много стара и забавлителна тема със статус на легенда.
Автор е Дона, ако не ме лъже паметта.

Така ли? Дона е другата ми любимка, пропуснала съм темата, за жалост  Crazy
Виж целия пост
# 633
Леле, леле, какво става тук. Ще плясна накрая една снимка, та ще ви видя с какво ще се забавлявате. Тъкмо оглеждам коя цица ми е по-увиснала - лявата или дясната.

Andariel , много на сериозно се взимаш.

Аз съм сериозна. А ти би трябвало да се срамуваш от поведението си в случаите, за които говоря!  Последната ти реплика към мен показва много добре колко си способна на самоконтрол на възрастен. Толкоз!

Аз съм невзрачна и дебела ,та няма нужда от снимка.
Виж целия пост
# 634
Кас, виж в този форум някой има като твоя аватар, обаче нищо не разбирам: http://mycd.qq.com/t-306889-1.htm
Виж целия пост
# 635
Може би това е китайската бг мама, и Касита си има нещо като виртуален двойник  Wink
Виж целия пост
# 636
Аз пък съм запомнила Янечек като много цапната в устата.Няма да забравя едно от предложенията към Катрала миналата година, когато тя подготвяше въпросника за Мис Бгмама.Та предложението беше: Можете ли да пръднете с шунда?  Joy
Не ми се рови сега да търся цитата Crazy
Това е препратка към една стара тема.  Изтрита е,  но кешът я помни Wink
Виж целия пост
# 637
Кас, виж в този форум някой има като твоя аватар, обаче нищо не разбирам: http://mycd.qq.com/t-306889-1.htm
Всъщност си говорят за подходящо място да се учи езда в тази тема Simple Smile. Ако им пуснеш линк към нашия форум и те така  #Shocked newsm09 ще го гледат, както ние гледаме техния Simple Smile
Виж целия пост
# 638
Това е препратка към една стара тема.  Изтрита е,  но кешът я помни Wink
Не само кешът, виждала съм копирани части във форум за коли.
Виж целия пост
# 639
 Shocked
Виж целия пост
# 640
Имаше едно време едни момичета Руска и Ла бомба,много бяха забавни.
Какво ли е станало с тях?
Виж целия пост
# 641
Това е препратка към една стара тема.  Изтрита е,  но кешът я помни Wink
Не само кешът, виждала съм копирани части във форум за коли.

А как може да се види сега, има ли начин?
Виж целия пост
# 642
Минаха години, повече от 5. Нямам идея какво е останало.
Виж целия пост
# 643
Кас, виж в този форум някой има като твоя аватар, обаче нищо не разбирам: http://mycd.qq.com/t-306889-1.htm

Браво, признах те! Grinning
Виж целия пост
# 644
Кас, виж в този форум някой има като твоя аватар, обаче нищо не разбирам: http://mycd.qq.com/t-306889-1.htm

Браво, признах те! Grinning

Това и аз го мога. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия