Кои потребители са ви приятни?

  • 38 487
  • 986
# 450
Янтре, струва ми се, че днес си в особено палаво настроение  Grinning
Виж целия пост
# 451
Янтре, струва ми се, че днес си в особено палаво настроение  Grinning
От 2-3 дни насам. Да.  Grinning
Виж целия пост
# 452
Мъжете тук са...мммм, приятни на външен вид,, бих се изразила.  Simple Smile
Цвети, отпреди няколко страници се каня да ти отговоря,  в лице имат  само най-близки хора, няма как да пусна във форум, надявам се  зачиташ това право.   HugPeace
Виж целия пост
# 453
Хайде, народе, юруш, открихме сезона. Шанти почна със снимките.
Виж целия пост
# 454
Хайде, народе, юруш, открихме сезона. Шанти почна със снимките.

На мен ми е интересно дали си е сменила гащите или още е с тях. За сутиена не ща и да знам.

Тъкмно малко си отдъхнах  Tired
Виж целия пост
# 455
Шанти, зелени кичури ли имаш?
Виж целия пост
# 456
Харесвам Трещи, също и OCASO, много са ми забавни  Party
Виж целия пост
# 457
Аз много харесвам Дона и винаги я четях с интерес. Жалко обаче, че вече не пише във форума.
Виж целия пост
# 458
Шанти, зелени кичури ли имаш?
Нее Laughing Оправи си монитора.
Със същите гащи съм, разбира се. Не ги сменям, естествено. Mr. Green
Виж целия пост
# 459
Имам прецизна калибровка на цветовете, Шанти, работя с това  Sunglasses
Виж целия пост
# 460
Не се заяждайте ...
Виж целия пост
# 461
Имам прецизна калибровка на цветовете, Шанти, работя с това  Sunglasses
Е, не знам тогава, вероятно от светлината да е , със сигурност нямам на косата зелено,   загледах как е на снимката,  на мен по-скоро сивее едно горе. Как и да е Peace
Виж целия пост
# 462
Имам прецизна калибровка на цветовете, Шанти, работя с това  Sunglasses
И на мен ми зеленеят. Фризьорката сигурно е объркала тонирането след перхидрола.
Виж целия пост
# 463
Баси, и на мен ми зеленее. Реших, че ми се е скапал монитора.
Шанталчето само разпалва страсти, но никога не ги задоволява пълноценно  Crossing Arms

Съни, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 464
Не се заяждаме, Шанталчето си знае, че към нея никога не бих се обърнала с лошо. Хубава ти е плитката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия