Кои потребители са ви приятни?

  • 38 481
  • 986
# 675
Доходи ми се на форумска среща, ама по-голяма....
Нищо, че част от най-запомнящите се потребители няма да се появят.

Идеята за на кафе с по една-две съфорумки за запознаваме не ме привлича.
Виж целия пост
# 676
Доходи ми се на форумска среща, ама по-голяма....

И на мен. Все се каня за тях и все нещо не сколасвам. Ама ако има скоро, няма да пропусна.
Виж целия пост
# 677
Виждала съм снимки от такива големи форумски срещи. Останала съм с впечатление, че е било много весело и забавно.
Виж целия пост
# 678
Така съм чувала.
Виж целия пост
# 679
Много Simple Smile
А хем трудно се запознавам...
Виж целия пост
# 680
Виждала съм снимки от такива големи форумски срещи. Останала съм с впечатление, че е било много весело и забавно.
След една отдавнашна среща се чуха слухове за големи клюки и интриги.
Виж целия пост
# 681
Нормално, толкова жени на едно място.
Виж целия пост
# 682
Виждала съм снимки от такива големи форумски срещи. Останала съм с впечатление, че е било много весело и забавно.
След една отдавнашна среща се чуха слухове за големи клюки и интриги.

Представям си за какви клюки и интриги става въпрос  Crazy
Виж целия пост
# 683
Виждала съм снимки от такива големи форумски срещи. Останала съм с впечатление, че е било много весело и забавно.
След една отдавнашна среща се чуха слухове за големи клюки и интриги.
Представям си за какви клюки и интриги става въпрос  Crazy
Точно затова никога не бих отишла на форумна среща. Поне не на голяма такава.
Виж целия пост
# 684
Тва пък от къде ви хрумна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 685
Дълбоко ме съмняват интриги от подобен род.

Била съм на няколко средно големи събирания (не от типа на коледната масовка) и беше мега весело без напъване. Може би защото се бяхме събрали по общи интереси от форума  Laughing
Виж целия пост
# 686
Да, точно на обща сбирка как нема да тръгнат хората по масите да клюкарстват.  Rolling Eyes Па е и умрял някой да ме клюкарства. Баш.
Виж целия пост
# 687
Нино, идеалист такъв   Hug
Виж целия пост
# 688
Дори и аз, която съм на хиляди км, преди години, след една от първите форумски срещи, разбрах коя имала косми по ръцете. Не подценявайте човека седнал срещу вас, колкото и да ви е весело с него  Twisted Evil
Виж целия пост
# 689
Дори и аз, която съм на хиляди км, преди години, след една от първите форумски срещи, разбрах коя имала косми по ръцете.

Каква новина  ooooh!
То бива простотии.....

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия