Кои потребители са ви приятни?

  • 38 481
  • 986
# 690
Дори и аз, която съм на хиляди км, преди години, след една от първите форумски срещи, разбрах коя имала косми по ръцете. Не подценявайте човека седнал срещу вас, колкото и да ви е весело с него  Twisted Evil
Ауууу, наистина ли! Не може да бъде!  Shocked  
Всичко съм очаквала, но това ме уби!  smile3544
Виж целия пост
# 691
Нино, идеалист такъв   Hug

Абе  Hug

Не съм чак идеалист, все пак форума е пълен с такива теми, а Огледалата, ах, Огледалата  Flutter ама да ме достраше чак, едва ли, още повече пък да реша, че някой ще ме обсъжда точно мен или ще ме вкара в интрига ако не искам.
Виж целия пост
# 692
Ей, всичко детско можете да убиете у човек в Клюто  Laughing

Аз си стоя зад мнението. Не се е чуло грубо обсъждане на съфорумки от нашите срещи, а подобна информация би изтекла моментално.
Виж целия пост
# 693
Дори и аз, която съм на хиляди км, преди години, след една от първите форумски срещи, разбрах коя имала косми по ръцете. Не подценявайте човека седнал срещу вас, колкото и да ви е весело с него  Twisted Evil
Ауууу, наистина ли! Не може да бъде!  Shocked  
Всичко съм очаквала, но това ме уби!  smile3544
А точно това трябва да очакваш най-напред- винаги се започва от космите. Особено пък ако косматата е хубава и няма какво друго да се прехвърли нататък Laughing.
Виж целия пост
# 694
Трите К-та: косми, килограми, красота.
Виж целия пост
# 695
Мнението ми е като на Лу.
А и изобщо не ми пука дали някой ме е обсъждал или не, пък и не съм интересна.
Може и да е имало хора, които само за това са дошли, ама ... тяхна си работа, те си тровят живота, не аз!
Весело е, ако си го направиш.
Виж целия пост
# 696
Ако има среща, ще дойда с удоволствие. Колкото повече хора, толкова по-весело.
Не ми пука дали после някой ще ме разнася как изглеждам, говоря, ям и прочие.

За протокола: имам косми по ръцете, с няколко кила отгоре съм и когато ми е кеф, ям с дясната ръка. Дори и в ресторант. Ай ся, подигравайте се  Crossing Arms
Виж целия пост
# 697
Мен пък ме е страх и срам. Смея се на висок глас, като пълна простакеса и обичам да ям с ръце.
Виж целия пост
# 698
За протокола: имам косми по ръцете, с няколко кила отгоре съм и когато ми е кеф, ям с дясната ръка. Дори и в ресторант. Ай ся, подигравайте се  Crossing Arms
Сори, но баш сега не ми е до подигравки, защото съм на същото дередже. От седмица се каня да си обезкосмя ръцете и днес съм го запланувала твърдо. Колкото до килограмите - със сигурност ще ми трябва повече време.  Mr. Green
Виж целия пост
# 699
Мен пък ме е страх и срам. Смея се на висок глас, като пълна простакеса и обичам да ям с ръце.

Идеално  Heart Eyes
Виж целия пост
# 700
Ако има среща, ще дойда с удоволствие. Колкото повече хора, толкова по-весело.
Не ми пука дали после някой ще ме разнася как изглеждам, говоря, ям и прочие.

За протокола: имам косми по ръцете, с няколко кила отгоре съм и когато ми е кеф, ям с дясната ръка. Дори и в ресторант. Ай ся, подигравайте се  Crossing Arms
Открих второто си аз!  Hug
Виж целия пост
# 701
Мен пък ме е страх и срам.

От какво бе, джанъм?  Laughing
Виж целия пост
# 702
Значи пу една маса за нас, с табелка ''Не сме перфектни, но сме истински'' Joy Така ли беше песента на Василка и Глория? Rolling Eyes

Е как от какво, Лу? Хипер простак съм - нали се сещаш, че ще се гътне половината форум от срам и културен шок, като ми види изпълненията? Проста съм, но съмс  добра душа и нямам сърце да им го причиня Naughty
Виж целия пост
# 703
Значи пу една маса за нас, с табелка ''Не сме перфектни, но сме истински'' Joy Така ли беше песента на Василка и Глория? Rolling Eyes
Не сме безгрешни...  Mr. Green
Ти не си за тая маса, къде се буташ - искаш да ми вземеш мястото ли?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 704
И аз имам косми по ръцете. Имам и целулит и коремче. Освен това и аз имам навик да се смея на висок глас понякога.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия