Време не остана до срещата мечтана на ОКТОМВРИйчето и мама - ТЕМА 12

  • 30 715
  • 750
# 735
Бебето е на мама Judji Simple Smile Да са живи и здрави и двете
Виж целия пост
# 736
Бебето е на мама Judji Simple Smile Да са живи и здрави и двете

На време дойде  Embarassed Embarassed Embarassed как ме досрамя сега  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 737
Здрвейте всички!  От доста време ви чета, но сега реших да се присъединя към групата и да се представя. Аз съм на 35 години, живея в Лондон и очаквам второ момченце. В  37 семица съм,  не остана много. До скоро работех, но сега имам повече свободно време и ще ми е приятно да има с кого да споделям какво ме вълнува в момента.
Честито на новите мами и леко бременеене на тези, които още чакат.
Иначе и аз като Гали не зная колко кг е бебето ми, защото бременността мине не е проблемна и ми се полагат само два прегледа с видеозон по тукашната здравна каса. Аз през август си бях в България и там ми казаха, че е около 1600-1700гр, което било в норма. Колкото - толкова. Аз не се шашкам особенно, по -скоро се притеснявам малко дали се е обърнало в главично положение,  защото не им вярвам много, че познават само с опипване.
За козметиката - аз си поръчах онлайн на Мустела,  че тук почти не се предлагат по магазините. С баткото бях ползвала и Мустела, и Бюбхен, и Нивея, и Хипп. Все са хубави. Тук продават предимно Джонсън,  а аз не ги харесвам. Горещо препоръчвам за дупето крем Нивея бебе сенситив -голяма метална кръгла кутия. Доста е мазен, но при нас направи чидеса. Баткото като беше бебе  започна да се подсича, кожата му стана на лишеи на няколко места. Пробвах судокрем, бочко, разни лекарствени кремове, но само този помогна.
Помпа за кърма не съм ползвала преди, макар че кърмих две години и сега също не смятам да купувам. За мен това е излишен разход за нещо, което така или иначе бих ползвала 2-3 пъти максимум.
Поздрави на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 738
Настръхвам като чета, колко много бебета станаха. Честито   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Според мен трябва да се дава повече информация, за да може да бъдат записани на първата страница.
Виж целия пост
# 739
Толкова споделят мамите Simple Smile Като се приберат вкъщи и имат повече време ще разкажат повече надявам се Simple Smile
Виж целия пост
# 740
4erveno6iika 

Добре Дошла   bouquet
Виж целия пост
# 741
Честитооо на новото мамче!Страхотен празничен ден за мамчето Simple Smile))  Flutter Flutter Flutter Flutter  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 742
Ето ме и мен  newsm68
Честито на новите мами и техните малки слънца   bouquet
Честит имен ден на всички празнуващи ! Hug
Днес бях на преглед и вече сме 3 400гр в 35-та седмица +5дни  #Crazy .Всичко ни е в норма,младежа си стои в главично прилежание. Взеха ми вагинален секрет. Нямам признаци за скорошно раждане  Crazy От днес вече няма да си пия витамините.....Поговорихе за раждането /понеже много искам да е нормално/ и доки каза разходки,секс и никакво сладко  Mr. Green
Другата седмица щял да ми мери таза и шийката на матката.
Това е в общи линии  newsm78
Виж целия пост
# 743
Ето ме и мен  newsm68
Честито на новите мами и техните малки слънца   bouquet
Честит имен ден на всички празнуващи ! Hug
Днес бях на преглед и вече сме 3 400гр в 35-та седмица +5дни  #Crazy .Всичко ни е в норма,младежа си стои в главично прилежание. Взеха ми вагинален секрет. Нямам признаци за скорошно раждане  Crazy От днес вече няма да си пия витамините.....Поговорихе за раждането /понеже много искам да е нормално/ и доки каза разходки,секс и никакво сладко  Mr. Green
Другата седмица щял да ми мери таза и шийката на матката.
Това е в общи линии  newsm78


Браво на вас   bouquet  И аз бях днес на преглед и сме 2 400гр като каза че си отговаря на седмицата. И на мен ми взеха секрет и после на кръв и урина и след 10 дни съм пак на преглед.
Интересно ми е защо ти е казал никакво сладко  Thinking Аз по принцип не ям много много , ноо от последните месеци и човек мога да изям ако е от шоколад  Blush Embarassed  Crazy
Виж целия пост
# 744
Благодаря ти  Tancheto23   bouquet  Аз малко се притеснявам като е толкова голям бебока как ще го "изкарам" ама най-важното е да ми е жив и здрав пък мен кучета ме яли  Heart Eyes
За сладкото и аз съм така в последно време,много ми се хапва  Embarassed Ама ще трябва да се огранича малко,че и без това съм станала слон/до сега съм +17кг/  Sick
Виж целия пост
# 745
Добре дошла на новата мама. И аз наблягам напоследък на шоколада но си хапвам. Днес си набавих списъка за родилното и голям смях се смях, освен дрехи за мен и бебето пише какво да си носи и таткото като например фотоапарат камера фонокарта че не се разрешават разговори с мобилен телефон и бутилка шампанско Joy 
Виж целия пост
# 746
Добре дошла на 4ервеношийка Simple Smile Леко бременеене
Честит рожден ден на малката София ( прекрасно име,исках и дъщеря ми така да се казва,но...)
Бързо възстановяване на мама Джуджи,да са живи и здрави и скоро вкъщи да с егушкат Simple Smile

  Знам ,че на някои раждането им започва с болки в кръста,някои като мен са с менструални,но няма смисъл да се паникьосвате!!! Вие вече сте майки и имате инстинкт и няма начин да пропуснете раждането!!!  Heart Eyes И аз продължавам да съм с болките в кръста,но от време на време само ги усещам...в  петък ще питам дали означава предстоящо раждане или е от залежаването/застояването Simple Smile
Виж целия пост
# 747
Нова тема
Виж целия пост
# 748
Благодаря ви много!
  Момичета повярвайте,даже да ви се иска,  няма как да не разберете, че почва раждането. Simple Smile Доста си боли, като започнат истинските контракции, поне мен ме болеше доста повече отколкото очаквах.  Моето беше предизвикано, защото имах 3-4 см разкритие, а и процеси на калцификация,  т.е. стареене на плацентата и докторът каза, че няма да чакаме повече. Та си родих на термина,  за  4-5 часа от включването на системата. Говоря за раждане в България. след самото раждане обаче нищо не ме болеше, даже помня че си хапнах обилно за вечеря. Много съм доволна и пак там бих родила, но тогавашното бебе е вече ученик тук и няма как. Simple Smile

На мен  тук нито са ми вземали вагинален секрет, нито са ми мерили таза и шийката. Може би ако ми беше първо раждане щяха повече да ми обръщат внимание, но.....това е положението. А днес пък тъкмо си говорих с една друга българка, бременна в 29 седмица. Тя е раждала със секцио преди шест години в България, но сега се опитвали да я убедят да роди нормално,  защото при секцио имало рискове и от кръвиозлив, а можело и да умреш!!!   [ ooooh! ] Всичко това е за да си спестят пари на здравната каса. Чисти манипулации. Много е различно тук и ново за мен.  Утре съм на оглед на болницата, която сън избрала и ще добия повече впечатления.
Виж целия пост
# 749
Еее...недей те говорете такива неща за ражданията. Тук има мами които ще са секцио без значение дали искат или не, например като мен. Рискова бременност... и без това вече май страхът нараства от предстоящото. Мисля само как ще гушкам бебко и все си го представям...как ли ще изглежда Flutter
Започнаха бебоците да се появяват  Grinning Да са живички и здрави.   ylinfant  ylinfant  ylinfant
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия