Лакове за нокти-94

  • 64 194
  • 738
# 270
Странно защо, но и аз трудно си намерих матиращ топ. Ползвам на Флормар, ама беше чудо ... На някои места ме гледаха като извънземна, когато питах за такъв  ooooh!
Виж целия пост
# 271

Аз се настройвам вече за тъмни цветове и показвам може би последно по-лятно маникюрче. Главните герои са ви добре познати, няма да ги изреждам, линийките са правени с помощта на лентички http://nailcentric.net/navy-nail-art-striping-tape-tutorial/


kakaka, не мога да се сдържа. Идеите ти за маникюр винаги много ми допадат и изпълнението им е много добро , имаш талант, личи си. А тази снимка е толкова сладка!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Момичета, идеи за подобен лак от по-достъпните?

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/20/b9/f1/20b9f16225e28cc5 … f14058ca86224.jpg
Виж целия пост
# 273

http://www.pointlesscafe.com/2012/08/catherine-arley-946-swatches-and-review.html

Catherine arley 946- Имам го и е красив, но доста време го търсих миналата година в Лили Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Относно матиращия топ на Флормар, аз също го издирвах страшно много време и съвсем случайно го открих в аптеки "Ремедиум".   bouquet Бях тръгнала за лакочистител и точно до него го открих  Peace Матиращия на ГР никога не съм виждала по Лили, Елитис... явно и той е труден за откриване. Предполагам, че по щандовете им по моловете сигурно го има.
Виж целия пост
# 275
Матиращия топ на Флормар го има на щендера на марката във Фантастико  Peace
Виж целия пост
# 276
Лу, честит имен ден! Да си жива и здрава, щастлива, обичана и все така прекрасна! Много щастие и късмет в живота ти! Весел празник!
Виж целия пост
# 277
Деси, много приятна изненада, мерси  Grinning

"Черпя" виртуално с новия Шанел  Wink

Виж целия пост
# 278
Лу, не знам как се казваш, но честит празник!  Laughing Аз също имам имен ден, така че ето и от мен виртуално  Laughing



 Магдалена Маджурова, благодаря за идеята, ще го потърся  Simple Smile
Виж целия пост
# 279
mariposa333, сърдечно благодаря за милите думи  Hug

Аз също ползвам матиращ топ на Флормар, но не си спомням откъде го взех. Било е от някое квартално козметично магазинче из Младост.

От мен нещо есенно и странно  newsm78. Дълго се чудих дали ми харесва и го изтрих Simple Smile Главните заподозрени са Зоя Натурел и леопардов печат... http://nailcentric.net/leopard-skin-nail-zoya-naturel/
Виж целия пост
# 280
AraBesqUe, честит празник и на теб, с много здраве да си носиш името и никога да не губиш вярата, любовта и надеждата в живота   bouquet
Прекрасни почерпки сте спретнали с Лу  Grinning

От днес съм...шарена  Laughing
Виж целия пост
# 281
Честит имен ден, на всички именници в темата! Да си носите името със здраве  Hug 

какака, много хубаво се е получило!
Виж целия пост
# 282
Честит празник на имениците и от мен!



клик
Виж целия пост
# 283
Ха! Бубс, ама много як и тематичен поздрав  Hug

И баш моето име е с най-хубавия цвят - червен  Heart Eyes

AraBesqUe , честит празник и на теб да си носиш името с радост и да ти носи много положителни емоции   bouquet

Честито и на останалите именнички в темата.
Виж целия пост
# 284
Ха! Бубс, ама много як и тематичен поздрав  Hug

И баш моето име е с най-хубавия цвят - червен  Heart Eyes

нямам по-дълго подготвян пост от този   Joy Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия