Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са размерите на бебето по седмици?
Какви са процедурите и възможностите при трето раждане?
Какви са преживяванията на майките с домашни любимци по отношение на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са размерите на бебето по седмици?
-
Какви са процедурите и възможностите при трето раждане?
-
Какви са преживяванията на майките с домашни любимци по отношение на бебетата?
-
Какви са причините за появата на синини под коляното и на мекото на крака до бикините по време на бременност?
-
Какви са причините за мускулната болка между краката по време на бременност?
надали на 6 м ще е само на гърне. 
Добре ми дойде да знам, че не съм само аз оплетена в тази бюрокрацията. .. вчера много го мислих и се чуствах виновна че причинявам това с фамилните имена на детето (последния да затвори вратата
А ако после живот и здраве имаме момче (както казва Мелина) ще видим дали ще можем да се преборим да падне а-то от моятя фамилия. но може и да нямаме и проблема да ми се реши от само себе си


Честно казано мен това ме радва, също като Мелина, защото ако не си бях намерила чужденец, тя щеше да си умре с мен, а така я запазвам и пренасям ехееее, чаааак на Мачу Пикчу
) и записват въпросните тонове. Много е неразговорлива акушерката и ме дразни, за разлика от доктора, който може да обяснява и разказва с часове
Ноември да поработя до 28-ми (петък) и на първи декември(понеделник) да се роди бебока. Така съм го планирала
Започвам усилена акция да го обръщам, защото според лекарката всичко друго засега е наред за естествено раждане 
) Съответно веднага го спрях от ДГ(беше на 1г и 1мес тогава) Ето някои от бисерите "Памперсите сега са толкова качествени, няма нищо лошо детето да си ходи с тях." "Моето дете е над 3 години и още е с памперс, много си е добре, вообще не се притеснявам." "Едно време и тук са слагали децата по-рано на гърне, но сега има памперси." и т.н. в този дух.
