Изпращаме лятото сега, Декември ще сбъднем голяма мечта!

  • 29 467
  • 752
# 690
 И на мен "ъгълът" в хола ми е по-удобен. Спя си там често, защото почти през цялото време съм сама, но като си е тук мъжът ми спя с него на спалнята. Но много се въртя, а той спи изключително леко и му преча.
Тази нощ малко си поспах, миналите бяхме на село с племенника ми и той спа при  мен. Не завиждам на хората с друго дете на тази възраст, направо ме побърква. До тоалетна не мога да отида, той пищи да е все при мен. По цяла нощ ме бута, реве, опипва  Laughing След четири дни денонощно с него се чувствам разбита...днес пак. Да идват да си го взимат, че се побърквам  Tired
Виж целия пост
# 691
Ирайн, зависи от детенцето. Аз не мога да се оплача от моето. Simple Smile Като заспи- може да си откара цялата нощ в една и съща поза. Спи до мен, и дори и моето въртене (някой път, щото и аз като като цяло спя добре) не го смущава. Спи като къпан, пу пу. Откак се е родил, не сме имали проблеми с нощния сън. Но си има разни правила. Simple Smile Над хубавия сън трябва "да се работи" от 3-4 месеца.
На този етап(2 год) не трябва да спи много през деня, не и повече от 2ч. Също така не трябва да спи след 14.30ч. И не на последно място-активен ден. Едно добре наиграло се навън дете-разходки, пързаляне, бягане и т.н. гаранция, че ще спи добре. Peace Hug Отделно спим на леко отворен прозорец.
Виж целия пост
# 692
А той достатъчно си запълва деня, тича, играе по цял ден. В 7 е буден и се започва, към 2 спи малко и после 9 или 10 чак успяваме да го приспим. Цял ден прави нещо, не знам от къде намира тези сили.
Сега сме си вкъщи и е голяма борба с котката за мен. Вече отнесе една травма, целия му крак е в рани  Laughing 
Като беше малко бебе ми харесваше повече  hahaha 
Виж целия пост
# 693
И аз се събуждам към 6-6.30, онзи ден даже в 5 бях кукумявка  Shocked. Съответно към обяд ми се приспива зверски, но да мине тази седмица на работа и ще гледам да си отспя. Simple Smile
Виж целия пост
# 694
И аз се събуждам рано сутрин. Дори вчера сутринта, когато се бях настроила да се наспя както аз си знам, но се оклещих още в 8:30, се оплаках на ММ, че съм се повредила нещо и явно бебето ще е неспящо като него и като кака си. Последната, особено, беше и е най-неспящото дете на света. Като малка сутрин се събуждаше в 5- наспана и готова за подвизи. Когато децата на нейната възраст спяха по 2 пъти на ден, тя изпадаше в истерия, ако я накарах да легне, само, през деня  Rolling Eyes Не е била ревлива или проблемна, явно няма нужда от много сън, защото до ден днешен няма проблем със ставането сутрин- това за седмокласник си е странно  Laughing За сметка на това, когато заспи вечер, с топ не можеш да я събудиш.

http://www.graziaonline.bg/v12420/mitove-i-legendi-za-bremenosta.html Тук четох някои много хубави статии, свързани с бременността, раждането и бебето- в дясно от статията има още части  Simple Smile
Виж целия пост
# 695
Аз доскоро се оцъклях към 5-6, но от 1-2 седмици си спя до 10(като съм сама, че иначе ме разбуждат). Вечер лягам към 10, та явно са ми нужни 12 часа. Снощи легнах към 10, слава Богу майка ми дойде да спи в нас и малкия спа с нея. Но мъжът ми ми звънна към 12 , а аз съм много неадекватна ако ме събудят. Нямам никаква оредстава за какво сме говорили 10 минути, чакам да ми звънне да го питам, да не смесе уговорили неща , а аз да съм забравила  Joy Помня, че за някакви пещери говорихме  newsm78
Виж целия пост
# 696
Hmm_ Само да ти кажа, че количката в Рая е продадена, нямат друга налична за показване.Днес говорих с тях - доставчиците им очакват стоката към 25 септември. Та понеже аз искам да си капарирам и запазя моята, казаха след 2 седмици.
Мисълта ми е, че ако ще пътувате за Варна само заради количката го отложете малко. Ако искаш ще ти дам телефон да звъннеш преди да тръгнете.

Днес ходих да видя този магазин Галикс. Откриха го във Варна. Simple Smile или аз не знам какво търся или не видях нищо  по- различно от другите магазини  newsm78

Окончателно си избрах кошара и матрак. Мисля след като ги купим да тръгна по магазините със списък и да почвам прането и гладенето  Simple Smile
Виж целия пост
# 697
Момичета да се похваля  Laughing
Днес ми излязоха изследванията за ГС диабет - в нормите съм и то много добре - 2 ч след онзи отвратителен сироп влизам даже в референтните стойности за 12ч постене    chef сега съм на лекар (един нов) -стискаите палци   bouquet
Виж целия пост
# 698
И аз ги имам тези проблеми със спането, изведнъж към 5 като се оцъкля и посля един час не мога да заспя, ставам да пишкам, посля лягам, въртя се.., абе ужас Confused
А само аз ли спя най-хубаво гушната с дете до мен? newsm78 Племенникът като спи при мен си ми е най-добре, като се гушна с него и да не ми се спи - веднага ми се доспива, особено като го помириша - още си ми мирише на бебе  Heart Eyes
Виж целия пост
# 699
М, и ние си спим двечките гушнати с моята Йойо Heart Eyes През повечето нощи спи много спокойно и непробудно, от време на време се случва да шава повече и да помрънква насън ако емоциите през деня са били по-големи Wink Много обичам да й гледам спящото личице, да я погаля по бузката и да я завия ако се е отвила отнякъде, много са ми ценни тези мигове Heart Eyes Имам една позната с много щурав син, тя обича да казва "Най го обичам когато спи" Laughing Децата са толкова различни, едно с едно не си приличат Wink

Леле, тези дето можете да спите до 9-10 сутринта направо сте за завиждане, да знаете Simple Smile Аз ставам всяка сутрин в 7, за да приготвям и изпращам щерката на градина Tired Следобедите рядко имам време да спя и съответно вечерта към 8 часа започвам да дремя Blush Само като се сетя до преди няколко месеца как седях будна до 4-5 сутринта за да обработвам снимки.. ако тогава някой ми беше казал, че ще си лягам в 8-9 часа вечерта сигурно щях да му се изсмея Laughing Миналата седмица докато бях грипосана имах няколко кошмарни нощи с температура, киселини и всякакви други екстри, тогава бях като парцал.. Сега от няколко нощи съм добре и спя като къпана, дори до тоалетна ставам само веднъж към полунощ  Blush Та, викам си, имало баланс в природата Mr. Green Да видим до кога Wink

Вчера излизахме с Йойо на разходка и накупих още някакви нещица за бебка Heart Eyes А, намерих си и страхотен прах за пране за бебешките дрешки, толкова хубаво мирише, стоях 10 минути пред щанда и вдишвах пакета като някой наркоман Laughing Набелязах си кошарка и видях на живо количката, дето съм я поръчала на девера да носи от Щатите, успях да я огледам, побутна, сгъна и разгъна - доволна съм, тя ще е  Heart Eyes Изобщо, ползотворен ден беше Flutter
Виж целия пост
# 700
Браво за ползотворния ден, Мимченце! Hug Покажи някоя и друга снимка..

Аз така хубаво си починах тези 3 почивни дни, че не ми се връща на работа направо. Много ми е странно, аз ли се побърквам - попринцип си обичам страшно много работата, работохолик съм, отивам с желание и ентусиазъм на работа..Сега направо не знам какво ми става, изобщо не ми се ходи на работа, ама изобщо, няма такова нежелание просто. Thinking А едновременно с това такова ми е гузно, че две години няма да ме има на работа и колко много ще изпусна, и то гузно към себе си, защото винаги съм искала юрист да бъда..Абе нещо се шашкам, не съм в ред Mr. Green
Виж целия пост
# 701
Момичета ве имали ли сте ситни червени пъпчици по корема и краката? Аз вчера забелязах такъв обрив и се чудя дали не е от крема против стрии който използвам (на Топикрем е). Според вас обривът би ли отминал при смяна на крема? Иначе нямам сърбежи, но пак си е неприятно. Все едно съм с шарка. Laughing
Виж целия пост
# 702
Понякога се появяват обриви по време на бременност.
Пробвай да не мажеш и виж дали ще завехнат.Може и от пот да е или нещо да те е полазило.
Питай лекаря иначе за съвет, може да ти даде нещо за мазане.
Шарката май първо почва с други неразположения и след 1-2 дни започват пъпките.
Виж целия пост
# 703
На мен хич не ми е гузно, обичам си работата много и ходя с удоволствие, но последните 5 години от живота си посветих на нея. Сега искам да мисля само за на*кани пелени, колики и растящи зъбки  Simple Smile
Цял живот работа ни чака...
Виж целия пост
# 704
Аз имам няколко ситни пъпки на корема вече от 2 месеца (все същите са си, не се разпространяват, не се и махат), от време на време сърбят леко, но все забравям да питам на консултациите  ooooh! Мин. месец като ги понапекох на плажа, спряха да сърбят, но си стоят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия