Изпращаме лятото сега, Декември ще сбъднем голяма мечта!

  • 29 467
  • 752
# 675
Може да се смени на "Декември бързо наближава, а коремчето (на мама) вече доста натежава.", ако изобщо има значение заглавието щ темата Simple Smile
А вие усещате ли още болка от вътрешната страна на краката като от разтегнато?
Виж целия пост
# 676
Може да се смени на "Декември бързо наближава, а коремчето (на мама) вече доста натежава.", ако изобщо има значение заглавието щ темата Simple Smile
А вие усещате ли още болка от вътрешната страна на краката като от разтегнато?

Естествено, че няма значение Simple Smile

Ако въпросът е към мен, моята болка е точно в тазобедрената става при стъпване. Още я усещам, но вече е доста поносима, вчера излязох да се поразтъпча за първи път. Това застояване вкъщи ме убива, а и килцата летят нагоре...
Виж целия пост
# 677
Аз също имам болки от вътрешната страна като разтегнато, не непрекъснато, но по-често тазобедрените стави ме болят - като че на периоди.
Мен стоенето вкъщи не ми пречи - от 3 дни съм в болничен, но килцата наистина летят - за 1 седм. - 1 кг!!!
Виж целия пост
# 678
Ох, и моите кг взеха много да се качват - за 1 седмица 1 кг??? И не мога да разбера защо! Изобщо не ям повече или много като цяло Rolling Eyes
Виж целия пост
# 679
момичета,да ви питам вас сърби ли ви корема мен много ме сърби особено след баня,сигурно от разтягането на кожата,наскоро смених лосиона за стрии взех си на Чико и с предишния лосион ме сърбеше и с този също,няколко пъти се мажа с зехтин и действа успокоява кожата,мисля да си взема маслото на Икаров или олиото на Палмерс,на вас какво ви помага при сърбеж
Виж целия пост
# 680
А вие усещате ли още болка от вътрешната страна на краката като от разтегнато?
Абсолютно същата болка имам и аз, даже някой път имам чувството, че толкова се е разтегнало, че ще изсипя бебето така, както си ходя  Confused
Виж целия пост
# 681
Малко се успокоявам, че не е само при мен,  но нямам спомен предния път да е било така. И корема ме сърби, мажа се с лосиона на Палмърс, като го намажа се успокоява, но по някое време пак започва...
Виж целия пост
# 682
И мен ме сърби корема,но понякога не е постоянно. И аз се мажа сутрин със зехтин,а вечер с маслото на Палмърс или на Икаров....редувам ги Simple Smile
Виж целия пост
# 683
Последния път като бях при акушерката и се оплаках , че кожата на лицето ми доста се изсуши , а аз по принцип имам по мазна кожа , и тя ми препоръча натуралното кокосово масло .. та взех си го , мнооого мазно нещо , но след 3-4 намазвания направо се родих .. чак ММ ми вика че кожата ми светнала (знам , че ме четка ама все пак ми е хубаво ) .. та в крайна сметка почнах да мажа и коремчето.. Много бавно попива , но пък след това е едно хубавко ..мекичко - та препоръчвам за по сухите кожи  bowuu
Виж целия пост
# 684
Аз промяна в кожата на лицето не намирам, тя ми е мазна по принцип, но за сметка на това има такава в кожата на бедрата и дупето- увеличи ми се целулита Cry Не знам дали е от хормоните, но се притеснявам дали ще намалее след раждането, когато би трябвало  да се  стабилизират...Моята гинеколожка ми забрани да ходя на масажи, тъй като съм на фраксипарин каза, че много щало да боли, а сега вече с този корем е абсурд. Confused Някоя мама има ли такъв проблем?
Виж целия пост
# 685
Аз нямам сърбеж, мислех си, че е от мазилата, но като ви чета си мисля, че е до кожа. Аз използвам крем против стрии на Gerard's - Beauty Mamma (много скъпо, излиза ми през носа) и вечер Palmer's Tummy butter (много бавно попива) и пак си ми излязоха стрии.

politam, целулит колкото искаш... но масажите не са добра идея все още... Не само заради болка, контракции и какво ли още не. За портокаловата ни кожа са виновни хормоните, затова ще си стоим така чак докато спрем да кърмим... След това ще намалее от само себе си със завръщането на нормалните им нива. Аз мисля да му помогна и с допълнителни процедури  Wink
Виж целия пост
# 686
Аз забелязвам, че бедрата ми са по-друсащи се, особено с някой по-мек клин съм като някой плондир  Laughing Мерих се и съм качила 6кг и няколко стотин грама. Не съм сигурна за грамовете, защото бях с дрехи и доста похапнала. Но съм 58.8 засега, надявям се да не кача повече от 6-7 още, но ще видим.
Мен ме сърбят гърдите, вероятно там ще се нацепя най-много. Там к най-бързо и много нараснах, имам едни червени ивици отдолй, които се чудя дали са от друго, или ще заприличат на стрии след време. Другаде още нямам.
Виж целия пост
# 687
Охх и моето дупе расте право пропорционално на корема  Embarassed То винаги ми е било слабото място, затова си имам стрии още от пубертета. Надявам се да подминат корема, защото него най-много си го харесвам от цялото тяло, но здраве да е, каквото стане. Мажа се с масажното масло на Палмърс, взела съм си и стягащ лосион и натурално масло за корема за след раждането. Ще се мажа, пък каквото стане.
Писна ми с това събуждане по 1000 пъти през нощта, само се въртя и като се ококоря към 6 - край. напоследък сънувам само неща, свързани с бебо, май сериозно ме тресат хормоните и почвам лееека полека да изпадам в тих ужас от това, което ме очаква след по-малко от 3 месеца  Tired
Виж целия пост
# 688
Ох, не съм само аз със ставането в 6... Всички ми казват спи сега, че после... Ами то не става така.

И на мен много ми тежи нощното ставане, особено като се връщам в леглото - голямо наместване, наляво ли надясно ли, първо чаршафа, после възглавницата между краката и отгоре завивката, и ето ти 15 мин боричкане със спалното бельо. Добре, че ММ още го няма и се разполагам като шейх  Wink
Виж целия пост
# 689
Аз си поспивам и през деня ако имам възможност. Установих, че стария крив и разбит диван ми е по-удобен от новата спалня  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия