Частна Детска Ясла ЙОРИ

  • 6 299
  • 4
Здравейте, мами от Русе! Искам да ви питам дава ли някоя от вас детето си в Частна Детска Ясла "ЙОРИ" и какви са си впечатленията? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
мен също ме вълнува на нас ни предстои през октомври ,  и съм се спряла  Частна Детска Ясла ЙОРИ
Виж целия пост
# 2
Привет, мишката е в тази ясла. Доволна съм. В момента са 6 деца  редовно посещаващи. На базата на 28 в държавната ясла се надявам болестите през есенно-зимния период да сведем до минимум. Хранят ги Дусман. За повече конкретни въпроси ми пишете лично съобщение  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
Моето дете посещава детската градина която е заедно с ДЯ Йори и тъй като персонала е почти един и същ мога смело да кажа, че няма да съжалявате - децата се обгрижват, изграждат им се навици, имат богата игрова база, обръща се внимание не само на физическото, но и на психическото здраве на децата. Детето ми е капризно на хранене, но там не са го оставали гладно - съобразяват се с особеностите на детето.
Виж целия пост
# 4
По -добре не си давайте децата в тази ясла . Нула внимание от някой от служителите , пълна мизерия . Детето ми има физически и психически травми само за 1 месец посещения . Директорката изнудва родителите с договор , който задължава да се предплаща !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия