Изтръпване на ръката

  • 4 563
  • 6
От 2 мес.имам изтръпване в дясната ръка,от лакътя/на свивката/ надолу,понякога го усещам като иглички...мисля,че го получих след като вдигнах тежко с тази ръка,нещо все едно изпука в свивката...Понякога и чаша не мога вдигна,друг път не усещам слабост в тази ръка и си върша спокойно работата.
Имам и някакво мастно образувания на същата ръка окило китката,ЛЛ каза,че може да е липом и можело от само себе си да изчезне или не.Дали от него не е това усещане.
Другия месец ЛЛ можела да ми даде талон за ортопед.
Има ли някакво лечение за изтръпването като-мазане,масажи,рехабилитация,нагревки.
Виж целия пост
# 1
Изтръпването може да е от възпален или прищипан нерв. Има ефикасни лекарства и/или физиотерапия.
При мен често се случва, личният ми лекар ми назначава лечение с медикаменти и е винаги успешно. Скоро не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 2
Медикаменти за мазане или пиене?Моята ЛЛ нищо не ми препоръча Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
За пиене.
Виж целия пост
# 4
Предполагам си травмирала нерв.
Преди доста години при вдигане на тежко с една ръка получих точно това. При мен беше много силна болката, прониза ме рязко в китката.
Започнах да изпускам предмети.
Спасението е само покой известно време.

пп: До прегледа от ортопеда не предприемай нищо, освен някое обезболяващо хапче.
Виж целия пост
# 5
Може малко Vitamin B complex или Neurobex да попиеш.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за съветите   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия