Домакини 43/ есенна

  • 47 801
  • 743
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС
Виж целия пост
# 1
Честит първи учебен ден на всички дечица!
От мен нещо, което си заслужава да видите:
https://www.facebook.com/video.php?v=730173373720371&set=vb. … ype=2&theater
Виж целия пост
# 2
Ма ко, благодаря за новата тема и труд!

Валенцето, много е мило клипче Peace

Да покажа и моя ученик...
Скрит текст:

Ние сме с нов господин, който ще ни е до края на ноември..., тогава трябва да дойде нашата госпожа... ако дойде - не ми се вярва - 1 година отсъства, лятото все още правеше химиотерапия. Да е жива и здрава. Само да не ни почват пак да прехвърлят децата от учител на учител... Миналата година сменихме около 12 учители... Confused

Приятно са ме изненадали със това, че ще учим 1 срок - 1 смяна, а не цялата година само втора Peace Затова ще мога да водя Петьо спокойно на фехтовка Wink
Виж целия пост
# 3
Добро утро и от мен!

Ма ко -   bouquet

Сега само запис, после ще дойда пак. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Добър ден и честит първи учебен ден!!!

Лус страхотен е ученика.  bouquet
Вале-още снощи го видях клипчето и си поплаках. Confused
Калинка-тавата е наследство на мм от баба му чак от Гърция като са идвали,медна е и става бързо в нея,а се научихме и по мързелив начин да я правим лютеницата. Laughing Варим продуктите и после ги носим на преса и не си играем да прецеждаме на ръка.
Скрит текст:
Днес пак консерви правих-вчера цял ден пекох чушки и имах патладжан замразен за тази цел ,та днес обърках,залях с марината и в буркани та мм ги завари и почивка.
Тая сутрин уж станах рано и пак съм заспала като звънна телефона,ама нали ни е последна година. Whistling
Ма ко ще свикнеш  и ще влезеш пак в ритъм и благодаря за новата тема!!!
И да ви покажа едно есенно цвете  любимо ми е! Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Запис Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Добър ден момичета ,
както ви казах ,че няма да си взема болничен и вчера след малко усложнения направо им се обадих и казах да ми търсят заместник,защото не мога да работя в такова състояние. Ще видим при лекаря какво ще стане и ще търся хапове вече ,защото не се трае каквото хапна да го върна след час . Правих си ориз с картофи и бяло сирене , прегорял тост и чайове ,уж е по -добре ,но не е .И мм го хвана вируса , а уж стерилизирам дръжки на врати, мия всичко и треперя да не се разболее и детето,че тогава ще е страшно с почивните дни ...

Лусс, много ти е красив ученика .Много ученолюбив да е и здрав да е и да остане с един учител за годината  Praynig .Браво на М. Щом се харесва, това е най-важното 
Hug

ма ко , благодаря за темата .р
Разбирам те . И аз съм постоянно с детето и хем чакам почивката ,хем ми е съвестно. Досега все гледам ако съм си взела почивен ден да я оставя при мен ,а не да я пращам на градена ,но сега с у-щето не мога . Онзи ден ме пита пак само два дни ли ще ни е уикенда и кога ще си вземам екстра ден от работа ?Еми взех си петъка и днес ,но тя е на у-ще и ми е едно никакво. Та с две думи те разбирам прекрасно  Hug


Писенце, браво на вас .Последна година ли е дъщерята ? Сега сигурно други трески ще ви вълнуват с учене , балове и матури  Hug

Отивам да се обаждам на лекаря и ще намина пак .Лек ден на всички ученици и майки на такива   bouquet  bouquet


Виж целия пост
# 7
Леле, как само се изля. Нас за много малко ни хвана навън, че шефа както винаги държеше да си ходим пеша, а разстоянието не е малко.
Поне учителките ще са същите, като края на миналата година. В четвъртък сме на родителска
Люска, прекрасен ти е младежа. Има твоята слънчева усмивка
Контеса, бързо да се оправяш
Вале, клипчето е трогателно
Писе, дано времето позволи да си сложиш зимнината.
Аз за тази година едни краставички съм решила да сложа, ама само се мотам. Да видим дали ще им дойде реда
Виж целия пост
# 8
Ох как сте се разписали... съвсем по диагонал минах...
Честит първи учебен ден на децата и на учителите! Да се харесат едни други! Здраве и успех!

Нашето тържество беше хубаво и, добре че времето беше благосклонно!
В стаята също беше хубаво.
Ето снимки, от тази нататък, утре по някое време ще ги тръкна.

Виж целия пост
# 9
Прекрасни са ви учениците! Да са живи и здрави!
Моренка, питката твоята ли е? Много добре изглежда.
Виж целия пост
# 10
Прекрасни са децата, и Гушкан, и Бузан, и Петьо с униформата, и Емо, и на Джейми момчетата, и на Мушкат момите, всички са разкошни. Чакам да се включи и Валенцето да разкаже за първия учбен ден на Бояна в новото училище! А Кремито дали се премести? Нейните момчета какво правят?
Славче, пусна ли Криста на ДГ? Защо не я пускаш за половин ден? Хем и ти да имаш малко време да си починеш!
Вио, целувки на Деичка и Ванко!
Хубаво, че се е излял дъжд, по вода ще им върви в училище!

Аз бях навън, сега леко закапа и се прибрах. Ама имам още малко работа и пак ще изляза. Чао засега!
Виж целия пост
# 11
И аз видях всички прекрасни деца. Много са хубави
Виж целия пост
# 12
Благодаря, момичета!  Hug

Мушкат, моята е, да. Много вкусна беше. Нямах кисело мляко, но пък закв. сметана имах, та с такава го заместих.  Grinning
Тъкмо ставам от домашно кино. По кината няма нищо хубаво за деца (по мои виждания), та затова си спртенахме домашно с Гушкан, а татето го проспа.  Laughing  Гледахме Епохата на животните.
Тя днес много се забавлява с фунията с лакомства (при нас - плодове, черен шоколад, сусамки и едно шок. яйце), защото и бях оставила белжки с инструкции къде да си намери подаръците, които пък не се събирха във фунията.
Виж целия пост
# 13
Моренка, браво за прекрасната питка ,а детето,ах детето е прекрасно. Чудна нежна фея   bouquet
Много готина идея с фунията с подаръците . Харесаха ли й? Усмивката на снимките показва достатъчно ,но пак да попитам . Радвам се ,че и вие спазвате традицията на първия учебен ден да има почерпка различна от ежедневието като сладкарница/кино и подаръчета за успешна година.   bouquet
Нашето дете си избра подаръка отдавна ,че ще е палатка за игра ,яде сладолед с нас с ягоди и отделно получи детска енциклопедия, Френско-Англ. и Англ.-Френски речник и абонамент за National Geographic Kids .

Мен докторите ме върнаха ,че не съм можела така да ходя при тях и в спешното не Можело  Shocked Да съм изчакала да ми мине и тогава да съм отидела. Еми то за какво ми е като съм по-добре ? Rolling Eyes
Та се върнах , изгладих де що има ,подредих гардеробите ,готвя бял ориз с моркови и варени картофи за нас двамата с мм ,а за детето ще правя рибка с доматен сос и бял  ориз гарнитура за вечеря и за у-ще за обяд утре ще приготвя (нали не може да се носи риба та се налага да са две яденетата)  , прясна чушка, краставица и картофена салата с черен хляб.

Смърфи благодаря!


Виж целия пост
# 14
Контеса, какъв е този абсурд с лекарите? Те за какво са, като искат при тях да ходят само здрави хора?  ooooh!

И защо не може да отидеш в спешното? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия