8 соу "Васил Левски ", кв. Мусагеница

  • 2 492
  • 2
здравейте ,
 Интересувам се от начален курс  от 1 до 4 клас в 8 соу Васил Левски   , ако има родители с дечица в училището ще съм благодарна да споделят всичко свързано с най -малки ученици .
По специално учителките на 4 ти клас , които ще поемат 1 ви  през  2015/2016 година

Благодаря предварително .   
Виж целия пост
# 1
няма ли никой преки впечатления от училището , може и от по-големите класове ?
Виж целия пост
# 2
Няма ли родители с деца в 8 мо ?
Също така ме интересува и 119 то , малко извън темата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия