Подарък за новородено?

  • 28 294
  • 91
# 60
Ще повторя много от майчетата, но ние имахме шезлонг и го използвахме доста. Въпросът е да се избере хубав, вибриращ и евентуално и музикален. Девер ми и за двете ни деца ни подари столчета за кола, с които ги прибрахме от Варна, защото там родих и двете. За мен нито е обидно, нито банално да се дадат пари, с които майката сама да си избере. Получавала съм от най-близките си основно пари, с които съм купувал това, което харесвам. Ако решите да дадете пари може да вземете и нещо дребно и ще се получи добре.  Peace
Виж целия пост
# 61
Не съм чела темата и се надявам да не се повторя с някой, но според мен, един от най-добрите и практични подаръци е качествен термометър - например от тези за ухо.
Моето дете направи фибрилен гърч, заради скапан термометър (и липса на опит от моя страна, но това е друга тема), който показваше 37,3, а t е била към 40 о
Виж целия пост
# 62
Не съм чела темата и се надявам да не се повторя с някой, но според мен, един от най-добрите и практични подаръци е качествен термометър - например от тези за ухо.
Моето дете направи фибрилен гърч, заради скапан термометър (и липса на опит от моя страна, но това е друга тема), който показваше 37,3, а t е била към 40 о

Това е малко сложно с качествен термометър, тези дигиталните толкова отклонения дават, особенно като почне да им пада батерията, че не знам до колко бих се  доверявала на какъвто и да е подобен, без постоянни сверки и проверки с живачен.
Иначе гърч за съжаление дете и на по-ниска Т може да направи и при рязко качване и при рязко сваляне.... много е неприятно, но не знам до колко термометъра спасява нещата, ако вече са назряли до толкова.
Виж целия пост
# 63
Не съм чела темата и се надявам да не се повторя с някой, но според мен, един от най-добрите и практични подаръци е качествен термометър - например от тези за ухо.
Моето дете направи фибрилен гърч, заради скапан термометър (и липса на опит от моя страна, но това е друга тема), който показваше 37,3, а t е била към 40 о

Това е малко сложно с качествен термометър, тези дигиталните толкова отклонения дават, особенно като почне да им пада батерията, че не знам до колко бих се  доверявала на какъвто и да е подобен, без постоянни сверки и проверки с живачен.
Иначе гърч за съжаление дете и на по-ниска Т може да направи и при рязко качване и при рязко сваляне.... много е неприятно, но не знам до колко термометъра спасява нещата, ако вече са назряли до толкова.
Спасява, спасява Simple Smile защото реакцията е адекватна. Затова казах качествен. Peace Казвам го от личен опит. Да, проверява се периодично - когато падне батерията отклоненията са драстични, поне при моя. Първото и най-важно според мен достойнство на тези термометри е, че мерят вярно, второто не по значение е, че мерят за секунда, а това е важно за мен, защото традиционния метод на живачните е  ooooh!   
Дамата иска съвет - дадох своя - изборът остава за нея. Успех!
Виж целия пост
# 64
мили мами какво ще рече това -активна гимнастика за дете?
Виж целия пост
# 65
Ето това: https://www.google.bg/search?q=%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0 … UoAQ&dpr=0.95
Виж целия пост
# 66
музикалната гимнастика за каква възраст е подходяща?
Виж целия пост
# 67
Мисля, че е 0+.
Виж целия пост
# 68
За нашето бебе майка ми ни подари ръчно изработен албум и кутия с 3 малки кутийки за косичка, зъбче и пъпче. Много са красиви, а и практични, защото в албума има място за снимка и коментар от всеки месец през първата годинка на бебето. Ако някой го интересува, мога да дам на лични профила на жената, която ги прави. Успех с избора!  Simple Smile



Moje li da mi pishete na lichni molq vi ot kude moga da si kupq ili porucham tezi ruchno praveni kutii?
Виж целия пост
# 69
аз скоро имах работа в банката и се сетих да питам за тези номиналните монети.Голяма щуротия са според мен.Банката е пиреус,а сребърната струва около 96 лева,златната към 120 лева,според зодията на детето са,И НЕ СЕ ПРОДАВАТ ако случайно искаш да я продадеш(ако закъсаш за пари).Заключваш толкова пари вътре и няма шанс да го продадеш. ooooh!.А младте родители особено с първородно имат нужда от финансова подкрепа,дрехи и джунджурийки улесняващи ежедневието на майката най-вече.По-добре пари в брой,отколкото златна монета от банката.
Виж целия пост
# 70
А младте родители особено с първородно имат нужда от финансова подкрепа,дрехи и джунджурийки улесняващи ежедневието на майката най-вече.По-добре пари в брой,отколкото златна монета от банката.

Не всички.  Някои предпочитат хубав спомен. А някои имат нужда от пари за АМ.   
Виж целия пост
# 71
Трещи,тук ми мирише на провокация  Mr. Green.Знаеш аз какво прокламирам и нарочно се закачаш,няма да мине номера
Виж целия пост
# 72
Как да не може да се продаде, глупости. Те са и с колекционерска стойност. Специално за #билейните монети на бнб говоря.
Виж целия пост
# 73
AMARIA, благодаря!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 74
Хубав практичен подарък е кошара за игра....За мен лично тая кошара ми е спестявала много главоболия и ми е решавала проблема-къде да оставя детето на сигурно място докато готвя,чистя и не ми е пред погледа,а в друга стая ,а то иска да щъка.Оставя си го там,нахвърлям му играчки,възглавничка и пей сърце.... Laughing
Проходилка също е добра идея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия