Подарък за новородено?

  • 28 294
  • 91
# 90
Тоооолкова много зависи и е различно от човек до човек.
Изобщо не бих се радвала на количка, легла, мебели, стол за кола, стол за хранене,бънджита, проходилки, кенгуру и такива неща. Част от тях  не бих ползвала изобщо, за другите е толкова въпрос на разбирания и вкус, че ако не е да са питали предварително кой точно модел, цвят и т.н., изобщо не биха ме зарадвали. Да не говорим, че такъв тип покупки са скъпи и изобщо няма да се чувствам добре някой да е направил такъв подобаващ разход за моето дете.
За бижута да не говорим - това също само сред изрично съгласие на родител.
Виж целия пост
# 91
Тоооолкова много зависи и е различно от човек до човек.
Изобщо не бих се радвала на количка, легла, мебели, стол за кола, стол за хранене,бънджита, проходилки, кенгуру и такива неща. Част от тях  не бих ползвала изобщо, за другите е толкова въпрос на разбирания и вкус, че ако не е да са питали предварително кой точно модел, цвят и т.н., изобщо не биха ме зарадвали. Да не говорим, че такъв тип покупки са скъпи и изобщо няма да се чувствам добре някой да е направил такъв подобаващ разход за моето дете.
За бижута да не говорим - това също само сред изрично съгласие на родител.

 Peace
Подариха ни проходилка при раждането - беше изненада. Моето дете изобщо не седна в нея. Прескачахме я из къщи известно време и я разкарахме. Аз нямаше да купя проходилка, т.к. детето ми пропълзя от рано и не се кефеше на мисълта да е сложена в проходилка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия