Какво мислите за обувките на Red Lips?

  • 3 731
  • 4
Здравейте да попитам взимали ли сте си обувки на Red Lips от интернет магазин Зое
http://www.obuvki-bg.com. Харесала съм си от тях няколко чифта ботуши, но спрямо покупките он лайн съм малко по недоверчива и ми се иска да чуя няколко мнения от вас  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Здравейте, аз съм купувала обувки на тази марка, но не онлайн, а от истински магазин. Като цяло качеството им не е много добро, но и цената им е ниска, не може да се очаква кой знае какво. Съветът ми е да си поръчаш един чифт, а ако си доволна, да си поръчаш и останалите Simple Smile Успех!  Peace
Виж целия пост
# 2
Лично аз избягвам да купувам дрехи и обувки онлайн, защото въпреки ,че има номера - всичко не се знае дали ще ми е удобно. А връщането е за сметка на купувача - пак набутвация с пари. Последно си поръчах една дамска цветна, лятна чанта, на живо цветовете изглеждаха различно - не ми хареса.... Най-добре ако има къде да ги премериш тези обувки и да си ги поръчаш от нета, ако са по -евтини...
Виж целия пост
# 3
 Имат магазин във Варна.
Според мен са евтини китайски боклуци.
Виж целия пост
# 4
Купувала съм си ботуши от техен от магазин  и наистина не бях доволна, разлепиха се много бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия