Майкъл, Декемврийското ни талисманче, бързо да пораства и да е със своето мамче!

  • 31 152
  • 757
# 135
здравейте момичета
днес бях на преглед всичко е наред с бебето
и наи на после ми каза колко тежи бебето 1800
Виж целия пост
# 136
Glloriyta,еха...ти в коя седмица си? Много голямо бебче, браво Simple Smile
Виж целия пост
# 137
здравейте момичета
днес бях на преглед всичко е наред с бебето
и наи на после ми каза колко тежи бебето 1800

Леле, голям бебок, браво #Crazy В коя седмица си?
Виж целия пост
# 138
В 30.г.с съм  Simple Smile
Виж целия пост
# 139
На мен преди малко ми свърши ФМ. Всичко е нормално, но нямаме снимка, защото се беше сгънало, пред лицето му имаше пъпна връв доста, ръце, крака. Само челото и едното му око видяхме.
Точно по седмиците си е, само главата е седмица напред. Тежи 1095гр. , в 28 +3 . Но е супер стриктен с плавното развитие, следи си системата човека  Joy Каза, че е фин, кльощавичък, но и мъжът ми, и аз сме слабовати. Аз сега не толкова... hahaha
Виж целия пост
# 140
Браво за хубавите резултати, Glloriyta и Ирайн  Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Поздравления за хубавите резултати!  Hug
Виж целия пост
# 142
Е, браво Ирайн за хубавите резултати! Ще има да си го гледате цял живот, нищо че няма хубава снимка Mr. Green Поне аз така се успокоявам Laughing А малко слабичък ми се вижда кило и 100, ама ако и вие сте слаби, значи си е добре детето Grinning
Виж целия пост
# 143
Мдааа.....това секса беше хубаво нещо, май..... ММ го няма от края на март и мога да кажа датата, на която за последно съм практикувала тази гимнастика  Cry То тогава и бебка се е получила.... По време на предната бременност не сме се лишавали от плътски удоволствия, даже така подсетихме детенце, че му е минало времето за раждане....
Виж целия пост
# 144
Мимченце, благодаря за новата темичка.  bouquet
Виж целия пост
# 145
Здравейте и от мен! Благодаря за новата тема, мимченце,   Hug най накрая и аз да се разпиша.
Радвам се за добрите резултати на всичи, дано да е все така до края Simple Smile
Иначе да питам, разпространена ли е практиката в БГ да се ваксинира бъдещата мама против коклюш, т нар магарешка кашлица, и ако да, мислите ли да си слагате слагате? Тука много я препоръчват, та се чудя дали и в БГ е така и дали да си я слагам и аз...  newsm78
За помпите, доколкото разбрах медела са доста по добри от на авент, няколко човека вече ми казаха че са по безболезнени и засмукват по добре Simple Smile
За болки в корема леко, да наскоро взех да усещам такива, може би защото почна да разсте доста и да натежава, ама ми се струва нормално за сега Simple Smile иначе супер много ми се схващат мускулите на краката и особенно през нощта боли много. Някой друг с подобни проблеми? Grinning
 За секса няма да коментирам, няма отръвка от ММ.. Хахаха

Хайде лека вечер на всички хх

Виж целия пост
# 146
И аз съм от мамите без мъж в момента, така че секса е мираж и ще бъде в следващите 5-6 месеца Grinning Обаче, да ви споделя, явно хормоните яко вилнеят в мен, защото ми се случи два три пъти да се събудя през нощта много възбудена, почти на косъм от оргазъм Blush Нямам спомен какво съм сънувала, но сигурно ще да е било нещо много хубаво Laughing

Днес от клиниката ми дадоха списъка с неща, които да приготвям за раждането Simple Smile Направи ми впечатление, че трябва да нося дрешки за бебето докато сме там. Сетих се преди 6 години в Майчин дом когато се роди Йойо я обличаха с някакви техни, които освен че бяха раздърпани и избелели, бяха и ОГРОМНИ за новородено бебе, беше все с навити нагоре ръкави и около вратлето й беше разголено ooooh! Нямах търпение да ни изпишат и да й облека хубави дрешки Flutter Та, май по-добре така.. да си занесем дрешките ние, поне си знаем, че сме си ги избирали, изпрали и изгладили и са готови за бебчето Heart Eyes
Другите неща са стандартни - памперси за мама Wink 2 нощници с копчета отпред за по-лесно кърмене, сутиен за кърмене, чехли, хавлия, тоалетни принадлежности. В списъка са включили и фотоапарат, сякаш някой ще пропусне Mr. Green
Преди ноември месец не мисля да стягам багаж. Рано ни е още  Sunglasses

pufinka, честито синьо вързопче  Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Иначе да питам, разпространена ли е практиката в БГ да се ваксинира бъдещата мама против коклюш, т нар магарешка кашлица, и ако да, мислите ли да си слагате слагате? Тука много я препоръчват, та се чудя дали и в БГ е така и дали да си я слагам и аз...  newsm78
Аз (предполагам и повечето тук) съм имунизирана против коклюш като бебе по стария имунизационен календар (3 приема на 2, 3 и 4 месечна възраст), реимунизация се прави вече на родените след 2002 г., но аз лично не съм чувала да препоръчват на възрастни хора и в частност на майки да се реимунизират.
Като бременна ли ти препоръчват да се ваксинираш или след като родиш? При вас децата имунизират ли се?
Мен никой не ме е питал какви имунизации са ми правени (нито тук в БГ, нито в Уелс, където установих, че съм бременна), в Уелс обаче ми препоръчаха докато съм бременна, да се имунизирам срещу инфлуенца (аз отказах, не смятам, че трябва да си тестват ваксините върху мен и нероденото ми дете, още повече няма гаранция кой щам къде и кога ще върлува и дали тази ваксина ще ме защити).
Виж целия пост
# 148
Благодаря на Мимченце за новата тема   bouquet

За секса и аз като  Шоколадче, забравих какво е  Embarassed
Нямам контракции, или поне не ги усещам болезнени, но... ММ много го е страх и не иска да рискува...
Преди някой беше споменал за 3-тата ФМ дали включват в прегледа и вагинален ехограф.
И мен това ме вълнува, защото на 11.10. съм на ФМ в Надежда. Та ще моля да споделите вече миналите и особено тези, които са я направили в Надежда.

 Hug
Виж целия пост
# 149
В списъка са включили и фотоапарат, сякаш някой ще пропусне Mr. Green
А точно пък ти сигурно първо това ще сложиш Mr. Green

Присъединявам се към Цвети, в БГ не се практикува такова нещо, защото всички сме ваксинирани за коклюш, може в тази страна, в която си, да не е имало такава имунизация задължителна, затова да ти казват така. То и ти би трябвало да си имунизирана за коклюш Pepsieeee  Peace Аз знам само, че препоръчаха за всички родени след 1992 г. май беше или 90-та, нещо такова newsm78 Цвети да помага Wink ) да се имунизираме за Хепатит Б, защото преди това не е била задължителна ваксината и ако не е било по желание, никой от нас не е ваксиниран. Ама това след като родим разбира се, ако не и даже след като спрем да кърмим..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия