Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за раждането във вода?
Какво представлява изследването за диабет по време на бременност?
Какво е мнението за това бебето да остане постоянно с майката след раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за раждането във вода?
Раждането във вода е алтернативен метод, предлаган в някои болници. Може да се предпочете от някои жени поради по-естествен и спокоен процес на раждане. Въпреки това, не всички болници предлагат тази услуга, така че е важно да се консултират с вашия гинеколог за професионално мнение и да проверите възможностите във вашата местна болница.
-
Какво представлява изследването за диабет по време на бременност?
Изследването за диабет по време на бременност включва измерване на нивата на кръвната захар след прием на сладка напитка. Това се прави, за да се оцени как тялото реагира на захарта и дали има предпоставки за развитие на гестационен диабет. Този вид диабет се появява по време на бременност и може да изисква специално лечение и диета.
-
Какво е мнението за това бебето да остане постоянно с майката след раждането?
Мнението дали бебето трябва да остане постоянно с майката след раждането варира при различните жени. Някои предпочитат по-естествен и близък контакт, докато други може да предпочетат повече независимост. Важно е да се отбележи, че близкият контакт с бебето след раждането може да има положителни емоционални и физиологични ефекти както за майката, така и за бебето.
-
Какво представлява изследването на урина по време на бременност?
-
В България има ли болници, които предлагат раждане във вода?
. Но по принцип знам, че може да се прави ваксина за хепатит Б и при бременни, ако са били изложени на контакт с болен. Въпросът е, че няма достатъчно данни какво е влиянието на ваксините при бременни, защото никоя бременна няма доброволно да се подложи на ваксинация ако не е наложително.
Има време още за тези помощи, само за тази за бременност внимавайте да не изтървете срока (документите се подават 45 дена преди термина)! Аз вчера излизах с мъжа ми и успях само да разбера къде се намира дирекцията за социално подпомагане във Варна, имаше такъв народ (вътре, навън), че не посмях да се тъпча и да се мъча да си проправя път да си взема документите и да си задам въпросите, но другата седмица вече ще трябва да отида, защото ще ми е последната свободна седмица за такива размотавания.
!Днес хич не ми се идваше на работа,но се успокоявам с факта ,че съм да края на месеца
!На мен от два дни ми се появиха киселини,много е гадно,преди това не съм имала и сега за първи път се сблъсквам с тази гадост
!Нашия юнак от няколко дни прави някакви салта в корема ми и се надявам да се обърне вече !!!
Но на мен от лежане вече ми призлява

Благодаря
