Майкъл, Декемврийското ни талисманче, бързо да пораства и да е със своето мамче!

  • 31 152
  • 757
# 195

sunny-bunny, браво на вас двете, бебка ще е манекенка явно. Simple Smile На мен тази седмица ми беше последна!  Изчиствам отпуските, после мисля болничен да пусна и после почва 45-дневния.
Виж целия пост
# 196
sunny-bunny, честити хубави новини Hug Браво на бебка, добре си расте! А дано това, което казва дооктора ти да е вярно - моят седи в стартова позиция от началото..Стискаме палци така да си стоят послушковците ни Praynig

Момичета, само аз ли ще си ходя до 45-дневния почти плътно на работа, в смисъл само аз ли съм идиот? Crazy Joy
Виж целия пост
# 197
Е що пък да си идиот, Адичка  Joy Ходи си, след като ти харесва работата и не те натоварва  Flutter
Виж целия пост
# 198
Цвети  Hug

Съни, браво за хубавите новини Simple Smile И аз много се надявам твоя доктор да е прав за обръщането Praynig Моята бебка е послушка засега, не е мръднала, кюта си с главата надолу Heart Eyes
Виж целия пост
# 199
Някой питаше за у-ще за бременни в Сф - вторник 10.00 Mall of Sofia (ул. Опълченска и бул. Стамболийски), вторник 10.00ч. The Mall (Цариградско шосе), сряда - 11.00 магазин Лабиринт (до тунела на Люлин), сряда 15.00ч - болница Софиямед на бул. Г.М.Димитров. Само за това се сещам. Виж и на 1-ва страница Мимченце е публикувала за такива у-ща и отворени врати.

Мимченце, честити резултати!

А за клипчето от Т.Киркова - аз пък точно там съм тръгнала да раждам! Sick Ама то и в МД беше същото преди 8г...
Виж целия пост
# 200
Цитат
Да ви се оплача, изкарах една дълга и безсънна нощ. Какви бяха тези киселини, каква беше тази нечовешка болка в областта на таза, не се издържаше. Айде киселините ги преборихме със сода, но тази болка беше кошмарна. Глътнах 2 нош-па наведнъж и накрая съм заспала, но на сутринта още се усещаше леко болката. Вчера тъкмо четох, че за 30-та седмица е характерна такава болка, защото тазовите мускули се отпускат и тазът се разширява като подготовка за раждането и взех, че веднага го изпитах. Предния път ми се размина, но сега уви... Някой имал ли я вече тази екстра и да очаквам ли повторение?


И аз прекарах същата безсънна нощ ,със същите симптоми,но и аз съм на прага на 30-та седмица(утре) и дано да е от това тази болка в таза .Киселините от началото на седмицата ги имам всяка вечер ,независимо какво консумирам като храна,но аз четох ,че колкото бебето расте толкова повече ти притиска стомаха,а моето е доста нагоре и си ритка яко ,така че ще търпя ,вече почвам да свиквам Simple Smile

Хемоглобина ми е 121 нямам представа дали е добре ,но доки не ми каза нищо ,така че разчитам да е ОК.
Виж целия пост
# 201
Здравейте мами!
Не съм писала много,много отдавна тук защото все съм в движение и ми е по лесно във фейзбук да си следя и пиша  Simple Smile Много теми сте изписали браво!
Миналият петък бях на Ж.К и всичко ни е наред тежим 1,200кг с главата надолу е самоче е полегнал на ребро  Simple Smile надявам се скоро да заеме правилна позиция,взеха ми кръв и урина и в понеделник ще ходя за болничен и ще разбера резултатите като цяло се чувствам добре.
Адичка наистина щом ти харесва работата защо да не ходиш,на мен не ми харесва а и е тежка не е за бременни за това съм в болничен от 4-тия месец и ми е мн добре почивам си максимално и обикалям роднините,които не спират да ме глезят да се възползвам докато мога  Twisted Evil че после цялото глезене ще е за бебчо   baby_neutral Heart Eyes
Виж целия пост
# 202
Честити хубави резултати! Hug  bouquet
Тук бебето не се къпе веднага след като се е родило. Като се роди само го претеглят и измерват и веднага след това ти го дават да си го гушкаш и да го кърмиш. Никой не идва да ти дава зор да го къпеш. Като казахме, че ще се изписваме на 3я ден, чак тогава попитаха дали искаме да го изкъпем и акушерка да дава насоки. Ако искахме -можеше да откажем и да си го къпем чак вкъщи. Но ние се съгласихме. И си го окъпахме, много беше спокоен и доволен и вообще не е плакал. Това му беше точно 1та баня, и беше в дълбока мивка, и беше потопен във водата, но не се уплаши. Държах го с ръка през гърба, както ми обясни акушерката. Оттам насетне(вкъщи) винаги сме имали спокойно къпане в коритото(най-обикновено, по-нататък ползвахме и стойка вътре, в която слагахме бебето) и просто обожава водата. Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 203
Вили, за предотвратяване появата на киселините четох, че помага пиенето на много вода, както и да се храниш често, но по малко. И наистина действа (в повечето случаи), а снощи, признавам, доста се натъпках. А хемоглобинът ти е супер, на мен ми казаха, че нормелното е да е 120.

Мелина, стана ми интересно, поне от кръвта и слузта не го ли поизмиват бебчето или имаш предвид, че след това вече не го къпят?  newsm78
Виж целия пост
# 204
Честити хубави резултати! Hug  bouquet
Тук бебето не се къпе веднага след като се е родило. Като се роди само го претеглят и измерват и веднага след това ти го дават да си го гушкаш и да го кърмиш. Никой не идва да ти дава зор да го къпеш. Като казахме, че ще се изписваме на 3я ден, чак тогава попитаха дали искаме да го изкъпем и акушерка да дава насоки. Ако искахме -можеше да откажем и да си го къпем чак вкъщи. Но ние се съгласихме. И си го окъпахме, много беше спокоен и доволен и вообще не е плакал. Това му беше точно 1та баня, и беше в дълбока мивка, и беше потопен във водата, но не се уплаши. Държах го с ръка през гърба, както ми обясни акушерката. Оттам насетне(вкъщи) винаги сме имали спокойно къпане в коритото(най-обикновено, по-нататък ползвахме и стойка вътре, в която слагахме бебето) и просто обожава водата. Simple Smile  Hug

Ами да, ето че наистина има значение! Незнам защо в БГ има такава практика - от корема и айде веднага под душа ooooh! Ами стресират се душичките... Rolling Eyes Ще си запиша да попитам тук как правят, дано са по-толерантни в това отношение..
Виж целия пост
# 205

Момичета, само аз ли ще си ходя до 45-дневния почти плътно на работа, в смисъл само аз ли съм идиот? Crazy Joy

Ами аз обмислям да поработя и след започване на 45-дневния, така че не си сама Wink

Храненето често и по малко при мен върши работа против киселини. Досега почти не съм имала.
Виж целия пост
# 206
Аз също ще работя до 45-дневния. Дано всичко е наред дотогава.
Честито за всички хубави новини
Виж целия пост
# 207
Запис! Браво за новата ни тема Wink и аз имах киселини до скоро-глъдка студена бира помага. Връщам се да ви дочета   bouquet
Виж целия пост
# 208
Dakota, Ади златни сте. bouquet Благодаря ви за споделената информация относно училището за бременни. Надявам се да се видим и да се познаем и на живо там! Simple Smile

Относно работата мен това ми е голямата мъка. Работеше ми се, но доктора ми забрани и буквално от днес за утре трябваше да приключа работния процес в 6-ти месец. Много харесвах работата си и колегите и от интензивно и интересно ежедневие, неподготвена, останах в къщи на легло и излизане само за неотложни ангажименти посред лято. Беше трудно, но някой път така се случва, а и целта безспорно в случая оправдава средствата. Вярвам че си е струвало и това повлия за запазване на бременността ми. Така че, който се чувства добре и работата му е хубава да дерзае! Simple Smile
Виж целия пост
# 209

Момичета, само аз ли ще си ходя до 45-дневния почти плътно на работа, в смисъл само аз ли съм идиот? Crazy Joy

Ади и аз съм от идиотите  Joy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия