Захранване на бебето – кога, как, с какво?

  • 233 423
  • 2 143
# 330
Сега взех на гербер слива и ябълка, ми друго си е, киселее си, по-редичко е. Бебка обаче си го хапва вкусно, вкусно. Гуги, я кажи какви каши даваш на твоите малчугани? Аз взех безмлечни и млечни на Хип, лактана и хумана. Има и плодови и с елда. Питането ми е, ако давам плодова каша, да давам ли и плодово пюре между храненията?  newsm78
Виж целия пост
# 331
Eлси, какви ли не давам, не им харесват, на милупа, на холе, на хумана, на хип, с ориз, с елда, с просо и т.н. аз давам пюрета между храненията и смесено с кашите, пробвах на хумана елдата с круша, но не беше много овкусена на плод и пак добавих, другите без плодове съм вземала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 332
запис, че и на нас ни предстои след месец захранване
Виж целия пост
# 333
A като за първа каша каква бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 334
ако не си въвела оризова може с нея да почнеш
Виж целия пост
# 335
каши съм давала само 3 вида оризова бананова и млечна зеленчукова на слънчо оризова бях взела на ганчев и никак не ми хареса трудно се разтваря а от изброението най му харесва зеленчуковата въпреки че вече не я давам
Виж целия пост
# 336
Аз мисля изобщо да не давам от тези готовите каши. Всичко си му го приготвям в нас. Вярно, че отнема малко време, ама поне знам какво яде малкия. Ориза също си го приготвям сама  - разварявам го, пасирам и добавям мляко. Става много вкусно, щом и на мен и на баща му ни хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 337
След като увеличих грамажа на обедното пюре на 100 гр, малката после не иска мляко. Дали й става тежко?  Thinking Нали на 6 месеца трябва да изяждат по 120-150 мл на хранене?!  Thinking
Виж целия пост
# 338
Сега пьк изяде 100 гр пюре и си цока. Явно не трябва да й се врьзвам толкова и да си яде по колкото си иска.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 339
Остави го това трябва  Flutter ... и ти едва ли изяждаш едно и също количество всеки ден и на всяко ядене.  Peace
Виж целия пост
# 340
Офф,тия каши ...вчера купих на хумана,ми тя е с обезмаслено мляко,а слънчо е с пълномаслено,каква точно е разлуката,освен в маслеността...Вчера му дадох слънчото на страх,ми нищо си му няма на детето.
Виж целия пост
# 341
Офф,тия каши ...вчера купих на хумана,ми тя е с обезмаслено мляко,а слънчо е с пълномаслено,каква точно е разлуката,освен в маслеността...Вчера му дадох слънчото на страх,ми нищо си му няма на детето.
Да ти кажа и аз разпитвам и чета за тия каши, защото и на мен ми предстои да въведа след около 1-2 седмици каши и повечето са със сухо мляко, а нали уж до 1 година не трябвало да приемат краве мляко  #Crazy
Виж целия пост
# 342
Дам, тези каши... Аз купих млечни на Лактана, Хип и Хумана. Първите две са с преходно мляко, питах и ми отговориха, че ползват АМ на съотетния прозводител. А хумана са със обезмаслено мляко и сигурно ще я дам по-натам към 7-8-9 месец, макар че четох че се понасяли добре от бебчетата  Peace
Ще се радвам, да споделите и други каши, които са с АМ, мисля Милупа....
Аз още съм на безмлечна, ама предпочитам да си е млечна занапред  baby_neutral
Чудя се защо ги правят със сухо мляко, а не АМ, изобщо не са евтини и ги дават за след 4 ти месец...
Виж целия пост
# 343
Мисля с безмлечна да започна и да додавам кърма, само че не знам кърмата вътре ли се слага, отделно ли се дава  newsm78
Виж целия пост
# 344
аз давам оризова безмлечна на Хип. Не мисля да давам със сухо мляко. По принцип я правя с вода и плодово пюре, но веднъж стана много гъста и разредих с кърма  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия