Захранване на бебето – кога, как, с какво?

  • 233 438
  • 2 143
# 375
ако неса ти домашни зеленчуците хич не се и мъчи да си правиш ти пюре, има смисъл да му правиш домашно пюре само ако знаеш от къде ти идва плода или зеленчука в противен случай по добре сои вземи от магазина готово. А 1 час варене аз си мисля че си взела някои зеленчуци от магазина и затова ми е такъв коментара
Да и аз затова давам готови,защото плодовете и зеленчуците на пазара са ужасни.И био да купувам,пак несъм сигурна дали са хубави!А пюретата уж поне подлежат на контрол или поне така се залъгваме!
Виж целия пост
# 376
Точно на дървени съм попаднала,а именно поради тази причина не ги купих от някоя верига магазини.Ама на,същия резултат,желязо да беше щеше да се свари  Mr. Green
Виж целия пост
# 377
Чудесна тема,малката е само на три месеца,но започвам да се интересувам от сега   Blush
Виж целия пост
# 378
Момичета, предстои ми захранване на моето малко момче. Искам да попитам, трябва ли да слагам кърма към моркова,  тиквата и т.н. когато започна захранването. Той е само и единствено на кърма. И също така тъй като трябва да започнем и с даването на вода, трябва ли да я преварявам при положение, че ще му давам купена от магазина с розов етикет, тъй като чешмяната не е подходяща за пиене в района, в който живея?
Виж целия пост
# 379
Момичета, предстои ми захранване на моето малко момче. Искам да попитам, трябва ли да слагам кърма към моркова,  тиквата и т.н. когато започна захранването. Той е само и единствено на кърма. И също така тъй като трябва да започнем и с даването на вода, трябва ли да я преварявам при положение, че ще му давам купена от магазина с розов етикет, тъй като чешмяната не е подходяща за пиене в района, в който живея?
Можеш да разреждаш отначало с кърма за да му е познат вкуса, докато свикне. Колкото до водата, моята още и се мръщи и не иска да пие. Иначе още си и преварявам, на тези  води в бутилки с розови етикети доверие нямам! Успех със захранването!
Виж целия пост
# 380
Ние даваме изворна вода. Това и педиатър ми беше препоръчал, няма какво да се тревожиш. Не че я пие, но розов Девин предлагаме. Снощи имахме Балдаран - такава предложих.
Ако ти се цеди, може да слагаш кърма в пюрето. Аз давам да си суче после, без да слагам при зеленчука.
Виж целия пост
# 381
Ние оправихме проблема с повръщането.Намалихме количествата на храната и вече не повръща.Нали сме лакоми и явно яде повече отколкото трябва.
Виж целия пост
# 382
Ехе дано имам време да изчета всички хубави и полезни коментари тук.Бебка е вече на 14седмици но не съм и давала нищо освен кърма.Малко ме е страх,че е рано, но вече започвам да се интересувам от всичко свързано със захранването
Виж целия пост
# 383
Де да можехме и ние.Все се надявам с твърдата храна да спре връщането окончателно.Моят син започна да огладнява още по- рано от както се захранваме.Направо незнам,това нормално ли е?Още давам по 40 гр,днес въведох пащърнака,хареса му,и аз го опитах,сладичко е.На интересни схеми за захр. Попаднах,ще пусна скоро.
Виж целия пост
# 384
Ние даваме изворна вода. Това и педиатър ми беше препоръчал, няма какво да се тревожиш. Не че я пие, но розов Девин предлагаме. Снощи имахме Балдаран - такава предложих.
Ако ти се цеди, може да слагаш кърма в пюрето. Аз давам да си суче после, без да слагам при зеленчука.
little afternoon  аз не съм предлагала досега изворна, а  преварена. Всъщност незнаех, че може.
Виж целия пост
# 385
Смятате ли, че може в обедното зеленч.пюре да слагам зехтин, а следобед в кашата масло - т.е в един ден различни мазнини, като и двете са въведени, понеже правя пюретата домашни Simple Smile Благодаря!
Виж целия пост
# 386
Tanya, може, разбира се Simple Smile за девин изворна си пише, че е подходяща за кърмачета.
Виж целия пост
# 387
За водата,аз преварявам ,но съм се запасила с една бут. на Бебелан,може от раждането да се дава.
Виж целия пост
# 388
Домашните пюрета с каква вода ги приготвяте? Домашни или купени пюрета?  Thinking
Виж целия пост
# 389
Домашните пюрета с каква вода ги приготвяте? Домашни или купени пюрета?  Thinking
Както вече казах по -назад,давам купени.Нямам против да приготвям домашни,даже си взех и пасатор за тази цел,но ако продуктите не са домашно производство,по-добре да се дават готови пюрета!Това си е моето мнение разбира се,всеки сам си преценява!Но като се има в предвид качеството на храната на пазара...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия